Skocz do zawartości

Recommended Posts

i jak wrażenia? bo dla mnie mogło być to dodatkiem DLC, a gra jest bardzo słaba, nie mówię o tym koślawym sprincie, myślałem że bf4 to crap ale tutaj zapowiada się większy gniot, ale na pewno ludziom się spodoba ja wiem tyle że poczekam na promocje to może wtedy kupie za jakieś 50zł

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj trochę pograłem. Mam wrażenie, że gra jest nieco uwsteczniona. O wiele przyjemniejszą fizykę jak i otoczenie miał BF3 choć to tylko moje zdanie. W życiu bym tego nie kupił. Dobrze, że jak był Black Friday dokupiłem sobie pakiet premium do BF3 ;)

Link to post
Share on other sites

Ludzie i tak kupią więc no, ja wiem jedno że kupie ale na mega promocji tak samo z nowym codem :) albo po jakimś darmowym weekendzie bo straciłem ponad 300zł za ghosta z season pass a każdy wie jaka to gra, ile w osób to gra i wg... jakbym wiedział o tych darmowych weekendach i to jeszcze z dlc to na pewno bym tego crapu nie kupił, mój błąd

Link to post
Share on other sites

@UP
Coś w tym jest. Generalnie ruch jest jakiś dziwny. Dziś pograłem w BF3 i jeszcze bardziej jestem przekonany, że Hardline to crap. Mam świadomość, że to jest wersja Beta ale jak wspomniałem wcześniej. Dla mnie to jakaś forma uwstecznienia.

Link to post
Share on other sites

Pograłem i średnio mi to podchodzi, 3 razy odpalałem grę, raz przeszła do pulpitu, raz dostałem bluescreena po ~10min gry (pierwszy od ponad roku, f4, spowodowany przez ntoskrnl.exe, WTF ?) dopiero za 3cim razem pograłem do końca rundy. Koleś za mocno się kołysze w biegu, też mam wrażenie, że trochę ociężały jest system poruszania się względem bf3.

 

Ogólnie to powinien być DLC do Battlefielda. Mimo wszystko zobaczymy co z tego wyjdzie jak wypuszczą grę.

Link to post
Share on other sites

warto kupić ?

"Gry są wysyłane w postaci profilu z grami. "

 

 

Zapamiętaj, na Allegro/Tablicy/itd nikt Ci niczego fajnego za (pół)darmo nie odda :P

 

Nie bierz jak nie chcesz się naciąć.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Ale czemu nas sie pytasz :)? dla mnie nie warto na PC nawet kupic a na konsole tymbardziej bo nie mam PS4. A sam wydalem na edycje pre ordr BF4 200zl i chyba premium za 150zl? niepamietam a potem nagla obnizka cen bo bf4 okazal sie chlamem. 

Link to post
Share on other sites

Ale czemu nas sie pytasz :)? dla mnie nie warto

 

Luzik. Kolega nie pyta nas o to, czy warto bo obniżki/podwyżki/vat/tusktozdrajca.bf4rzaldnoniegram tylko pyta nas czy kupno kompletu BF4 na PS4 w tej cenie z danej konkretnej aukcji to dobry i pewny zakup.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...