Skocz do zawartości

BF3 za 15zł KONTO ORIGIN.


Recommended Posts

również byłem zainteresowany owym kontem za 15 zł. Gdy sprzedający napisał że nie posiada hasła i opowiadał mi historie niczym na dobranoc (że nikt nie ma hasła to nikt nie zmieni i nie przywłaszczy go sobie za 3dni lub miesiąc) odpuściłem.

Link to post
Share on other sites

Uwaga RoyMiler jeden wielki złodziej Wykupił u mnie niby bf3 i moh warfighter i powiedział że wysłał kasę 90zł.Dał mi podrobiony Dowód przesłania kasy z banku pocztowego i wierząc mu dałem mu klucz i konta.Bezczelnie powiedział mi że kod jest wykorzystany a jak widać aktywował go bo widać ze chce sprzedać konto origin z moh Warfighter.Konto bf3 i bfbc2+Fifa 12,11,10 jest tez moje dlatego nie kupujcie od niego żadnych kont ani kluczy.Zwłaszcza dlatego że niedługo jego konto origin z moh zostanie zbanowane bo pisałem do supportu i odzyskam ponieważ mam paragon,i skan.Konto bf3 i bfbc2 chyba przepadło.Do tego odpisuje na pw,ale mówi że nie wie o czym mówie gdzie wczesniej pisałem o tym.

Mam jego dane mogę podać.Ale nie ma sensu uganiać się za dzieciakiem.

Niech się cieszy że oszukał.Może podbuduje swoje ego.

 

Nauczka dla mnie i was jest taka że nie należy ufać nikomu w internecie.

Edytowane przez Kubba_45
Link to post
Share on other sites

Właściwie powiem tak. Kupiłem konta na zarabiam.com. Wystawiłem tutaj drożej nagle zaczął pisać do mnie kubba że ukradłem mu konta idt. Ja w ogóle z nim nie pisałem. baker dobrze wiem że masz to konto.

Przestań się pogrążać czlowieku. Zauważyłeś, że zapomniałem zmenić passów to zrobiłeś to za mnie, a potem usunąłeś wszystkie wiadomości z tego adresu e-mail, który dostałem z kontem.

Kubba potwierdza, że też go wykiwałeś. 

Link to post
Share on other sites

Kubba potwierdza że on jest jakiś nie rozumny. Kiedy ja z nim pisałem? Mogę wrócić ss że on napisał do mnie że ma coś na sprzedaż (chyba bf3 z limitowanej) zapytałem za ile, on do mnie wejdz na GG, a ja się podaj GG, potem zaczął mnie wyzywać chociaż nie napisałem do niego. Dziwne? A jednak. baker ja nie zawiniłem, nie mam tego konta cwaniaczku, ktoś ci ukradł to już nie mój problem, mówiłeś że próbowałeś sprzedać.... Sam siebie tym pogrążyłeś.

Link to post
Share on other sites

Ty się pogrążasz :)

Konto dostałem w sobote, pieniądze miały być na poniedziałek. (typek zgodził się poczekać).

Dostał je we wtorek wraz z przeprosinami za opóźnienie, cały czas byliśmy w kontakcie i wszystko było pod kontrolą.

We wtorek to konto steam, już jako 100% moje ( bo zapłacone ), poszło na allegro, bo doszedłem do wniosku, że BO2 ssie i wolę odzyskać chociaż część kasy i kupić MW3. Wczoraj ktoś kupił na allegro to konto, zapłacił przez payu, zleciłem wypłatę i chciałem podesłać człowiekowi passy. Dobrze, że spróbowałem się zalogować na to konto przed wysłaniem hasła i loginu do kupującego, bo bym miał nie przyjemną sytuację. Wtedy już konta nie miałem, próbowałem logować się kilka dobrych minut - nic z tego.

Napisałem do osoby, która kupiła ode mnie to konto, że zostało prawdopodobnie skradzione i zwrócę pieniądze.

Człowiek, jako iż był w miarę ugodowy zgodził się, jutro zwrócę pieniądze, za które kupił ode mnie konto.

Korespondencję z tym Panem mogę tu publicznie wrzucić, gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy jestem wiarygodny.

Na tym koniec. Konta nie ma. Pozostał niesmak i brak dojścia do porozumienia z Tobą.

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...