Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po pierwszych paru godzinkach gry, zero jakichkolwiek błędów, może lekkie dropy fps są.

Co do samej gry, to całkiem inaczej mi się gra niż w część poprzednią. Nie wiem w czym rzecz, może nie jestem jakiś mega super dobry, aczkolwiek gdy w BF3 nie miałem większego problemu z pierwszą 10-tką, tak tu jak kończę grę na miejscu wyżej niż 20 to się cieszę ostro. :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Studio DICE cały czas ciężko pracuje nad rozwiązaniem wszystkich problemów z grą Battlefield 4. W ramach przeprosin kilka dni temu wszyscy gracze otrzymali celownik z 3X zoomem do pistoletu M1911. Warto dodać, że celownik jest dostępny dla wszystkich klas i wcześniej był zarezerwowany wyłącznie do programistów DICE.

 

:->

Link to post
Share on other sites

A dzis jakis nowy update mi sie sciagna i jest stanowczo lepiej.

Choc byl jeden blue screen i jedno wylaczenie, to gra byla duzo plynniejsza.

Na ustawieniach wysokich mialem taki fps jak wczesniej na srednich.

Czyli cos juz poprawili ale jeszcze nie wszystko.

Link to post
Share on other sites

Prawdę mówiąc po wczorajszym no w tej chwili przedwczorajszym update gra działa w miarę ok.

 

No pomijając brak broni przez około 30-50 sekund przy rozpoczęciu rundy bo ta się nie zdążyła doładować podczas 2-5minutowego ekranu pierwszego ładowania kuuupa czasu

 

Celownik ir i nokto nadal raz działa a raz nie (przynajmniej w snajperkach)

i wiele innych pierdół 

 

Ważne że niema już tych sztucznych lagów nawet na niskim ping (to przez to miałem niewidzialne ściany, sciny, potykającego się żołnierza o własne nogi, cofanie się cuda na kiju na które najbardziej narzekałem) Teraz normalnie da się pograć np szturmowcem, wcześniej dało się pograć jedynie snajperem 

Link to post
Share on other sites

Co Ci z nowej mapy skoro sama gra jest technicznie bublem.

 

DICE informuję, że dla nowych klientów dostarcza specjalną klawiaturę, która pomoże szybciej zamknąć BF4 podczas częstych crash'y do pulpitu:

 

 

http://images.tinypic.pl/i/00479/ihb1af8mxi7a.jpg

 

Muszę sobie tylko przejściówkę z USB na PS2 kupić ;)

Link to post
Share on other sites

Prawdę mówiąc po wczorajszym no w tej chwili przedwczorajszym update gra działa w miarę ok.

 

No pomijając brak broni przez około 30-50 sekund przy rozpoczęciu rundy bo ta się nie zdążyła doładować podczas 2-5minutowego ekranu pierwszego ładowania kuuupa czasu

 

Celownik ir i nokto nadal raz działa a raz nie (przynajmniej w snajperkach)

i wiele innych pierdół 

 

Ważne że niema już tych sztucznych lagów nawet na niskim ping (to przez to miałem niewidzialne ściany, sciny, potykającego się żołnierza o własne nogi, cofanie się cuda na kiju na które najbardziej narzekałem) Teraz normalnie da się pograć np szturmowcem, wcześniej dało się pograć jedynie snajperem 

 

 

Cofam to co napisałem lagi nadal są na niskim pingu dziś aż grać się nie dało. Całkowita klapa 

Link to post
Share on other sites

Śmieszne jest to, że po pierwszych 10h rozgrywki, nie wywaliło mnie ani razu, a jedyne błędy jakie mi doskwierały, to dropy fps. Wczoraj, w ciągu dwóch godzin nie mogłem wbić 6k doświadczenia, gdyż ciągle mnie wyrzucało. Dzisiaj podobnie. 

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

 

Najwyraźniej mniejszy stress sprzętu jest równy lepszemu hitregowi.

 

Właśnie takie zjawisko występuje na moim komputerze + cofanie się co jakiś czas krok do tyłu jak na wysokim pingu, przewracanie o niewidzialne przeszkody itp W skrócie gra jak na pingu ~500MS

 

Zastanawiam się tylko dlaczego czasem jest dobrze a czasem właśnie wszystko się sypie i niema znaczenia czy grę ustawie na low czy na ultra 

 

Może maszyna na której stoi serwer powoduje tego typu błąd, hmm ale znowu w takim razie inni gracze narzekali by na lagi 

 

Czy zna ktoś rozwiązanie? 

 

 

Pod filmem ludzie wspominają coś o zaistnieniu problemu po wciśnięciu klawiszy alt+tab. To by trochę wyjaśniało ponieważ czasem gra mi się po prostu minimalizuje do okienka a ja wciskam alt+enter aby ją przywrócić na pełny ekran ...

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

Ja dosyć często mam różny ping przy mojej radiówce ale w 3 zawet ja czasem miałem 100 - 200 ping to miałem całkiem niezłe statystiki byłem w czołówce, a gram często na QC.

A w 4 nie wiem zupełnie mi nie idzie ale widzę że to w dużej mierze wina lagów...

I dosyć częste zjawisko że wróg szybiej reaguje ode mnie a w 3 wcale nie lamiłem...

Link to post
Share on other sites

90 h gry. Jedyny problem crash gry z powtarzajacym dźwiękiem. Aż kupiłem premke. Wy tak na poważnie z tymi problemami czy mam farta życia że nic mnie nie spotyka.

 

Masz niebywałego farta lub mało oczekujesz od gry :)

 

U mnie lawina błędów crashy, nie przypominam sobie drugiej tak spapranej gry jak ta.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...