Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Panowie, mam male pytanko powinniscie wiedziec a wiec czasem jest tak ze mam role bycia dowodca, wsio okey ale nie wiem jak rozkazywac, probowalem wszystkiego, menu zespolowe, mam zakladke dowodca ale nie idzie na to kliknac......albo ja jestem nie tego ;D albo nie wiem :P 

Jak cos wiecie to pomozcie biednemu Radziowi ;D

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Dowódca drużyny czy Commander ?

Jeżeli to pierwsze to celownikiem sobie najedź na pkt np. A i naciśnij Q ;)


 

 

Po ostatnim patchu BF4 działa tak jak powinien był od początku, chociaż już wcześniej też nie narzekałem. Grałem w bete Final Stand i było niesamowicie, czekam na oficjalną premierę dodatku, bo moim zdaniem szykuje się najlepszy spośród wszystkich wcześniej wydanych  

 

Nie wydaje mi się ;) brakuje sporo rzeczy ale widoki imo zacne ;) chcieli chociaż w malutkim stopniu zaspokoić graczy którzy czekali na BF 2143 ale nie wyjdzie to ;)

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

@up ja nie rozumieć Engielski :<

Reverse Patching-"Łatanie wsteczne".

Z definicji, stworzenie następcy (kolejnego produktu) który jest tak marny i niedopracowany, że niewiele lepszy poprzednik (poprzedni produkt) jest uważany za ideał i wzór cnót wszelakich.

 

Wyjdzie Hardline, będzie gównem, nagle BF4 będzie świetny.

Wyszedł BF4, był gównem, nagle BF3 jest świetny.

Wyszedł BF3, był gównem, nagle BC2 jest świetne.

Wyszło BC2, było w najlepszym razie dobrym spinoffem pod inne TA... I tak aż do 1980 roku.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Dla mnie BF to jak sama nazwa wskazuje walka w terenie, z ciężkim sprzętem, wozy pancerne,samoloty i śmigłowce bojowe itp itd. 

Mogli to przynajmniej inaczej nazwać, a co do następcy BF wystarczyło jak by dali więcej sprzętu, widok 3D od środka, awarie pojazdów typu zerwana gąsienica, trudny teren jak w Spin Tires.

 

A tak mamy policjantów i złodziei strzelający pistolecikami podczas pościgu przez miasto.

Link to post
Share on other sites

Mogli to przynajmniej inaczej nazwać, a co do następcy BF wystarczyło jak by dali więcej sprzętu, widok 3D od środka, awarie pojazdów typu zerwana gąsienica, trudny teren jak w Spin Tires.

Ktoś tutaj zapomniał że BF to nie tylko rozmiar piaskownicy i ilość zabawek ale i mindset graczy i twórców.

Jak wrzucisz gigantyczne mapy i masę pojazdów do CoDa to w założeniu nie stanie się on BFem (mimo że obecnie BF tak wygląda).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...