Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pytania do osób grających w BF 4, na jakich ustawieniach graficznych gracie? Można prosić o screen. Chodzi mi o moment, gdzie gra wygląda już ładnie (jak najwięcej fpsów - jak najładniejsza gra) i nie potrzebne są dalsze zwiększenia detali. Ja zauważyłem, że większość na średnich + detale terenu / jakość tekstur na ultra, gra wygląda bardzo ładnie a Wy? :)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj była lipa, blue screen non stop. Dziaj wszystko pięknie. Na ustawieniach high mam 95-130 fps.

Wszystko ładnie płynnie.

Grałem chwile na dwóch nowych mapach. No fajne są. Jak tak dalej pójdzie to może skuszę się na to premium.

Chyba dzisiaj będzie dx racer, to potestujemy przy nowych mapach :-D

Link to post
Share on other sites

..na jakich ustawieniach graficznych gracie?... :)

 

Ja mam podobnie jak tutaj:

 

http://simhq.com/forum/files/usergals/2013/10/full-31082-66946-bf4_2013_10_07_21_28_00_86.jpg

 

Ilość klatek zależy od konkretnej mapy i liczby graczy ale myślę, że średnio około 90-100 FPS będę miał.

Na ULTRA nie ma sensu grać moim zdaniem na multi, za dużo rozpraszających i niepotrzebnych efektów.

 

Ty masz 780Ti więc chyba o ilość FPS nie musisz się martwić nawet na ULTRA ;)

Ta gra jest jeszcze niedopracowana i zoptymalizowana.

Link to post
Share on other sites

Ja grywałem na różnych detalach, High, High + Resolution Scale 125%, i High +MSAAx4. Ogółem pomiędzy tymi ustawieniami nie widać jakiejś większej różnicy w FPS. Gdzie dropi na High, to dropi na Ultra, z tą różnicą, że na High jest częściej 90-85fps, a na dwóch pozostałych zazwyczaj 70-80fps. Ogółem bardzo podobnie do BF3, ale więcej dropów jest. 

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

A może niemcy się boją że mały polak im du**ę skopie:)

 

Nie jednokrotnie im du**ę skopałem w deadmathu :D i tylko raz mnie za to wyrzucili że mi za dobrze szło, chyba tylko raz 

 

Więc jest OK. To prędzej kwestia ... przemilcze to.

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Mnie niemcy nawet do pilotażu helikopterów zapraszają xD, co chwile jak siedziałem na serwie, to kazał robić dla mnie miejsce, bym był pilotem :P 3 razy mi się to zdarzyło, choć raz miałem wyśmienitego strzelca, perfekcyjna gra ;D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...