Skocz do zawartości

Recommended Posts

no jasne,ze wygra :) a wiesz dlaczego ? bo o sukcesie danej gry decyduje czy sprzeda sie ona u hamburgerow za oceanem i kwestia jest ile milinow tych tlustych KANSOLOWCOW za oceanem KUPI dany tytul a jak kazdy wie hamerykance maja slabosc tak jak ja :P do serii gier call of duty i na tym podworku EA z swoim battlecrapem3 moze liczyc na resztki z stolu Activision

Z chęcią poczekam do pierwszych doniesień o sprzedaży MW2 SP3 i jak będziesz musiał pięknie to odszczekać :rotfl:

 

Zobacz na stosunek preorderów BF3 do MW3... potem dodaj fakt, że BF3 wyszedł dobrze, ludzie go kupili, a nie każdy ma kasy na dwa sieciowe FPS'y, więc jak MW3 kupi, to za pół roku ;)

Link to post
Share on other sites

Cześć Panowie!

Mam kilka pytań.

1. Czy poprawiono optymalizację od czasu bety?

2. Czy kupując grę po premierze będzie dało się zdobyć zawartość Edycji Limitowanej? Chodzi mi głównie od odświeżone mapy z BF2, bo broń będzie do odblokowania.

3. Czy jest sens zabierania się za granie na moim sprzęcie?

4. Czy nadal działa kretyński system Origin+przeglądarka+gra?

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki :D

 

Ok, to ja już sobie znajomych pododaję :D Do Co-Op jest ktoś może chętny ? :) Mój nick na Origin(bo najpierw trzeba mieć przyjaciół na Origin i później można do Battle-log dodać) to Pitrek701

 

 

P.S Czemu zmienił mi się język battlelog'a z PL na ENG ? Jak zmienić ?

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Przeszedłem już 3 misje w SP. MIAZGA :D Na MP pograłem chwilę na Damavand Peak :D Też miazga :) Tylko ciągle nie wiem jak odblokować nieśmiertelniki i bronie z Edycji Limitowanej :/ Wie ktoś ?

Aby odblokować bronie i nieśmiertelniki musisz mieć klucze. Ja kupiłem BF'a w gram.pl. Po wejściu w szczegóły zamówienia masz link "pobierz klucz" czy jakoś tak. W pobranym pliku są 3 klucze, wpisujesz je w Origin->Ustawienia->Podaj klucz albo jakoś podobnie.

 

Jak u was wygląda ta gierka? Odpaliłem sobie na ustawieniach ultra i wydaje mi się, że gierka nie wygląda tak świetnie jak na gameplayach udostępnionych przez EA.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...