Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hmmm mi osobiście ten bf pozostawia niedosyt straszny BFBC2 690h przegrane bf3 koło 420h. Bf4 koło 250 i już mi się nie chce. Wydaje mi się, że mapy są nieprzemyślane, nie masz pojazdu to ch... zrobisz bo inni Cię zajadą. A na ciasnych mapach op.locker. jest tyle miejsc w których leżą trole i kampią na spawn pointy, że zesrasz się, a nie przeżyjesz 1s po pojawieniu się...

Link to post
Share on other sites

Panowie, to prawda, że chyba po osiągnięciu 17 gwiazdki z służbę w trybie podboju, nie nalicza punktów za kolejne? Gdzieś tak czytałem, a i do tej pory w każdej rundzie dostawałem to odznaczenie, a po paru takich dostawałem te 10k punktów, a teraz czegoś takiego nie ma.

Link to post
Share on other sites

Ale zobacz:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/1/415976535600683840/208289336/

 

Tam w odznaczeniach jest ta gwiazdka, jednak jestem w 100 procentach pewien, jednak nie dostałem za nią punktów, do momentu naliczania punktów za gwiazdki, zawsze po ukończeniu rundy podboju dostawałem tą gwiazdkę, a gdy ten pasek co jest w zakładce "Zołniesz" na Batllelog'u był prawie pełnt, wtedy w trakcie rundy dostawałem tą gwiazdkę i 10k punktów. Gwiazdka była zawsze w odznaczeniach, ale tylko co jakiś czas dostawałem te punkty, co jest rzeczą oczywistą i jasną. Runda jest chyba sprzed dwóch dni, gdzie miałem 16 gwiazdkę.

 

Teraz tu:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/1/416686499338751936/208289336/

 

Runda sprzed 20 minut, gdzie mam już 18 gwiazdek. Nie ma tej gwiazdki w odznaczeniach, a 18 gwiazdkę mam świeżo wbitą. Jednak nie pamiętam, bym dostał ją w przeciągu ostatnich dwóch dni.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

 

"Battlefield 4 jest nielegalną grą wideo przedstawiającą treści, które zagrażają bezpieczeństwu narodowemu. Jest to agresywny atak na naszą kulturę. Po wprowadzaniu zakazu na Battlefield 4, żądamy, aby wszystkie pozycje związane z grą zostały natychmiast usunięte." - Ministerstwo Kultury Chin

 

:rotfl:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/battlefield-4-gra-chiny-zakaz.html

Link to post
Share on other sites

Kucze, po blisko 3 miesięcznej przerwie zagrałem sobie rundkę w BF3. W porównaniu do BF4 to majstersztyk. W ogóle w trójeczce się czuję całkiem inaczej niż w czwórce. Mam takie poczucie, że mimo moich nie najlepszych umiejętności, jeśli zrobię coś dobrze, to mam szansę coś ugrać, i nie jestem skazany na porażkę w pojedynku 1 na 1 jak w BF4. W BF4 wyniki robię bardzo randomowe, czasami ugram coś większego na plus, i jestem w miarę zadowolony, ale to wszystko po to, by następną rundę kończyć na końcu stawki. W BF3 tak nie ma. W BF3 nie przegrałem jakoś magicznie dużo, bo tylko 180h, ale gdy gram, to zazwyczaj jestem zadowolony ze swojej gry, jak i zespołu, kurcze nie ma tej losowości co w BF4. W BF3 jeśli przegram jakiś pojedynek, to albo przez to, że zrobiłem coś źle, albo po prostu przeciwnik był lepszy w tej sytuacji. W BF4 są i te dwie opcje, ale w głównej mierze, liczy się szczęście. W trójce można fajnie wykorzystać całe otoczenie, schować się choćby za głupi drzewem, by na chwilę odsapnąć, i potem dalej walczyć. W BF4 tak nie jest, bo zazwyczaj jak się wychylę za winkla, to po jednym strzale mnie nie ma, ew. cudem uda mi się schować, ale będąc  jakieś 1.5m schowany za ścianą, ginę...Powiem Wam, że BF3 mnie jakoś nie jarał, ale teraz jak mam porównanie do czwórki, to nie wiem co mam myśleć. Do tej pory jeśli miałem problemy z grami, to tylko z ich działaniem, a tutaj...Brak słów, naprawdę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...