Skocz do zawartości

Niedroga karta.

Recommended Posts

Na GTX 480 nie mam zbytnio kasy. Jeżeli HD 6870 to jakiej firmy? Porównywalna wydajność do GTX 470?

Btw. Znalazłem całkiem ciekawą aukcję na allegro. GTX 470 od GIGABYTE'a, jednakże bez gwarancji. Czy taka karta po dwóch latach działania, ma szanse podziałać jeszcze przynajmniej z rok?

Wydajność HD6870 to coś pomiędzy GTX460 a GTX470 ;)

Nie brałbym takiej karty bez gwarancji, szczególnie jeśli to Fermi

Bo sie boisz ja taka kupiłem i jakoś nie popsuem a ty byś zaraz aka kartę spier i jeszcze miał bys pretensje.

pipa

Nic ci nie padnie jak nie nawalisz na nia kilo kurzu.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kurz

Lordonos , skończ już tą gadkę . Nie każdy musi ryzykować kupując grzejnik . Oprócz wyższej wydajności tą kartę cechuje mocne wydzielanie ciepła i pobór prądu . Zima się niedługo kończy , robi się cieplej więc nie widzę sensu kupować dodatkowego piekarnika bez gwarancji... Jeśli pewnego dnia się nie uruchomi to co wtedy?

Gdyby były te 1,2 lata gwarancji to czemu nie :D

edit: tak jestem pi** bo wole przemyślane zakupy %-) Zresztą jak większość tutaj więc pojechałeś większości ;) Niezbyt mądre ..

Edytowane przez Rafcio1874

Zakupiłem karte GTX 470 SOC. Powiedzcie mi kiedy karta osiaga full stress? Czy 500W od Aerocoola starczy do tej karty?

Nie martw się.. usłyszysz kiedy osiągnie "full stress". Najlepiej włącz sobie furmarka. Na stronie gigabyta zalecają 550W, ale to Ci wyjdzie w praniu.

Nie, będziesz miał tylko problemy ze stabilnością. Zawiesi się, wyłączy, zrestartuje, wywali blue screena, bsod'a, takie tam pierdoły, z którymi mierzymy się na co dzień np. przy wszelakich próbach OC.

@omar

Jest tam jakiś wykres, gdzie wykazują maksymalną konsumpcję na poziomie 400W, ale lepiej na to patrzeć z przymrużeniem  oka.

Edytowane przez jorginto