Skocz do zawartości

Najlepsze gry FPS i FPP!


Recommended Posts

Witam. Piszcie tu jakieś fajne gry FPS, FPP i w ogóle takie strzelanki.

To ja napiszę pierwszy:

FPS:

Battlefield 3, myślę, że każdy zna. Ta gra jest boska pod każdym względem.

FPP:

Ghost Recon: Future Solider, polecam się zainteresować dla lubiących fajną akcję, nie jest droga, fabuła może nie powala, ale najbardziej przyciągło mnie multum broni i możliwość modyfikowania niemal każdej części tych broni.

 

 

Zapraszam, dzielcie się koledzy  ; )

 

Link to post
Share on other sites

No nie do końca.

 

Każdy FPS to FPP, to prawda. Natomiast nie każdy FPP to FPS.

 

Natomiast co do gier FPS... trochę tego jest:

Wolfenstein 3D, Doom (1 i 2), Heretic, Hexen, Duke Nukem 3D, Quake (1 - 3), Blood (tylko jedynka), Unreal Tournament (pierwsza część i 2004), Soldier of Fortune (jedynka tylko), Serious Sam (1 - 3), Return to Castle Wolfenstein, Painkiller: Black Edition, BioShock (1 i 2, czekam na Infinite), Borderlands (1 i 2), Metro 2033, Bulletstorm, Hard Reset, Tribes: Ascend.

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gears of War,- Najlepsze multi na świecie ale w pytę jeża naprawdę jest Inversion i Spec Ops The line z zeszłego roku. Polecam !; A FPS to ja lubię najbardziej te 'niszowe' - The Darkness, FEAR, Syndicate, Deus EX.




A grałeś w Nazi Zombie Army ?

 

http://www.edunews.pl/images/stories/kciuk02.jpg




Battlefield 3, myślę, że każdy zna. Ta gra jest boska pod każdym względem.

 

Polemizowałbym. :]

Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam gry typu Rainbow Six Vegas, Ghost Recon Advanced Warfighter 1 i 2 :D Zagrałbym z kimś COOPa :) To są cudowne gierki z podejściem taktycznym i realizmem. BF3 w Multi to często tylko campus w jednym miejscu i SHOOT z końca mapy albo typowa sieka. Mam Premium i widzę co się dzieje na serwerach.

 

W szczególności że do RSV i GRAW rozdają darmowe klucze na CDA :)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Call of Duty? Bitch please... Activision od dawna r*cha graczy dając co roku ten sam odgrzewany kotlet. Gorsze jest tylko to, że gracze sami się dają... .

 Dziś z przykrością to mówię, ale sam kiedyś byłem fanem CoD'a...



Z FPS'ów tak na szybko chyba Battlefield.

 

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Ode mnie z czystym sumieniem Rage,wraz z tym ubogim DLC. Jednak ta gra ma to coś w sobie,szczególnie jak się dogada z tym doczytywaniem textur  ;) No i Max Payne 3 który pokazuje że R* potrafi zrobić świetną grę.

Link to post
Share on other sites

Call of Duty? Bitch please... Activision od dawna r*cha graczy dając co roku ten sam odgrzewany kotlet. Gorsze jest tylko to, że gracze sami się dają... .

 

 Dziś z przykrością to mówię, ale sam kiedyś byłem fanem CoD'a...

 

 

 

Z FPS'ów tak na szybko chyba Battlefield.

 

Przyzwyczaj się bo Bf będzie tak samo wydawany jak cod

Link to post
Share on other sites

Nie będzie.

 

A za czasu MW i WaW to jeszcze cod nie był tak znienawidzony ;)

Spec Ops the line ciekawy był, no i Max Payne 3. Multi takie sobie, fajne, pomysłowe, ale jak dla mnie niegrywalne. SP super, tylko trochę nie podoba mi się ta fawela, wolałbym ciągle w NY być.

Link to post
Share on other sites

Przyzwyczaj się bo Bf będzie tak samo wydawany jak cod

 

Czas pokaże. Wydawany będzie, ale w większych odstępach czasowych. Co najważniejsze nie zrozumiałeś mnie i mylisz dwie rzeczy. Dla mnie mogą wydawać tego CoD'a nawet co miesiąc, ale żeby coś nowego wprowadzali. Jakiś powiew świeżości, a nie w kółko ten sam odgrzewany kotlet i tak co roku. O silniku nie wspomnę, bo to wciąż ten sam (bodajże od CoD'a 2, jak nie od samego początku). Teraz rozumiesz?

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Call of Duty? Bitch please... Activision od dawna r*cha graczy dając co roku ten sam odgrzewany kotlet. Gorsze jest tylko to, że gracze sami się dają... .

 

 Dziś z przykrością to mówię, ale sam kiedyś byłem fanem CoD'a...

 

 

 

Z FPS'ów tak na szybko chyba Battlefield.

 

Tylko jedną misję miałem na myśli - w to trzeba zagrać :)

 

Od siebie dorzucam Mafię II.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Czas pokaże. Wydawany będzie, ale w większych odstępach czasowych. Co najważniejsze nie zrozumiałeś mnie i mylisz dwie rzeczy. Dla mnie mogą wydawać tego CoD'a nawet co miesiąc, ale żeby coś nowego wprowadzali. Jakiś powiew świeżości, a nie w kółko ten sam odgrzewany kotlet i tak co roku. O silniku nie wspomnę, bo to wciąż ten sam (bodajże od CoD'a 2, jak nie od samego początku). Teraz rozumiesz?

Będą wprowadzać ale w dlc :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...