Skocz do zawartości

Recommended Posts

Subtelna propozycja - skoro i tak większość gra w nowego BF może niech każdy wrzuci na forum jaki ma nick. 'Dzięki' Originowi ludzie mają dość różne nicki, często inne niż w BC2 czy tu na benchmarki. Tym sposobem będzie można łatwiej się znaleźć czy to jako drużyna, czy nawet wrogowie.

 

Zacznę od siebie - pejot82

 

PS. Wielkie 'dzięki' dla DICE/EA za złamane obietnice o tworzeniu kilku żołnierzy na jednym koncie czy takie drobnostki jak zmiany pseudonimów. Osobiście nie znoszę wszelkich cyferek czy znaczków w nickach ale w tym wypadku nie miałem wyboru. I tak dobrze, że nie użyłem 'głupiego' maila albo takiego oficjalnego z imieniem i nazwiskiem jak niektórzy...

Link to post
Share on other sites

JA też się dołącze :)mój nick: Benny_PL

Jeszcze mam pewien problem z płynnościa w bf szczegulnie na operation firestrom mam częste spadki plynności nawet do 17fps na minimalnych ustwaieniach czy to normalne jak na takiego kompa 4gb 4870 1gb i athlon x4 gram w 1280 1024. Też tak macie na podobnym sprzęcie?

Edytowane przez bennytc94
Link to post
Share on other sites

Mój to DustEater.

Na razie grałem w singla i COOP z Pejot'em :)

Niedługo zacznę w multi :)

 

 

 

@Kubex: na moim spokojnie ciągnie full, ale grafa prawie 90* i max zużycia RAMu :) Do multi wyłączyć zbędne pierdółki (lub zamiast ULTRA dać WYSOKIE) i będzie cacy :)

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

aa wlasnie skonczylem rozmawiac z EA Customer Support, 15min czekania na poaczenie.

 

Okazalo sie ze ciagle wychodzenie do pulpitu gry to wina mojego pc bo mam 32BITY i moj procesor nie ma 4 rdzeni tylko 6 a i klucilem sie z nim bo powiedzial mi ze nie znam daty wydania serownikow do mojej karty graficznej. Myslalem ze go rozszarpie... az do us nie chce mi sie jechac ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...