Skocz do zawartości

Recommended Posts

1 minutę temu, ALF napisał:

:rotfl:

 

E/ bardzo wam dziękuję, śmiech to zdrowie a uśmiałem się grubo przed południem dziś

Całą przyjemnośc po mojej stronie. Ludzi z poczyciem chumoru, dystansem do siebie i do zycia dzisiaj jak na lekarstwo :) A Śmiech to lekarstwo dużo lepsze niż cała reka witamin :D :P 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Arnold napisał:

To też mozna podczepic pod zboczenie. Dziewczyny niektore na dotkniecie palcem reagują jakby je zaplodnil kto :D I juz mowią gwałci :D

Był taki film gdzie kosmita (czy jakaś inna cholera) zapładniał przez dotknięcie palcem :rotfl:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Ja nie zapomne jak w jakiejs telewizji, nie pamietam czy rzadowej czy jakiejs prywatnej, zaprosili jakąś babke poseł i rozmawiali wlasnie o tym, ze ona zabraniała sie corce spotykac z chlopakami, potem facetami bo uważała, że seks i wszystkie inne głaskania są samym złem. Potem gadali z ta córka, miała chyba wtedy miedzy 18-20 lat i jak ja słuchałem tej dziewczyny i jej matki to było mi szkoda tej dziewczyny. Taki jej matka kisiel w mózgu zrobiła, ze ona juz jak na nią jakis patrzył w ogóle to czuła, że ją tak gwałci, ze jakby zgwałcił to byłaby juz Droga bez powrotu chyba bo ona tak sie bałą faceta, że az ja jej słuchając zaczałem się ich bac :P 

 

Taki mem był kiedys w internecie jak ksiądz siedzi przed oltarzem do ludzi, w pierwszym rzedzie mloda, ladna dziewczyna, a on rączki na kolanach, a sutanna rośnie do góry miedzy rączkami i chmurka „Wybacz mi Boże, że zgrzeszyłem” :D 

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Ciekawe jak ta babka wytłumaczyła córce skąd ona się wzięła i czy córka nie bała się w takim razie ojca :P (o ile był oczywiście)

Matka raczej wiatropylna nie jest, ani Amiołek magicznie nie zapłodnił bez dotykania :P 

 

Ktos musiał córkę zrobić :P 

 

Jak ja bym miał taka matkę to jak bym zaczął dojrzewać i dalej by bredziła nie wiem czy bym wytrzymał psychicznie takie coś. To trzeba miec straszny chaos robic takie rzeczy i bredzic tak. Mame powinni dac do psychiatryka na oddział zamknięty, a nie do polityki wpuszczać :P Juz sobie przypomniałem to było apropo InVitro :P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...