Skocz do zawartości

Recommended Posts

Koledzy jeśli wy narzekacie na tą grę to pograjcie na konsoli. Mam wersję na ps3 i ps4.

Strasznie boli jak znasz mapę, wpadasz pomiędzy noobów i nie możesz w nich celować!

Banda ograniczonych lata z autoaimem po mapach. Czuję się z tym źle. Ci ludzie nie wiedzą o co tak naprawdę w tej grze chodzi:/

 

Na konsolę kupiłem tylko i wyłącznie, żeby latać tankami z przyjacielem który nie ma PC. I przy czołgach zostanę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

PRO TIP

 

 

Jeżeli macie problem z pobraniem łatki (mi ściągało po 30 kb/s a normalnie leci po 5 mb) to łapcie krótki poradnik który znalazłem w sieci ;) 

Masz problem z wolnym pobieraniem Battlefield z Origina? Mamy rozwiązanie!
 
1. Wejdź do folderu, gdzie masz zainstalowany program Origin.
2. Stwórz nowy plik z nazwą „”EACore.ini”, upewnij się, że rozszerzenie nie wygląda tak: „.ini.txt”.
3. W pliku wpisz:
 
[connection]
EnvironmentName=production
 
[Feature]
CdnOverride=akamai
 
4. Zapisz zmiany, zrestartuj Origin i ciesz się szybkim pobieraniem.
 

 

Sprawdzałem działa

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

jestem nowym graczem. Nigdy wcześniej nie grałem w BF i ogólnie bardzo mało na multi. (preferuje gry sp)

Jestem grą miło zaskoczony - wręcz zachwycony. Wkręciła mnie totalnie, jest piękna i realistyczna.

Na moim Radonie 280x i win 8.1 działa płynnie i bez lagów. Po 20 h gry wwaliło mnie tylko 2 razy, wiec nie jest zle. 

Link to post
Share on other sites

@jacekghotic, 

jak to zrobiłeś? mega fajna rzecz. Nie będzie problemów, jak gram na 1920x1080, a drugi monitor to 1680x1050?

 

BTW. Kiedy będę mógł pobrać Chińską Nawałnicę? Kupiłem BF4 w Limited Edition z dodatkiem, ale nie widzę opcji jego pobrania, a przecież jutro chyba premiera.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites
@jacekghotic, jak to zrobiłeś? mega fajna rzecz. Nie będzie problemów, jak gram na 1920x1080, a drugi monitor to 1680x1050?

 

To jest bardzo proste :D  Ten monitor na którym jest to wyświetlane podpięty jest pod integrę :rotfl: więc możesz tam podłączyć dosłownie wszystko co Ci będzie wyświetlało obraz.

A grasz na głównym podpiętym pod GPU

Jak włączysz przeglądarkę i szukasz serwerów, przerzuć ją na boczny monitor. Gdy już znajdziesz serwer i klikniesz "dołącz"

podczas łączenia wyświetla się na dole strony pasek na którym klikasz na obrazek (ostatni po prawej)

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/jr/w8/hb/3ysmfx.jpg

 

Jak chcesz pełny obraz to klikasz to -

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/2x/x3/zo/1o2i0n.jpg

 

Możesz również kliknąć F11 (pełen ekran w FF)

 

Następnie czekasz na wczytanie mapy, jak już się wczyta będziesz miał podgląd pola walki na drugim monitorze.

Na głównym będziesz grał...

 

Heh... Właśnie napisałem poradnik... :wariat:

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...