Skocz do zawartości

Nowa Karta do 880 zł z wysyłką na Przyszłość GWARANCJA


Recommended Posts

Stabilność systemu mam sprawdzać podczas jego obciążania w OCCT ?



Odbiegnę troszeczkę od tematu podkręcania , nie lepiej by było kupić zamiast tego 7870 jakiegoś geforce ? Z tego co wiem radki nie posiadają physx , polecicie jakąś kartę do 800 złoty ?

Link to post
Share on other sites
Stabilność systemu mam sprawdzać podczas jego obciążania w OCCT ?

 

Odbiegnę troszeczkę od tematu podkręcania , nie lepiej by było kupić zamiast tego 7870 jakiegoś geforce ? Z tego co wiem radki nie posiadają physx , polecicie jakąś kartę do 800 złoty ?

 

Teraz w bardzo dobrej cenie i w promocji jest Gigabyte 660OC

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-660-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-646138.html

 

Karta cicha, chłodna i wydajna, a cena bardzo ok.

Do tego dostajesz GamePad Natec Genesis P44

Physx wrażenie robi choć mało gier w chwili obecnej to wykorzystuje.

Link to post
Share on other sites

Po wykręceniu   na 3,6 procesor będzie miał wydajność coś około Phenom II X4 975 w grach jego odpowiednikiem będzie Core i 5 2400S, z w/w HD 7870 nie powinno być problemów z uruchomieniem gry Battlefield 3 w najwyższych ustawieniach nawet w rozdzielczości Full HD, tym bardziej gdybyś zainstalował najnowsze sterowniki betę Catalystów 12,11 , które dają ładnego kopa w grach  :D serii HD 7XXX

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

Bez obawy miałem podobne chłodzenie na HD 6950 i było chłodno i co za tym idzie całkiem cicho tak do ~ 60 %  obr wentylatorów podczas grania było  55 i 57 stopni dla GPU i pamięci GDDR (dobrze wentylowana obudowa na 2 X 12 cm wentylatory), więc karta warta zainteresowania :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...