Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

Tylko, że w odróżnieniu od brodatego Włocha z AC, tutaj możesz obserwować zgrabny komputerowy tyłeczek atrakcyjnej, młodej damy - co znacznie umila całą monotonię biegania za "znajdźkami" %-)

Przednie wypukłości też są niczego sobie, szczególnie jak się Lara gdzieś wspina :wariat:

Link to post
Share on other sites

Święte słowa. Zdecydowanie najbardziej atrakcyjna wizualnie komputerowa Lara w historii. Z modelek robiących za Larę na przeróżnych targach chyba najbardziej podobała mi się Lara Weller.

 

 

http://www.croftgeneration.com/imagenes/galeria/modelos/04_Lara_Weller/Modelo/bigimages/Lara_Weller_model_003.jpg

Link to post
Share on other sites

sid, sprowokowałeś całą sytuację przez która 2 strony to spam. jeszcze raz i zaliczysz warna. koniec dyskusji jeśli chodzi o to kto co komu jest winien, od tego jest PM. trzymamy się tematu albo posypią się nagrody i "mówię" serio.

Link to post
Share on other sites

I teraz kontynuujesz spam, zamiast poinformować mnie o tym na PM. Tym bardziej, że dyskusja już dawien dawno została zakończona.
Winszuję!!

Swoją drogą, ciekawe jak sprzedaje się TR - na ile realne są szanse na sequel? Ma ktoś jakieś info na ten temat?

 

 

//pracuję, uczę się, robię inne rzeczy i nie mam czasu na wypisywanie ludziom wiadomości. nie podoba się, złóż zażalenie. upominam, następnym razem będzie mniej kolorowo. .daft
 

 

Link to post
Share on other sites

No to fajnie. Kolejny Hitman w planach, Tombraidery też. Ptaszki śpiewają o nowym Deus Ex - SquareEnix nie próżnuje. 

Pływanie... a nie wiem nawet, brodzenie w wodzie jest na pewno, ślizganie się w strumykach również, ale czy pływanie per se to już nie pamietam.

Link to post
Share on other sites

nie przesadzaj. najlepszymi częściami była jedynka i 2ka z tego co pamiętam. sam specjalnie kupiłem jakąś konsolę ( za cholerę nie potrafię sobie przypomnieć jej nazwy ) tylko po to żeby w nie zagrać. potem było tylko gorzej... wiało nudą. teraz jest coś co przypomina jedynkę ale jest ładniejsze. brakuje mi tej otoczki która była przy jedynce, tego szukania rozwiązań, zagadek. tutaj prawie wszystko za rączkę i do celu.

 

edit// sega saturn!

 

@up, jak zapomnieć!

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

Niestety od kilku lat tak jest.

 

Nie będę wracał myślami do starych gier, ale porównajcie choćby Wiedźmina 1 i 2. Dlatego mam nadzieję, że 3 będzie miał fabułę min jak 1, a grafikę, walkę lepszą niż 2 :P



 

czasem potrzeba usiąść i cieszyć oczy efektami i rozgrywka a nie pól gry glowkowac i kombinować

 

Dlatego powinny być gry i takie i takie ... a i takie, które łączą wszystko %-)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, kiedyś gry i wyglądały, i miały elementy logiczne, super fabułę, klimat, a przede wszystkim długi gameplay ;) Teraz jak jakaś gra ma 10 godzin singla to jest szał... Na szczęście są jeszcze pozytywne wyjątki, jak np Darksiders 2 w które grałem ostatnio :)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Tak dla testu i przypomnienia odpaliłem TRU. W dodatku chciałem zobaczyć jak poradzi sobie maszyna wirtualna z dx9 :lol:

 

http://images.tinypic.pl/i/00346/kuuso1wqvu6a.jpg

 

http://pics.tinypic.pl/i/00346/dayre4o8o64s.jpg

 

 

Po przejściu TR13 jakoś zachciało mi się przypomnieć starsze części.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Dlatego powinny być gry i takie i takie ... a i takie, które łączą wszystko %-)

Ostatnią grą która łączyła wszystko i dała mi tyle radochy co nowy Tomb Raider było: Alice Madness Returns - polecam. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Obie Alice są nieźle "skrzywione" - ale racja - fajnie się przy niej odpoczywało. W Alice MR denerwował mnie ten tryb 2D - na początku to bardzo fajnie się zapowiadało, ale im głębiej w las, tym coraz bardziej czekałem - kiedy to się skończy

 

http://www.youtube.com/watch?v=x_3Ilc5TmZI

 

W TR ogólnie przestałem grać wraz z częścią V - a i w III też już czułem coraz większe zniesmaczenie. 2013 jednak pozwolił mi się bawić - tak jak przy I i II -- a przecież jestem o wiele starszy i ... a zresztą, mniejsza :ups: 

 

Czekam na następne TR :)



Cat 13.3b2

 

eature Highlights of the AMD Catalyst™ 13.3 Beta Driver for Windows®

  • Improve performance in Sim City 5 up to 16 percent
  • Improves performance in Far Cry 3 up to 5 percent
  • Improves latency performance issues seen in Tomb Raider and Hitman Absolution
  • Resolves slight corruption seen in Tomb Raider with TressFX enabled for CrossFire and single GPU configurations
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...