Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ma to być "łącznik" pomiędzy 1 a 2 sezonem. Ciekawie zrobione bo w 1 DLC będzie kilka historii 



Wbrew wcześniejszym informacjom, Telltale Games poinformowało, że 400 Days nie będzie samodzielnym DLC i do jego uruchomienia wymagane jest posiadanie pierwszego sezonu przygodówki. Można co prawda rozpocząć zabawę bez ukończenia podstawki, ale nie jest to wskazane ze względów fabularnych.

Dodatkowy epizod ukaże sie w lipcu i kosztować ma 5 dolarów.,

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

ale nie jest to wskazane ze względów fabularnych.

 

Ciekawe jak połączą wątki i sytuacje wyboru gracza z wcześniejszych epizodów z tym dodatkiem... Np Lilly, która tak naprawdę nie zginęła ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość usunięty

Na razie nie mam normalnego kompa ale jak wrócę do domu to poskładam do kupy mojego peceta i jadę z ponownym przejściem TWD TG a następnie dopiero będzie ten DLC. Taka kolejność.

 

czeka mnie jeszcze Company of Heroes 2 ale to szczegół

Link to post
Share on other sites

Nie polecam grać w TWD ze spolszczeniem jakimkolwiek, dużo jest tam mowy potocznej której ni jak nie idzie przetłumaczyć na polski a moim zdaniem dodaje ona grze klimatu. Co do samego dodatku to szału nie ma, jako pilot do sezonu drugiego może być ale nie umywa się do pozostałych odcinków sezonu 1  

Link to post
Share on other sites

bardzo mało jest powiązań do 1 sezonu, są jedynie "smaczki" ale za to ciekawe, wystarczy spojrzeć na trupa obok którego można się położyć tym dzieciakiem zaraz na początku jego historii, czy kogoś on wam nie przypomina? :P



Znowu skończyłem cały 1 sezon i znowu się poryczałem jak baba ;__; ale znalazłem coś takiego na jednym z forów, ( i nawet nie ważcie się niszczyć mi nadziei!!)

 

"Niedawno przeczytałem na pewnym forum, że całkiem możliwe jest pojawienie się Lee i Kenny'ego w drugim sezonie. Czemu Kenny mógłby przeżyć?
1. Podczas ucieczki nie zastrzelił się, gdyż jeszcze coś mówił
2. Za Benem była prowadząca do okna krata, która nie była zabita deskami
3. Na końcu napisane jest, że Kenny zaginął a nie umarł
4. Gdy patrzy się na Zombie z góry, nie widać żeby kogoś konsumowali
Czemu Lee miałby przeżyć?
1. Jeśli poprosimy Clem aby nas zastrzeliła to widać że celuje lekko w bok. Mogło to być dla niej za ciężkie więc po prostu strzeliła w ścianę.
2. Na tym forum było napisane że jest 1% szans na przeżycie ugryzienia! "

Czyli jeśli przeżył to ugryzienie to znaczy że niepotrzebnie odciąłem mu rękę ;__; no ale nic i tak mówił że to nie była jego ulubiona :P

 

Jeśli zobaczyłbym ich wszystkich troje to piał bym ze szczęścia, ale wystarczy mi że zobaczę Clem i tego stergo skurczybyka :D

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

A jeśli mam wersję steamową to będzie toto pasowało?

 

 

 

Jeśli zobaczyłbym ich wszystkich troje to piał bym ze szczęścia, ale wystarczy mi że zobaczę Clem i tego stergo skurczybyka :D

Ugryzienie nie zabija od razu - w serialu ugryziony w nogę Hershel został jej pozbawiony i żył dalej - dlaczego w grze nie miałoby być podobnie? Zatem szansa na przeżycie Lee wzrasta... znaczy się... ja mu odciąłem rękę.

A co do Kenny'ego to faktycznie - nie mamy pewności, że go zabili.

I jeszcze nie wiemy czy na pewno zginąła Lilly, żyje Hershel, Glenn, Molly, Vernon, Omid i Christa - oraz jeszcze ktoś z ekipy Vernona... I ten policjant z epizodu 1. No i oczywiście Clem - zatem nie jest źle ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...