Skocz do zawartości

Niedroga karta.


Recommended Posts

Dokładnie :D HD7770 jest nowszą konstrukcją ale ma weższą szynę co nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia jednak z tego co udało mi się zaobserwować ma jakiś tam wpływ na minimalny FPS :D Także :

 

HD7770- karta świeża , nowa ,dx11

HD6850-szersza szyna , dx9,10

Edytowane przez Rafcio1874
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po myślnikach wymieniałem to co jest lepsze w danej karcie ;) Ale poprawię dla jasności;)

 

 

 

Powinno to wyglądać tak :

Dx11 : HD6850<HD7770

 

Dx9,10:HD6850>HD7770

 

nowość,świeżość,pobór prądu:HD6850<HD7770

 

szerokość szyny:HD6850(256bit)>HD7770(128bit)

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie bo osiągnie on wydajność...pojedynczego HD7870? ;) Jak dla mnie sens z CF lub Sli jest wtedy gdy taki tandem przekracza wydajność pojedynczej topowej karty ;)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Mówisz, że osiągnie wydajność pojedynczego HD7870, który można kupić za ok. 940zł. Dla tych, którzy nie są w stanie przeznaczyć dużych pieniędzy naraz na kartę, CF może być dobrym rozwiązaniem zważywszy na to, że taki HD7770 to koszt ok. 450zł - za 2 sztuki ok. 900zł. Ale czy wydajność będzie taka sama, czy to połączenie będzie w czymś gorsze od pojedynczej sztuki 7870, oczywiście nie mówiąc tutaj o poborze prądu i wydzielaniu ciepła? Jeżeli czegoś nie rozumiem bądź mój tok rozumowania jest zły, proszę popraw mnie.

Edytowane przez shayenek
Link to post
Share on other sites

tok jest prawidłowy tylko do multi gpu musisz mieć chłodno w budzie ,dobrą zasiłkę, czasami niby pojawiają się mikroprzycięcia , nie w każdej grze CF się dobrze skaluje. I vramy w CF się nie dodają czyli w CF z HD7770 bd ciągle 1 gb ;)

 

Trzebaby poszukać testów i porównać . Tą wydajność pojedynczego HD7870 podałem na oko przy założeniu , że SLI z GTX460 ma troszkę wiekszą wydajność niż GTX580 :D

 

Wartobyłoby w przyszłośbci przemyśleć czy nie sprzedać takiego radka i dołożyć do HD7870 :D

Link to post
Share on other sites

Ten test właśnie widziałem i według niego, HD 7770 CF wypada całkiem dobrze.



Takie pytanie, czy GTX 650 wydajnościowo jest lepszy czy gorszy od HD7770? GTX 470 o wiele mocniejszy od Radka? Chodzi oczywiście o gry.

Edytowane przez shayenek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...