Skocz do zawartości

Recommended Posts

4 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Chyba tylko mi jest szkoda myszki :( 

To nagranie 20 minut, a w sumie to chyba z 2 godziny się nia bawiła. Potem widziałęm, że sobie poszła z za krzaków, a myszki nie było widac. Nie wiadom,o czy zjadła, czy zamęczyła :P

Link to post
Share on other sites
Teraz, BlackCoffe napisał:

Koty lubią zamęczać myszy i małe zwierzaki a potem porzucają zdobycze. 

Raz się bawiłą takim myszo chomikiem, któy był z połowe mniejszy od niej. Po godzinie stwierdzałemz  chrześniakiem, że się zmeczy, ale nie dalej miałą ubaw. Skakała na niego, podgryzała :P

 

Dobrze, że dziewczyny takich zachcianek nie mają :D

Link to post
Share on other sites
Teraz, BlackCoffe napisał:

Koty lubią zamęczać myszy i małe zwierzaki a potem porzucają zdobycze. 

No niestety taka natura. Moja dostała zjebę jak przyniosła ptaka i już nie przynosi, co nie oznacza że nie poluje. A ostatnio w ciągu 2 dni przyniosła 2 piękne popielice, pewnie rodzina ;( Żeby nie było, chciałem ją trzymać w domu ale przygarnąłem w wieku mniej więcej roku ze śmietnika, jak zwierzę raz poczuje wolność to już nie ma odwrotu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak jak olewają ciebie na dworze, a w domu się tuli. Tego nie rozumiem :P Dziewczyny rteż tak mają niektóre, że w domu się tuli, a na dworze odstep jakbym parzył ogniem zywym :D

Toi tak z przeszłości mówię :D

Link to post
Share on other sites

Jeszcze kot (w sensie samiec) to pół biedy bo lubi leżeć i pachnieć i mieć wszystko w du**e. Ale kotki są mega łowne, instynktu się nie oszuka. Moja w dodatku ma syndrom głodu i nie umiem jej wyleczyć z tego, micha musi być zawsze do połowy pełna :(

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, drVanSteiner napisał:

I ciebie tak bawi, że jedno zwierzę męczy inne?
Koty są jakie są, taka ich natura, ale żeby się tym ekscytować?

Masz zero dystansu do życia, świata i chyba samego siebie skoro uważasz, że się tym ekscytuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Nowe zwierzaki - ta większą to Grażynka (Hierodula majuscula), mniejsza to Midas (Rhombodera kirbyi).
Jak dorosną, to obie będą mniej więcej tej samej wielkości - koło 10cm.
Terraria będą gotowe jutro (już są kupione, tylko trzeba je urządzić.2c08ed3360524ad6e5cab96e09a3f13c.jpg67aabfffc3749a68f096035d46cd3cf9.jpg

Domy gotowe 53e3d0dea54835e65e48b84fd7a26923.jpg1f287f08fe5a1858e5c0dd46f9b65baf.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To zwierzątka Syna, bardzo chciał mieć, sam sobie kupił, nawet pojechał (z żoną) w ten weekend do Wawy na giełdę terrarystyczną i przywlókł tą większą i terraria, a do tego robale na ich pokarm
A koty nie zwracają uwagi. Zresztą terraria są ze szkła i zamknięte, więc i tak by się nie dostały

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...