Skocz do zawartości

Najlepsze gry FPS i FPP!


Recommended Posts

Seria MoH do Airborne i CoD do World at War to świetne kampanie z okresu II WŚ - nowe się nie umywają. 

Ze starszych tytułów System Shock, Unreal, Shogo czy Mortyr. Trochę nowsza historia - F.E.A.R. - "jedynka" wraz z dodatkami.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

Po pograniu sobie w darmowy weekend Natural Selection 2 z całą pewnością dołączam go do mojej listy. Świetny FPS/FPP (w zależności czy gramy marinesami czy alienami). Jedyny problem to jak się trafi na beznadziejnego dowódcę.

Link to post
Share on other sites

@up

Chciałeś powiedzieć cały team :P. Dowódce można w każdej chwili wykopać. Ta gra jest dobra i bardzo mi się podobała, ale brak jej dużegoooo balansu. Żeby Alieni wygrali, to większość musi być tam pro i ogarniać inaczej nie będzie "Poralki Marines" (uwielbiam tłumaczenie). Mógłbym jeszcze polemizować nad balansem, ale zbyt długo by to zajęło. Brakuje mi jedynie jakiegoś lvl'a, broni z każdym nowym zdobytym poziomem itd. Po prostu te wszystkie mecze są sztuczne i od niechcenia.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Brakuje mi jedynie jakiegoś lvl'a, broni z każdym nowym zdobytym poziomem itd. Po prostu te wszystkie mecze są sztuczne i od niechcenia.

A ja mam już dosyć levelowania i odblokowywania broni w online'owych FPSach. Mam tego po dziurki w nosie. Marzy mi się właśnie powrót starych strzelanek typu Quake / Unreal gdzie od razu masz dostęp do wszystkich broni, po prostu się logujesz i grasz. A nie farmisz sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Natural Selection 2 fajny klimat gra się ciekawie ale co prawda to prawda z tym balansem jest problem. A mnie ostatnio zaintersowała gram MMO/FPS Defiance , i jestem ciekawy co z tego wyniknie z trailerów i gameplayów wynika całkiem nie głupia gra.  A co do levelowania w FPS taka moda nastała czy to BF3 czy CoD , a ja bym tam chętnie pograł w UT stary dobry UT :)

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Bardzo fajna jest cała starsza już seria gier S.T.A.L.K.E.R. którą osobiście polecam (bo bardzo lubię te trzy gry i niecierpliwie czekam na drugą część tj. S.T.A.L.K.E.R. 2)

Link to post
Share on other sites

@UP 

Po co nabijasz sobie posta, w którym

wymieniasz gry, które były wymienione

już z 3 razy...? BAN DLA TEGO PANA!

 

//A Ty po co piszesz posty, które nic nie wnoszą do tematu (spam)? Nie widzisz funkcji "Zgłoś", która słuzy do raportowania tego typu głupich czy niezgodnych z regulaminem treści? Ile razy jej użyłeś? //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
post nic nie wnoszący do tematu
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...