Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

Fajne mapki, ale stery od NV nadal leżą ;), strasznie się gra takiego shutteringu jeszcze nie widziałem :), do tego spadki do 40 FPS ..., nawet 7970 lepiej wypadał od tego duetu 

w Titanfall to już wgl SLI nie działa heh

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem, ja mam klapki na oczach, i nadal łudzę się, że w magiczny sposób znikną wszystkie problemy. :P

@DOWN,

W BF4 nie gram jakieś 3 tygodnie, mimo wszystko wydałem na grę pieniądze, i jednak chciałbym mieć z niej choć trochę tej radości, zabawy, etc.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

Jak będą robić takie cyrki, to je sprzedam i kupię coś innego. nie będę na siłę trzymał sprzętu który nie pracuje jak należy 

Wsztrzymaj się jeszcze ze sprzedażą, bo znajomy ma nowiutkie radeonki 290x CrossFire i ma takie "wiksy" że może grać w BF4 tylko na Golmudzie bo każda inna mapa powoduje crash :( i nieważne czy gra na jednej karcie czy dwóch...więc ta gra każdego traktuje z osobna (czyt. wkur...a inaczej), a Titanfall to póki co beta więc będzie lepiej i jeśli mnie pamięć nie myli to w Assassynie Black Flag SLI zaczęło mi poprawnie działać jakiś miesiąc po premierze niestety...

Edytowane przez remi.88
Link to post
Share on other sites

~~ Mały poradnik dla osób które może mają problemy z BF4 dziwne freezy, dropy fps, spadki płynności po kilku meczach.
Mi ta zmiana pomogła mam nadzieję, że komuś się przyda 

Najpierw w Origin zmiana wersji gry w bibliotece gier PPM na BF4 Pokaż szczegóły gry i edytujemy opcje uruchamiania na (x86)
Następnie :

C:\Users\użytkownik\Documents\Battlefield 4\settings plik PROFSAVE_profile
Otwieramy w Wordzie ( najwygodniej ) Notatnik też może być

i zmieniamy


GstRender.OverallGraphicsQuality X w miejsce cyfry wstawić 5 (custom)

Zapisujemy odpalamy grę w opcjach teraz można zmienić Grafikę :)

Wcześniej grałem na 64bit to była masakra po kilku meczach dropy, dziwne tekstury, wywalało grę. Teraz jest pięknie wszystko na ultra z aax2 :)





 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No mnie granie doprowadzało do szału sprzęt nie najgorszy a grać się nie dało

Takie problemy zaczęły się po ostatniej aktualizacji wydaje mi się ze głównym założeniem było aby Mantle +64bit było czymś wow takie wydajne wow takie super a działa to średnio. Po zmianie na 32bit jest tak jak być powinno Ultra + aax2 :) mam swoje ulubione serwery. Gram tylko podbój i szturm mam 5 serwerów gdzie są ogarnięci gracze, jest zgranie każdy się co ma robić nie ma nudy i 10 snajperow nic tylko grać ;)

 

Może coś poprawia i na 64bit będzie śmigać jeszcze lepiej :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...