Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sprawdź na serwerach polskich lub niemieckich, tam są najlepsze pingi.

Ostatnio testowałem to:

 

Wczoraj z nudów testowaliśmy modem HUAWEI E5332s-2 (3G), byliśmy w szoku, że od biedy w awaryjnej sytuacji da się grać w BF4 poprzez połączenie internetowe właśnie za pomocą tego modemu i AERO 2 :o Próbowaliśmy również na karcie sim Orange i jeśli chodzi o granie, było tak samo jak za pomocą Aero 2. Na serwerach blisko PL lub na krajowych pingi oscylowały w granicach 80 ~ 95, był jedynie problem z pakietami, ale jako awaryjny sprawdza się OK nawet do grania i chyba tylko do grania ponieważ otwieranie stron korzystając z Aero 2 to tragedia :rotfl:
Link to post
Share on other sites

Gram tylko PL,UK i DE serwery już nie wiem gdzie jest problem.

 

Dodam, że w becie takiego czegoś nie miałem tylko występowały Dropy FPS a tu dropów nie ma tylko lagi tak jak na filmie. 

Edytowane przez Blest
Link to post
Share on other sites

Zrob tak znajdź Serwer na którym chcesz grac, wejdz w jego szczegółowe dane znajdź jego nr IP

Nastepnie KLIKNIJ Start> uruchom i Wpisz polecenie cmd [ENTER}

Wpisz polecenie ping-t (nr IP twojego rutera, usługodawcy sprawdz następnie IP czy masz stały ping)

Na końcu ping-t (nr Serwera IP na którym MASZ lagi)

Przez cały czas testu ping powinien być podobny

U Mnie wygląda to tak

http://i.imgur.com/9TYBBbQ.jpg

Edytowane przez kosmita
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zrobiłem ten test, ale tylko z IP rutera, bo z serwerem wyskakuje, że nie może odleźć hosta. I oto co mi wyszło

 

http://i.imgur.com/nFJRAjk.jpg

 

 Może to przez to że gram przez WIFI, ale sygnał mam maksymalny więc nie wiem czy to to. 

Link to post
Share on other sites

No to jak masz problem z pingowaniem serwera BF4, to co się dziwić że masz lagi ? Jest możliwość abyś na parę minut połączył się przez zwykły przewód lan? U mnie mimo że mam możliwość połączenia się przez wifi, wszystkie komputery mam po kablu.

 

Wifi jest dobre do przeglądania stron, nie do grania takie moje zdanie.

 

Sprawdz na stronie http://www.speedtest.net/ test łącza i udostępnij w swoim następnym poście. 

Edytowane przez kosmita
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam ekranowany kabel i bardzo sobie chwale na stale zamontowany idzie przez sciany z ekranowanymi wtyczkami.

 

Panowie da sie jakos przesunac zainstalowana gre na dysk SSD bez ponownego sciagania?

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

 

Z powodu problemów, które napotkaliśmy w wersji na PC, jesteśmy zmuszeni opóźnić premierę dodatku Wojna na morzu na platformę PC. Wykryliśmy problem i musimy go rozwiązać. Jakość jest dla nas najważniejszym priorytetem i zdecydowaliśmy, że nie wydamy dodatku, do czasu usunięcia problemu. Poinformujemy was jak najszybciej o nowej dacie premiery. Dziękujemy za cierpliwość, czekamy na wszystkich na polu bitwy.

 

Uwielbiam DICE :wariat:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

jestem ciekaw ile czasu można łatać jedną grę ? rozumiem żeby to był jeszcze nowy silnik graficzny ale przecież to nowszy silnik z BF3 :D po pół roku jako posiadacz premium jestem zawiedziony przez te bugi ... killcam , netcode , zabity w akcji wszystko to powinno być naprawione w becie 

Link to post
Share on other sites

Poprzednio też można było odblokować bronie wcześniej. Powiązany z AWS assignment  nie wymaga grania na mapach z dodatku.

 

Tak przy okazji - czy tylko moim zdaniem te zadania na odblokowanie broni to idiotyzm? Zorganizowane grupy/klany na pustych/prywatnych serwerach odblokowują wszystko w 20 min po wyjściu dodatku a zwykły gracz musi się męczyć. Jako osoba grająca głownie supportem, w rush już po raz 3 dostaje zadanie na niszczenie pojazdów...

Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji - czy tylko moim zdaniem te zadania na odblokowanie broni to idiotyzm? 

 

Cała gra jest idiotyczna i dla debili. Zero taktyki, latające czołgi, BWP z podkalibrowymi niszczy czołg bez większego problemu, strasznie słaba optymalizacja, w pierwszym wydaniu Crysis grafika jest taka sama, jak nie lepsza, a wymagania o wiele wiele mniejsze...

Wymieniać można bez końca. Prezesowi ea należałaby się kulka w łeb za robienie sobie jaj z całego świata.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...