Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja miałem przed chwilą dziwne zdarzenia. Gram sobie jest dobrze, nagle lekko zauważyłem że gra spowolniła, ale myślę sobie kij z tym nie jest najgorzej i da się grać, a tu po 2 minutach dźwięk dostał freeza i blue skrin... - pierwszy raz takie jajca odkąd gram w tą grę. (32h mam już nabite)

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

Pierwsze co mnie odrzuciło, to jakieś wymykające się wulgaryzmy. Kompletny brak przemyślenia wypowiedzi i brak opinii mogącej mieć jakiś medialny wpływ na oglądającego. Bo przecież skoro broń ma duży dmg, to chyba oczywiste, że trzeba go jakoś zbalansować. Nie potraficie skrytykować oczywistej rzeczy. PKP z mniejszym rozrzutem będzie nową super zabawką dla trolli. Jeśli macie zamiar powoływać się na hollywoodzkie filmy jako jakieś źródło wiedzy, to też darujcie sobie lepiej temat.

A tłumika nie używam.

Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

Famas i USAS są do poprawienia. Na Operacji Metro zdarza się, że wróg strzela z USASa na dystansie kilkudziesięciu metrów w sufit nade mną i ginę. Jeżeli chodzi o Famasa, to średnio podoba mi się, że w podstawowej grze można używać broni z dodatku (którego nie mam) i w dodatku ma ona większą moc.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

I rozrzutnosc ammo jak np. MP7 lub dajnie trafniejszy przyklad.

 

Metro w trybie Conquest z USASem to porazka. Wezmie Ci takich w 4 zabarykaduje schody do B i juz nie przejdziesz. Bo wala gdzie popadnie z amunicja odlamkowa. Czlowieka w tedy to k... bierze bo jesli jestes z nimi to malo zabijesz, a jezeli przeciwko to bardzo duzo zginiesz.

Link to post
Share on other sites

Famas i USAS są do poprawienia. Na Operacji Metro zdarza się, że wróg strzela z USASa na dystansie kilkudziesięciu metrów w sufit nade mną i ginę. Jeżeli chodzi o Famasa, to średnio podoba mi się, że w podstawowej grze można używać broni z dodatku (którego nie mam) i w dodatku ma ona większą moc.

No... Trzeba było kupić dodatek. Kto by go kupił, gdyby nie było w nim lepszych broni od innych? Edytowane przez Kubex52
Link to post
Share on other sites

Też nie możecie grać w bf3? Wywala mi ciągle komunikat o pb, nawet po reinstallu. :/

 

EDIT:

PB ponoć zostało shakowane przez gości od chitów do bf3. Są przypadki gdzie dostaje się bana za nic, więc radzę dziś sobie grę odpuścić.

 

(cholera akurat jak zostalo 6k pkt do gwiazki szturmowca -_-)

Edytowane przez JOKI__
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja pogralem 4 mapy i dalem spokoj. Nie wiem co ludzie widza w tych cheatach. Przeciez wogole przyjemnosci z gry nie ma i jeszcze innym ludziom sie uprzykrza gre. Do poki tego nie naprawia to przesiadam sie na WoT'a. :P

 

Wiem, ze ranga nie grzesze ale ja gram zawsze dla zabawy niz dla jakiegos lvl. oraz statystyk.

Link to post
Share on other sites

@kakinowaty: upewnij się czy niemiecka wersj agry ma język polski i po sprawie. najlepiej napisz do EA support, zawsze odpiszą. chociaż w tym są dobzi :P

 

 

A o co dokładnie chodzi z tym zhackowanym PB ? Jest jakieś oficjalne info ?

 

 

Znalazłem takie info na forum EA:

 

A bunch of hackers managed to hack into the GGC which is sort of a security network that is connected between certain servers. The hackers are able to ban anyone that uses a GGC protected server via Punkbuster.

 

In other words Punkbuster didn't get hacked.

It's still safe to play in any other servers than the ones that are protected by GGC.

If you're not sure whether the server is being protected by GGC or not, I suggest you won't enter it.

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...