Skocz do zawartości

Sprzedam Procesory INTEL Desktop/Laptop


Recommended Posts

Witam.

Posiadam do sprzedania procesory Desktopowe oraz Laptopowe.

Pochodzą one z rozbiórki komputerów. Nie kręcone, większość nie używane. Ich stan jest bardzo dobry wszystkie w 100% sprawne i testowane.

 

Procesory Desktopowe:

 

- i5-2300 350zł

- i5-2320 400zł

- i7-2600 700zł

- i7-3770 750zł

-Xeon W3520 600zł

-E6700

 

Procesory Laptopowe to i3,i5,i7 II i III generacja w razie zainteresowania proszę pytać o model.

 

Link to post
Share on other sites

Skąd jesteś? Wziałbym :

 

 

Skąd jesteś? Wziałbym :

jestem z bydgoszczy. szczere pytanie czy ceny ktore podalem są na tyle niskie iz jest pan zainteresowany ?

 

Z rozbiórki i nie były używane ? Taaaaa

jesli nie jestes zainteresowany to nie udzielaj sie. 

Link to post
Share on other sites

A kto powiedział, że nie jestem, zwłaszcza, że sam jestem z Bydgoszczy ?

 

Dość podejrzane jest jednak, że osoba dzisiaj zarejestrowana na forum wyjeżdża z prockami w wyjątkowo niskich cenach, pisząc, że pochodzą z rozbiórki i w większości są nieużywane. Kompy stały w szafie ? Wiadomo, że po to kupuje się CPU pokroju i5 i i7, żeby ich nie używać...

Link to post
Share on other sites

A kto powiedział, że nie jestem, zwłaszcza, że sam jestem z Bydgoszczy ?

 

Dość podejrzane jest jednak, że osoba dzisiaj zarejestrowana na forum wyjeżdża z prockami w wyjątkowo niskich cenach, pisząc, że pochodzą z rozbiórki i w większości są nieużywane. Kompy stały w szafie ? Wiadomo, że po to kupuje się CPU pokroju i5 i i7, żeby ich nie używać...

powiem tak. posiadam z komputerow kupowanych nie tylko z polski i są one we wiekszosci nieuzywane. nowo zalozylem konto azeby sprzedac to co posiadam rzecz kolejna w takim razie tak szczerze ile powinienem wolac za te sprzety? przegladalem oferty i wwydawalo mi sei iz ceny sa dosc normalne. jesli moge wolac wiecej za nie to oczywiscie prosze o skorygowanie tej ceny. procesory mozemy sprawdzic nie ma problemu. byly badane w komputronkiu oraz na moim wlasnym komputerze. wiec neisprawdzonej rzeczy nie sprzedam. a tutaj sprzeda sie szybciej sprzet niz na allegro i sprzeda sie raczej mysle pewniej.

 

A kto powiedział, że nie jestem, zwłaszcza, że sam jestem z Bydgoszczy ?

 

Dość podejrzane jest jednak, że osoba dzisiaj zarejestrowana na forum wyjeżdża z prockami w wyjątkowo niskich cenach, pisząc, że pochodzą z rozbiórki i w większości są nieużywane. Kompy stały w szafie ? Wiadomo, że po to kupuje się CPU pokroju i5 i i7, żeby ich nie używać...

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli to nie wałek, to o ile nie zejdą wcześniej byłbym bardziej niż zainteresowany, ale dopiero na początku przyszłego miesiąca. Na chwilę obecną mam samochód w warsztacie i nie mam zielonego pojęcia, ile zawołają za jego naprawę, a będzie to raczej kwota większa, niż mniejsza :/

Link to post
Share on other sites

Jeśli to nie wałek, to o ile nie zejdą wcześniej byłbym bardziej niż zainteresowany, ale dopiero na początku przyszłego miesiąca. Na chwilę obecną mam samochód w warsztacie i nie mam zielonego pojęcia, ile zawołają za jego naprawę, a będzie to raczej kwota większa, niż mniejsza :/

powiem tak. jesli mi nie zejdzie za jakas logiczna cene to bede pamietal. nie nei jest to walek mowie mozemy sie spotkac bez problemy oraz bedzie mogl pan przetestowac. pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A co e6700? Jaka cena?

miedzy 200 a 250 czekam na propozycje

 

Daleko mam do Bydgoszczy, jak sprawa wygląda z allegro?

w tej chwili czekam na odpowiedz od jednego pana o 3770 cena wzrasta xD a pozostale dwie i5 na allegro nie wystawialem jeszcze. kwestia dogadania

Link to post
Share on other sites

Jak wystawisz na allegro w tych cenach, które są powyżej, to biorę ten pakiet czterech sztuk, o którym pisałem.

czyli jesli wystawie na allegro to ktore pan by chcial ? 2x i5 oraz i7-3770 ? cena z przesylka to chcialbym 1600 za oba wysylalbym kurierem.

Link to post
Share on other sites

 

- i5-2300 350zł

 

Jeśli nadal aktualne to jestem zainteresowany.... jak wygląda sprawa z wysyłką? Czy jest możłiwość wystawienia na Allegro wraz z fotkami? 

Link to post
Share on other sites

350+400+750=1500

 

Skąd zatem 1600?

sorki zmęczony po pracy bylem :) a interesują Pana te 3 czy wszystkie 4 ? może jakiś kontakt telefoniczny i wtedy porozmawiamy bardziej szczegółowo ?

 

sorki zmęczony po pracy bylem :) a interesują Pana te 3 czy wszystkie 4 ? może jakiś kontakt telefoniczny i wtedy porozmawiamy bardziej szczegółowo ?

czy też jeszcze Xeon lub e6700?

Link to post
Share on other sites

E to nie.

a jaka cena pana interesuje ? za 10 zl nie da sie nic kupic :) zaproponuje pan cene i wtedy zobaczymy.

 

Jak wystawisz na allegro w tych cenach, które są powyżej, to biorę ten pakiet czterech sztuk, o którym pisałem.

i jak jest pan zainteresowany kompletem ?

Link to post
Share on other sites

Skąd jesteś? Wziałbym :

http://tablica.pl/oferta/procesory-intel-i5-i7-xeon-oraz-e6700-ID2wayX.html#xtor=EREC-55-[id1]-20130318-[displayLink]-10575129@1-20130318123953

czekam na Pana info

Jeśli to nie wałek, to o ile nie zejdą wcześniej byłbym bardziej niż zainteresowany, ale dopiero na początku przyszłego miesiąca. Na chwilę obecną mam samochód w warsztacie i nie mam zielonego pojęcia, ile zawołają za jego naprawę, a będzie to raczej kwota większa, niż mniejsza :/

ijak tam ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...