Skocz do zawartości

Recommended Posts

ok lamusy i nooby wlasnie wydalem najgorzej 100pln jak tylko moglem na gry,ktore zagram moze max 1godz kurier jakis czas temu zapukal do moich drzwi z tymi gniotami BC2 i Vietnamem

 

aktualnie jestem na etapie sciagania ,,no name aktualizacji,, nie wiem ile waza z jaka predkoscia sie pobieraja itd.. normalka w stylu gnid i naciagaczy z EA w robieniu z klientow debili

 

mam pytanie posiadam neta 2mb ile waza te wszystkei patche,ktore teraz pobieram (juz ponad 1,5godz!!! )

 

 

nastepna sprawa zenujaca podrobke MW jaka jest BC2 nawet nie zamierzam uruchamiac zalezy mi wylacznie na tym dodatku ,,Vietnam,,nie ukrywam mam slabosc do takich klimatow ile zajmue te DLC? czy jest szanse,ze przy 2mb pobierze sie ta gra przed 24:00?

 

aha i czy ten caly gniotowaty BF doda sie do steam czy bede musial sie meczyc z jakimis wynlazkami od EA? Originy EA downloadery zakladanie setnego niepotrzebnego mi konta mailowego

 

nastepne pytanie czy tego BF mozna zainstalowac tylko 10x razy na komputerze po czym 100pln mozna wyrzucic do kosza :D ?

 

aktualny ,,postep,, w pobieraniu NO NAME aktualizacji

 

http://img16.imageshack.us/img16/4237/dfgfgt.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

jakiś idiota zrobił z ciebie jeszcze większego idiotę :hahaha::rotfl: :rotfl: :rotfl: 100zł za te 2 gry ?

 

A tak do rzeczy, to daj sobie spokój z tymi durnymi tekstami. Pokazujesz w ten sposób, że masz 14 lat, jakieś ADHD + mózgotrzep (zapewne grałeś w tibie).

 

 

Odpowiadając na pytania. Patche trochę zajmują i nie są to noname'y bo widzisz co jest pobierane. W adnotacjach w internecie odnośnie patchy możesz sobie spokojnie przeczytać ile zajmują one. Ale posiadając mózgotrzep i brak umiejętności najprostszego wyszukiwania informacji, nie mówiąc o umiejetności czytania, nie dziwię się, że tak się denerwujesz :)

 

 

Od kiedy to BF jest podróbką MW ? to BF było pierwsze i za każdym razem są zmiany. CoD jest od 4 numerka niezmienne.

 

Gra jest przypisana do konta EA, czytaj Origin. Możesz ją instalować nieskończoną liczbę razy. Instalując grę z płyty nastawiasz się na to, że będziesz musiał pobierać patche. Pobierając z Origin'a masz je od razu. Grę możesz zabrać wszędzie, gdyż za pomocą systemu Origin (jak i STEAM) wystarczy, że zalogujesz się gdziekolwiek, pobierzesz grę (bądź będziesz mieć zainstalowaną), zalogujesz się na swoje konto i będziesz spokojnie mógł grać :)

 

 

Pozdrawiam i współczuję rodzicom, że wychowali takiego mózgotrzepa :):ups:

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Generalnie kasę straciłeś płacąc za BC 2 z dodatkiem 100 złotych, także o reszcie strat nie ma co mówić. :P

 

 

nie wiem 29.90 pln z gownianego bc2 drogo taniej gdzies? ajjjjjjjj zapomnialem moze w biedronce obok wloszczyzny chodzi ta gra za 9,99

 

i dodatek Vietnam 47.90pln

 

+5pln za zapukanie kuriera do drzwi :D

+/-20pln ,,platnosc za pobraniem,,

razem 93,79 gry kupilem na www.muve.pl

 

nie kupuje na allegro i nie zamierzam

 

cd-key i inne elektroniczny shit'y mnie nie interesuje tym bardziej gdy ktos posiada neta 2mb jak w polsce internet 100mb bedzie standardem ewentualnie gdzie gry 5-20gb beda sie pobierac jak MP3 i cenny np na takim steam nie beda 5x drozsze niz w ,,standardowym internetowym,, sklepie bedzie mozna wtedy kupic takiego BC2 BC2:Vietnam taniej niz za 93,79

 

Od kiedy to BF jest podróbką MW ? to BF było pierwsze i za każdym razem są zmiany. CoD jest od 4 numerka niezmienne.

 

hahaah zmiany od bf 1942 to dalej bieganinia 64/32 przyglupow na mpach wielkosci teksasu i wyscigi,kto pierwszy dobiegnie do czolgu/samolotu walki piechoty w tej serii sa tylko dodatkiem

 

pojawil MW nastepnie MW2 realia wspolczesne XXIw premiera BC2 tez konflikt w XXIw cod dodal jakie debilne perki killstreak i inne cuda na patyku haha w BC2/BF3 jest to samo EA/DICE to bezmozgi i przyglupy nie potrafiace wymyslec nic nowego innowacyjnego kopiuja wylacznie pomysly innych w 99% sa to nieudolne zenujace adaptacje Activision /IW

 

 

ZAL! mialem przed chwila awarie sieci po 5min internet wstal ponawiam pobieranie patrze a to go**o od EA pobiera wszystko od poczatku!!!!!! myslalem,ze pobieranie zostanie wznowione w momencie w,ktorym zostala przerwany dostep do internetu

 

nie mam wiecej pytan takie go**o ma prawo bytu wylacznie w EA

 

Activision Valve Blizzard nie dopusciloby do takiej sytuacji oni traktuja powaznei osoby,ktore wydaja swoje pieniadze na ich produkty

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Dokładnie nie tylko idiotyczne komentarze, ale autor też idiota, 100zł za te gry? Ja bad company 2 kupiłem za 25zł i jestem z tego zakupy bardzo zadowolony, w porównaniu do twojego wspaniałego Call of Duty 4:Modern Warfare, na które wydałem coś koło 50 zł (+/-) i tylko leży na półce bo po wbiciu ponad 40 levelu ( i to wbijanego na raty) flaki z olejem, widać, że masz adhd, ale może jesteś też masochistą i lubisz się kisić na małych mapach, ale nie wszyscy mają takie zboczenia jak ty, więc proszę zignoruj ten temat i się więcej nie wypowiadaj, bo ta gra nie jest adresowana do ciebie, zaczekasz kilka lat, podrośniesz i może docenisz serie Battlefield.

Link to post
Share on other sites

Właśnie dowiedziałem się, że można być fanbojem gry, trolującym w temacie dotyczącym gry "konkurencyjnej"

Człowiek uczy się całe życie :)

 

Jeszcze trochę i zobaczę fanboya krzyżakowych śrubek do obudowy i wyzywającego od lamerów każdego kto ma szybkowrkętki

Link to post
Share on other sites

@manioux, jesteś debilem czy takiego udajesz?...

 

Po prostu, Twoim zachowaniem pokazujesz, że masz 15, 16 lat. Jesteś dzieckiem neo, któremu rodzice kupują gry i to wszystkie CoDy. Napisz mi jeszcze, że MW2 i BO są AWESOME <3 to Cię pokocham po prostu ;***.

 

Hahaha. Tak to jest, jak się płaci shit za internet. Brawo dla Ciebie, że Ci rozłączyło pobieranie :D.

 

PS. Activiosion dba, ale o właśnie takich bachorów, którym rodzice dadzą na nowego CoDa, a oni za to dalej będa śmiać się w twarz, dając Wam to samo co roku :D.

 

A o cenie 100zł za te dwie gry nie wspomnę! Pure PWNG! :>

 

PS. Za to posiadasz każde DLC do CoDów i płacisz za każde 50zł za te same mapy :D. Jeszcze większy KILLSHOT xD

Link to post
Share on other sites

ok teraz powaznie pytam ten dodatek Wietnam tak samo duzo zajmuje co te patche do podstawki krocej bedzie sie pobierac w ogole ile on wazy? ? aktualnie patrzac na pasek postepu zdaje mi sei na oko ,ze jakies 93-95%ukonczone

 

 

ahaaa i jeszcze jedno istnieje mozliwosc zrobienia,, bacukpu,,, plikow gry jak na steam aby po formacie itd... nie pobierac znow dziesiatek godzin tych wszystkich aktualizacji ?

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

ok teraz powaznie pytam

 

Naprawdę liczysz, że ktoś cię potraktuje poważnie po takiej ilości gówniarskiego spamu ? :)

 

ostatnim dlc pozwalajacym strzelac zlotymi pociskami i zabijac wrogow przez gory i inne przeszkody naturalne

A to było nawet zabawne :D

Edytowane przez CougarV6
Link to post
Share on other sites

Nie zastanawiałeś się czy by nie zostać bajkopisarzem w przyszłości?

 

Bardzo przypominasz mi osobę z tego filmu:

 

btw. Nie ma tutaj opcji ignorowania pewnych osób, w trym treści przez nie publikowane? Dodał bym do ignorowanych tego i jeszcze kilku innych frustratów.

Edytowane przez Mate_
Link to post
Share on other sites

Czy istnieje alternatywna aplikacja działająca na serwerach Mumble? Niestety aplikacja bez przerwy restartuje mi ustawienia mikrofonu, w wyniku czego każdorazowo muszę go konfigurować. Zastrzeżenie też mam co do jakości dźwięku, oraz samego wychwytywania głosu "aktywacja głosowa". Jednym słowem syf. Skype to zupełnie inna liga. Niestety klan w którym od niedawna gra woli Mumble...

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...