Skocz do zawartości

Niedroga karta.


Recommended Posts

Proponuje dokupić 2gb ram,a kartę bym brał tą jak możesz lekko przekroczyć budżet(link poniżej).

Podane gtx wyżej np.470 fajne karty tylko prądożerne i normalna temp. pracy w 3d to około 90c co za czym idzie może a nie musi taka karta dłuugo działać.

Proponuje radka raz jeszcze:

http://www.pixmania.pl/pl/pl/12784835/art/sapphire-technology/radeon-hd-7850-dual-x-1-g.html

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, mi osobiście spodobał się ten SAPPHIRE RADEON HD7850 1GB może ewentualnie jak będzie trochę więcej kaski, to 2GB jednakże wolałbym chyba dokupić ram, ale mniejsza z tym. Mój zasilacz to AeroCool Strike-X 500W i procesor Intel Core 2 Duo E6850.

Może być to sprzęt używany ale tak, żeby trochę podziałał. Na podkręcaniu mi nie zależy.

 

 

A na przykład taka karta ma sens:

http://allegro.pl/asus-gtx460-top-directcu-1gb-ddr5-gwar-fv-sklep-i2970656436.html

Edytowane przez shayenek
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

tera online chodzi na hd7770 w 1920x1080 w max detalach bez zająknięcia

Vtx-a omijaj szerokim łukiem, może być tak , że nawet nowa karta ci nie zadziała , taka to firma  -ktoś napisze, no ale przecież masz gwarancję, 10 dni na oddanie oddanie towaru bez podania przyczyny itp bzdety - ale po co się denerwować i czekać tygodniami - lepiej dołożyć do jakiegoś msi/gigabyte/saphire i mieć święty spokój

Link to post
Share on other sites

Grać zawsze pograsz ale nie na wysokich ustawieniach myśle że na średnich to max i też nie w FULL HD

nie spotakłem tytułu którego po zredukowaniu kilku ustawień z very high na high albo medium w full hd ten 7770 nie udźwignął - może znasz takowy i się podzielisz z nami tym mega obciążającym pogromcą kart hd7770? Bo demo Crysis 3 z FXAA high , tylko cienie low, chodziło w 35 kl/s  (średni fps) w full hd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...