Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja przed chwila grałem na pewnym serwerku. koniec gry kiedy druga druzyna użyje 1000 biletów. Po tym jak zabiłem koło 80 ludzi a miałem ze 40 zgonów. Szło mi miodnie....Admin mnie wywalił jako powód podając hacking / cheating. Pytam sie CO TO MA KUR*A BYĆ ????

 

Mogę w jakiś sposób się zapytać tego debila o co mu chodzi? Chyba, że grali tam sami kolesie - jechałem z nimi i mnie wyrzucił. Szczerze, to odechciało mi się grać...

 

Moge gdzieś to zgłosić?

Edytowane przez dzieciak12
Link to post
Share on other sites

Admin mnie wywalił jako powód podając hacking/cheating. Pytam się CO TO MA KUR*A BYĆ ???? Mogę w jakiś sposób się zapytać tego debila o co mu chodzi? Chyba, że grali tam sami kolesie - jechałem z nimi i mnie wyrzucił. Szczerze, to odechciało mi się grać... Mogę gdzieś to zgłosić?

Nie Ty pierwszy zostałeś w ten sposób potraktowany. Rzadko, bo rzadko, ale gram w Squad Team Deathmatch. Wywalanie ludzi, czy rozbijanie wygrywających składu jest na porządku dziennym. Raz miałem niezwykle kiepską rundę coś 4-10, pech chciał, że te 4 zdobyłem na adminie. Oczywiście dostałem "kicka", niby za wulgarne zachowanie. Oczywiście nic nie pisałem.

 

Ciekawa inicjatywa.

DICE prosi o podanie jednej kluczowej dla rozgrywki wady. Mój głos: zjebany "hit detection".

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Bo tak naprawde admini naduzywaja swoich praw. Ciezko znalezc adma ktory wywali jedynie za zlamanie jakies punktu w regulaminie serwera. Szkoda tylko, ze takowe sie nie wyswietlaja. To juz im ciezko ustawic w rconie komende rules by zasady zobaczyc mogl garzdy gracz?

Link to post
Share on other sites

W BC2 było to samo, ile razy podpadłem adminowi za normalną grę bez spamowania RPG czy baserape, a jako przyczyna było wpisane:

 

Straszna lipa. przypuśćmy, że grasz do 1000. Siedzisz ponad godzinę, czasem półtorej...I taka faja Cię bezpodstawnie wywala. Miałbym to centralnie w du**e, gdyby mi punktowało statystyki jak w przypadku kiedy mnie rozłączy z EA....TO co ugrałem mam zaliczone. A dziś 1,5 h zmarnowane i jakieś 15 tys punktów w du**e się znalazło :(. , bo statów nie punktuje jak Cię admin wywali. Miałem szansę wygrać całą rundę - pierwszy raz tak długą.

Podam wam jutro co to za serwer był. Radze omijać z daleka - tam pewnie sami kolesie grają.

W zasadzie dobrze by było zrobić jakąś czarna listę serwerów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...