Skocz do zawartości

Sprzedam Dużo gier na PC Klucze Origin,Steam


Recommended Posts

Witam mam na sprzedaż klucze do Steam i Origin
Więc tak wszytko do negocjacji :)
 
Battlefield 3 Edycja limitowana (BACK TO KARKAND)                Klucz Origin PL     40-35zł Sprzedane :)
Medal Of Honor Warfighter                                                          Klucz Origin PL     50-65zł
Need for Speed SHIFT                                                                 Klucz Origin PL     10-15zł



Painkiller Hell & Damnation                                                           Klucz Steam PL  5-10zł
Wargame Zimna Wojna                                                                 Klucz Steam PL  5-10zł
supreme Commander 2                                                                 Klucz Steam PL  5-10zł
Warhammer 40.000 Dawn Of War 2                                              Klucz Steam PL   5-10zł
Kane & Lynch 2 Dog Days                                                             Klucz Steam PL  5-10zł
Just Cause 2                                                                                  Klucz Steam PL  5-10zł
Call Of Juarez The Cartel                                                               Klucz Steam PL  5-10zł

I jeszcze konto Origin z Battlefield 3 PL       25zł
           
Postanowiłem to wyprzedać bo trochę tych kluczy podostawałem od kolegi z pracy.

Formy przelewu to na konto lub Paypal :)

Edytowane przez Kubba_45
Link to post
Share on other sites

Tak kolega je ma :D

do moha :warfightera daje skan jak mówiłem (dostałem od kolegi, który sprzedaje gry)

a te klucze steam są z cd-action tez moge dac skany płyty

Shift dostałem gratis jak kupowałem jakąś gre.

a bf3 kolega mi kupił na keye.pl na urodziny a ja już miałem bf3. :D

Edytowane przez Kubba_45
Link to post
Share on other sites

Battlefield 3 Edycja limitowana (BACK TO KARKAND)                Klucz Origin PL     40-35zł Sprzedane :)
Medal Of Honor Warfighter                                                          Klucz Origin PL     50-65zł
Need for Speed SHIFT                                                                 Klucz Origin PL     10-15zł



Painkiller Hell & Damnation                                                           Klucz Steam PL  5-10zł
Wargame Zimna Wojna                                                                 Klucz Steam PL  5-10zł
supreme Commander 2                                                                 Klucz Steam PL  5-10zł
Warhammer 40.000 Dawn Of War 2                                              Klucz Steam PL   5-10zł
Kane & Lynch 2 Dog Days                                                             Klucz Steam PL  5-10zł
Just Cause 2                                                                                  Klucz Steam PL  5-10zł
Call Of Juarez The Cartel                                                               Klucz Steam PL  5-10zł

I jeszcze konto Origin z Battlefield 3 PL       25zł

 

Jesze konto Bf Bad Company 2+Fifa 12,11,10 i bf 1943          Konto 30zł :)



Już nie ma Bf Bad Company 2+Fifa 12,11,10 i bf 1943.

 

Painkiller Hell & Damnation                                                           Klucz Steam PL  5-10zł
Wargame Zimna Wojna                                                                 Klucz Steam PL  5-10zł
supreme Commander 2                                                                 Klucz Steam PL  5-10zł
Warhammer 40.000 Dawn Of War 2                                              Klucz Steam PL   5-10zł
Kane & Lynch 2 Dog Days                                                             Klucz Steam PL  5-10zł

 

W pakiecie Taniej sprzedam :)

Link to post
Share on other sites

Niestety nie posiadam.

 

 

Sleeping Dogs za 30zł klucz steam

 

 

 

 

Far cry 3 za 35zł klucz Uplay

Far cry 3 za 45zł   klucz steam



Far cry 3 za 40zł klucz steam Edytowane przez Kubba_45
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...