Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sama koteczka 1600zł. Do tego gadżety, karmy, żwirek, drapak, paliwo za przejazd pod Łódź i z powrotem itd., więc myślę, że 2200zł - 2300zł spokojnie wydaliśmy. Ale zdecydowanie warto. Zawsze chciałem mieć zwierzaka, niestety rodzice nie byli zwolennikami tej "niewygody" związanej z posiadaniem zwierzęcia w domu - wyprowadzanie/wyjazdy na wakacje/karmienie/zapachy itp.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci, że ja też chciałem wziąć kotka ze schroniska, ale Magda była na wystawie kotów rasowych i.... zaczęło się "brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" (tak, wiercenie dziury w brzuchu).
Ale pewnie jeszcze w tym roku weźmiemy albo ze schroniska albo od przyjaciółki moich rodziców, która niedawno znalazła małe koteczki, drugiego kotka. Raczej na pewno już nie będzie rasowca.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

@ cocaine01

 

Kupiony czy ze schroniska to ten sam obowiązek a my potrzebowaliśmy rasy spokojnej jaką są rosyjskie niebieskie długo szperaliśmy w necie i na  wystawach też , mnie nie ma wiecznie w chacie żona pracuje do 15,pies odpadł ponieważ spacery i wychodzenia z nim regularnie to problem.

Znajomi mają dachowce które przecież też są ślicznotami ale one mają różne charakterki i potrafią bez opieki poniszczyć co nie co, wiem to od właścicieli tak że padło na rosyjskiego niebieskiego i to się sprawdza pod naszą nie obecność on śpi, nie ma żadnych zniszczeń choć wszędzie wejdzie jest ostrożny i delikatny ale w zabawie potrafi pokazać pazura ale tylko jak jest w amoku walki ze mną na przewracanki podczas pieszczot.Jest wspaniały i nie wyobrażam sobie mieszkanka bez niego i żółwia no i oczywiście żony.Byłem w takiej samej sytuacji co Karol1701, żona upodobała sobie rosjanina niebieskiego i nic już nie można było zmienić żonaci to rozumieją  :D a ja i tak chciałem mojego Arnolda.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...