Skocz do zawartości

Recommended Posts

Weźcie no pomóżcie :( Po co mam zakładać nowy temat, jak dobrze wiem, że jesteście w stanie mi pomóc. Przecież każdy forumowicz powinien się wspierać - prawda? Nie liczy się to z jakiego regiony Polski pochodzę - to nie moja wina :| Tym razem mam artefakty (paski)...

 

Mogę po prostu odinstalować aktualne sterowniki i zainstalować jeszcze raz?

Link to post
Share on other sites

Najprościej będzie jak zainstalujesz poprzednie sterowniki na których wszystko działało stabilnie. Tylko podczas odinstalowywania zrób to dokładnie.

Ja właśnie tak próbowałem zrobić, tylko przy instalacji mam napisane, że składniki nie wymagają instalacji (są najnowsze) O.o Edytowane przez Kubex52
Link to post
Share on other sites

Panowie wyszła nowa wersja Origina. Poprawia kilka drobnych błędów ale dodaje W KOŃCU mozliwość zmiany ID Origina z menu ustawień. :D :D

Opcja dostępna była już przynajmniej tydzień temu w wersji pre-release. Co nie zmienia faktu, że cała ta piękna i prawdopodobnie przymusowa platforma w przypadku gier EA, wciąż jest w wersji Beta...od czerwca 2011.

 

Po drugie zmiana ID nadal dla wielu osób jest niemożliwa, bo docelowy nick jest zajęty przez tę samą osobę... w innej grze. Jakoś Steam nie ma problemu z wieloma osobami z tym samym nickiem.

Link to post
Share on other sites

Mam rozumieć, że mam odinstalować te aktualne sterowniki, a następnie zainstalować te dobre?

tak

 

ale powiedzcie mi jeszcze jak wyczyścić rejestr CCleanerem

jak zainstalujesz program i go uruchomisz masz po lewej taki przycik rejstr dajesz "skanuj by znaleźć problemy" i tyle
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy dalej jest problem z pobieraniem prze Origin :D

Kolega pobierał BF3 to zamiast tych 17GB pobrało mu chyba ze 100GB ^^

Doszło do iluś tam procent. Cofnęło na mniej. Zdażały się nawet takie cofki że weszło na 80 klika procent, spadło na 60 kilka, potem kilka procent wiecej na 60 i spadło na 40. Masakra...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...