Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak ktoś chce nabyć to DLC do TWD to na GMG jest okazja z voucherem na 20% wychodzi równe 4$ :)

GMG20-F202F-UI40F

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/adventure/walking-dead-400-days/


Właśnie jestem po zaliczeniu pierwszego bohatera chyba z 5 i troszkę się zawiodłem. Dlaczego bo to było bardzo krótkie, jak to będzie tak wyglądać z kolejnymi 4 bohaterami to DLC skończy się po 1h. Całość polegała na wybraniu kilku kwestii i podniesieniu giwery, po czym dokonaniu odpowiedniego wyboru. Na tym kończy się historia 1 postaci. Ja tylko mam taką nadzieję że Ci bohaterowie z DLC którzy zapewne będą odgrywać znaczące role w drugim sezonie zapamiętają podjęte przez nas decyzję i wpłyną one na rozwój fabuły. 


Pożyjemy zobaczymy ;)

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Dziś premiera "The Walking Dead: Assault" - gry na urządzenia mobilne.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tu - http://gry.onet.pl/wiadomosci/dzis-premiera-the-walking-dead-assault,1,5563972,artykul.html

To będzie moja pierwsza w ogóle gra ze sklepu Google Play, za którą zapłacę - bo jako wielkiemu fanowi serii TWD (komiksy, serial, gry) nie wypada jej nie mieć, nieprawdaż?

 

:D


http://youtu.be/yTnBq2qT9NA

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Wyraźnie to helikopter. Ale jak sobie przypomnisz z sezonu 3 to tam jakieś wojsko było więc i mógł być helikopter... albo Gybernator taki zdobył, uruchomił a teraz za jego pomocą atakuje więzienie...

Link to post
Share on other sites

@up 

 

o wiele lepszy od tego poprzedniego, więcej można się dowiedzieć, a więc co ja wyłapałem:

 

1. Liczba szwendaczy cholernie się zwiększyła, jak tak dalej pójdzie to ludzkość może wyginąć

2. Mają zdrajcę w szeregach (pewnie ktoś z nowo przybyłych)

3. Więzienie nie wytrzyma

4. Nie wszyscy opuszczą więzienie (widać było ile samochodów wyjeżdżało a ile osób było w środku)

5.Tyreese prawdopodobnie zginie (nie wyobrażam sobie jak miałby wykaraskać się z tamtej sytuacji)

7. Jak widać na końcu grupa się rozdzieli (ciekawe czy przez przypadek czy różnicę zdań)

8. No i najciekawszy tekst z radia na końcu: Sanktuarium....... ci którzy przyjadą...... przeżyją (mniej więcej)

 

Wyłapaliście coś jeszcze? 

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Sanktuarium....... ci którzy przyjadą...... przeżyją

Ciekawe. Na końcu sezonu 1 (odcinek pt. "TS-19") w laboratorium-twierdzy mieli otrzymać nową nadzieję na przeżycie i wyleczenie z choroby - lekarstwo, szczepionka etc a jak to się skończyło widzieliśmy (wielkie buuuuum - dobrze, że Rick miał granat). Zatem nie sądzę, aby to był ratunek ostateczny.

 

Czego ja się spodziewałem a w sezonie 4 nie będzie? Prawdziwej zimy, ze śniegiem, mrozem i zawieją. Gdzieś tam była informacja, że zima powoduje iż walkersi stają się mniej aktywni - dla mnie byłoby to bardzo ciekawe jak oni, grupa, dawałaby sobie wtedy radę...

 

... a teraz moje odpowiedzi...

 

 

 

jak tak dalej pójdzie to ludzkość może wyginąć

Serial bardzo popularny więc nie sądzę. Oczekuję raczej, że grupa w przyszłości przemieści się w inny rejon USA, najlepiej do Kanady.

 

 

 

2. Mają zdrajcę w szeregach (pewnie ktoś z nowo przybyłych)

Pamiętacie kogo w sezonie 3 Rick (mimo odrębnego zdania reszty grupy) nie przyjął i gdzie odeszli?

 

 

 

3. Więzienie nie wytrzyma

Zapewne, bo ile można w jednym miejscu? Musi być jakaś zmiana aby znowu było ciekawie.

 

 

 

4. Nie wszyscy opuszczą więzienie

Tak, niektórzy zginą - ale mi ich nie żal, poza członkami grupy (tymi najważniejszymi).

 

 

 

5.Tyreese prawdopodobnie zginie

Hmm... Kto musi. Poprzednio zginął T-Dog :(

Zresztą w komiksie zginął - http://walkingdead.wikia.com/wiki/Tyreese_(Comic_Series)

 

 

 

7. Jak widać na końcu grupa się rozdzieli (ciekawe czy przez przypadek czy różnicę zdań)

To będzie uwieńczeniem sezonu - ale zapewne znowu się spotkają... przez jakiś czas będą dwa wątki - sezon 5 ale znowu się złączą, bo czemu nie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teraz komentarze spod filmiku (niektóre / pisownia oryginalna) ---

 

1. i think that voice on the radio is a trap set up buy the governer.

 

2. I think Tyreese will survive from the zombie attack in this trailer.It would be stupid if he doesn't survive.

 

3. Wonder if Rick will lose his hand like he did in the comic this season?

 

4. HOLY SHIT WHO SAW MACON (the place where lee & crew were) ON THAT MAP?!?!?!?!?!

 

5. They were in Macon in Episode 1. That's when Doug/Carley was eaten by walkers. You're thinking of Episode 3 when Lilly shoots either Doug/Carley

 

6. I would love Carl and Glen to die,,they are my least favorite characters.I still don't like the way Merrill was killed off in the last season.He was a great character who didn't give a shit.Unlike the likes of Rick and Glen who do nothing but whine like pussies.Also why does Rick still think he's in charge of the group? How many people have died cause of him and his fu*k ups,,bout time Daryl stood up and kicked his ass.

 

7. For those who liked the song at the end of trailer - Serpents by Sharon Van Etten. You're welcome ;)

 

8. Some1 was letting the walkers into the prison, Governor?

 

9. Where is the food help them to survive? The food is broken after years.

 

10. I hate that they killed off Andrea too! She was a lot more interesting character than say Carol, Glen and his girlfriend! She was brave and strong but equally compassionate. But I do like Daryl too and think he'd make a better leader than Rick.

 

11. The radio says "sanctuary those who arrive survive"

 

12. sancuary well be waiting of your arrival.... survive

 

13. "By following the comics, the show is instantly being unoriginal".... Yes... because it's not like the show is freaking based off the comic series or anything.

 

14. naaah i think we see the governor back after the mid season finale

there are more treats than the governor

 

15. This isn't even the Walking Dead anymore, it's The Walking Daryl Show. Daryl, Daryl, Daryl....dull characterless boring Daryl. They killed off Andrea, a way richer character and who was in the comics for a long time, so stupid Daryl could replace her.

 

16. Omg I'm so exited this is gonna be an amazing season. And did Beth hugged Daryl? So sweet, it's a real family now, finally Daryl know how that feels like.

Thank you so much for uploading this!

 

17.  govenrnor and Martinez and shumpert let walkers in?

 

18. Erm, Clementine is black. I think Lori's ghost might have some explaining to do, that and the time travel Clementine managed to do.

 

19. Imagine if ricks group went to macon and found lee 

 

20. This is just a small idea, but what if Rick's baby girl is Clementine from the Walking Dead game?

 

21. looks like the best season yet. cannot wait

 

 

 

 

 

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Twórcy gry zastanawiają się ponadto razem z autorem uniwersum, Robertem Kirkmanem nad epizodycznymi występami bohaterów z kart komiksów.

Glen jużbył - i wcale nie epizodycznie (cały jeden epizod), był też Hershel. Kto będzie następny? Ja stawiam na... znowu Hershela :P

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Panowie!

 

Poszukuję informacji, gdzie można kupić pełne (zwykłe bądź kolekcjonerskie) wydanie serialu The Walking Dead sezony 1-3 na płytach DVD (najlepiej polskie / europejskie po angielsku) oraz gdzie można w Polsce nabyć dodatek do gry The Walking Dead The Game DLC 400 Days na płycie DVD (wersja pudełkowa)?

 

Jedyne co znalazłem to sama gra:

http://grynakonsole.com/pl/the-walking-dead-pc.html?partner=1984 (115zł)

http://www.progamingshop.pl/the-walking-dead-a-telltale-games-series/d-92771/ (135zł)

http://allegro.pl/the-walking-dead-i3386637190.html (129,99zł)

Ale o wersję pudełkową podstawki mi nie chodzi... ;)

 

 

 

Edit -

Dobra - nie wiecie. Ale warto było zapytać :wariat:

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Muzyka z serialu - coś pięknego

 

Beth Greene śpiewa

 

 

a w oryginale: Tom Waits - Hold On

 

 

 

 

 

 

They hung a sign up in our town
"If you live it up, you won't live it down"
So, she left Monte Rio, son
Just like a bullet leaves a gun.

With charcoal eyes and Monroe hips
She went and took that California trip.
Well, the moon was gold and her hair like wind,
She said "Don't look back now, just come on Jim".

You gotta hold on, hold on,
You gotta hold on.
Take my hand, I'm standing right here
You gotta hold on.

Well, he gave her a dimestore watch,
And a ring made from a spoon.
Everyone's looking for someone to blame,
If you share my bed, you share my name.

Well, the moon was gold and her hair like wind,
She said "Don't look back now, just come on Jim".

You gotta hold on, hold on,
You gotta hold on.
Take my hand, I'm standing right here
You gotta hold on (2x)

When there's nothing left to keep you here,
When you're falling behind in this big blue world,

You gotta hold on, hold on,
You gotta hold on.
Take my hand, I'm standing right here
You gotta hold on

Down by the Riverside motel,
It's 10 below and falling.
By a 99 cent store,
she closed her eyes and started swaying.

But it's so hard to dance that way,
When it's cold and there's no music.
Well, your old hometown's so far away,
But inside your head there's a record that's playing
A song called:

Hold on, hold on.
You really got to hold on.
Take my hand, stand right there
You gotta hold on.

You gotta hold on, hold on.
You really gotta hold on.
Take my hand, stand right there
You gotta hold on.

You gotta hold, hold on.
You really gotta hold on.
Take my hand, I'm standing right here,
You gotta hold on.

You gotta hold on (5x)

 

 


Oglądając serial zwróćcie uwagę, jak zmieniają się najważniejsi bohaterowie, na ich psychikę i wybory oraz rozterki...

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość usunięty

Wersja pudełkowa wreszcie weszła w moje posiadanie :D

 

http://obrazki.elektroda.pl/9628528700_1375999047.jpg

 

http://obrazki.elektroda.pl/7984834300_1375999048.jpg

 

Teraz brakuje mi do kolekcji dodatku DLC "400 Days" oraz sezonu 2 - oczywiście w wersji pudełkowej na PC 8-)


A teraz mały quiz - kto to jest na poniższym zdjęciu i jaką rolę pełni w The Walking Dead?

 

http://obrazki.elektroda.pl/4005509400_1376000492.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...