Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podejrzewam że zostałem oszukany przez pewnego użytkownika: baker. Sprzedałem mu konto call of duty Black ops 2 za 65zł. Konto dostał w sobotę, płatność otrzymałem w poniedziałek. I teraz tak. Po kilku minutach hasła były pozmieniane wszystko ok. Dzisiaj wchodzę na benchmarka a tu szok. Kolega najeżdża na mnie że go oszukałem. Konto e-mail hasło miało zmienione po kilku minutach. STEAM GUARD było włączone czyli przychodziły wiadomości weryfikacyjne. NIE MA ŻADNYCH WIADOMOŚCI KTÓRE POWINNY PRZYJŚĆ- WŁĄCZNIE Z ZMIENIENIEM MAILA. Napisałem do serwisu o2.pl o udostępnienie mi danych konta IP LOGOWAŃ/ ZMIANA HASEŁ/ USUNIĘTE WIADOMOŚCi. Dzięki temu zostanie ustalone że ta osoba próbowała wyłudzić ode mnie pieniądze oraz fałszywie mnie oskarżyła. DOWODY BĘDĄ AKTUALIZOWANE. 

Edytowane przez RoyMiler
Link to post
Share on other sites

Tak se tłumacz...

Zalogowałem się na konto w sobotę, steamguard chciał kod, to zalogowałem się na maila podanego przez Ciebie i wklepałem ten kod w Steam.

Hasła ani adresu email nie zmieniałem, nie wiem skąd wytrzasnąłes to  '' po kilku minutach'', przestań się męczyć człowieku...

Do tego dodam, że przeszperałem wszystkie aktualnie używane przeze mnie maile, nigdzie nie mogłem znaleźć żadnej wiadomości od Steam z 2013 r. związanej ze zmianą jakiegoś maila. Także nie, nie mam zaniku pamięci.

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Ojj, bardzo ciekawe. Tylko, że hasło nie było zmienione, czemu nie mogłes się zalogowac? No i gdzie się podziały te maile? Było ich z 5, ten o bitdefender i kilka innych od o2. Dziś jak się zalogowałem na to konto to ZNIKNĘŁY. Kto je usunął?

Jeśli nie mogłeś się zalogować to pewnie hasło było inne, tak? To weź napisz do o2 jeszcze raz, żeby sprawdzili z jakiego IP było zmieniane. Z mojego na pewno nie, bo hasła do tej poczty również nie zmieniałem. 

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Nie, nie jestem żadnym dariusziem nie mam multikonta.

Dostałem odpowiedz z o2.pl. Kubba przecież od ciebie nic nie kupiłem!

Witam

Ze względów na ochronę danych naszych użytkowników, nie udostępniamy takich informacji.

Z poważaniem
Arkadiusz Siwik 



STEAM- zmienione hasło??

Dziwne bo właściwie KAŻDA OSOBA która kupuje coś (konto) i wysyła kasę, od razu zmienia passy. zresztą na pw się zapytałeś czy możesz zmienić. zgodziłem się.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...