Skocz do zawartości

Nowa Karta do 880 zł z wysyłką na Przyszłość GWARANCJA


Recommended Posts

Witam Panowie Mój Pierwszy Post.

Mam nadzieję że zainteresuję Dobrze znających temat
Chciałbym Poradę albowiem szukam dobrej karty graficznej zakupy będę robił w przyszłym tygodniu, 

 

 myślę nad 

 

http://www.pixmania.pl/pl/pl/11975273/art/his/radeon-hd-7870-iceq-x-2-g.html?srcid=7128&CodePromo=oui#pix-review

 

http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7870-111199-16-20g-2gb-ddr5-pci-e-box-84-666448.html?utm_medium=Feed&utm_source=nokaut.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=666448#nclid=98461a785233aa547b743a4fcc96e75b

 

Ważne dla mnie :
Cena do 880  z wysyłką (10 zł można przegiąć)

2GB pamięci ram
by nie zbudził ukochanej jak zaśnie gdy ja odpłynę grając (dość wrażliwa jest)
i by kładł na kolana mojego  Powercolor Radeon HD 4890 PCS+ 950/1050 1024MB DDR5  Zeroterm

ach oczywiście Wyniki w Grach najbardziej się liczą (Crysis, Far Cry, GTA to Moje Ulubione)

 

Proszę o Pomoc czy dobre typy wybieram , który byście poradzili  i czy macie inną sensowną Dobrą propozycję. 
Kupuję grafikę NOWĄ i może będę ją sprzedawał za dwa lata i chciałbym by coś była jeszcze warta.
Nie musi być energooszczędna gdyż  SLI/CrosFire nie planuję a na prąd kasę mam

za to im dłuższa gwarancja Tym lepiej

 



Specyfikacja w domu następująca :
AMD Phenom II X4 Black Edition 955, 3224 MHz (16 x 202)         Możliwy niedługo    x6 1100T

Scythe Mugen 2 Rev.B z dwoma fanami i daje radę znakomicie
Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P

 

Ram  DDR3   Możecie podać bo muszę kupić (4x4)16 GB z  w niskiej cenie min 1866MHz CL9 musi być nówka i żeby się dało w przyszłości sprzedać korzystnie (więc HyperX albo Partiot Viper chyba żę coś innego myślicie ) (aktualnie 4GB (2x2) 1333MHz)

 

Zasilacz OCZ Fatality 750 W

 

 

 

Temat do zgaszenia w Poniedziałek Wieczorem


Za pomoc Serdecznie Dziękuję 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Co do karty:

do Twojego CPU najlepszym wyborem będzie hd7870, niekoniecznie 7870xt, skoro zależy Ci na ciszy.

Co jeszcze robisz na kompie, że chcesz zmieniać procka i kupować szybszy RAM? Bo do grania nie ma sensu, lepiej zrobić OC obecnego phenoma

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Radeon 7870 będzie bardzo dobrym wyborem i skłaniał bym sie na tą msi-powinna być cichcza dzięki 2 wentylatorom.Tak jak koledzy wyżej pisali podkręć chociaż troche procesor na powiedzmy 3.6 a najlepiej 3.8GHz bo karta sie będzie nudzić.Proponuje też dokupić 2x2gb do tego zestawu i będziesz miał już 8Gb, które w zupełności wystarczy do gier.

Link to post
Share on other sites

Doskonale Dziękuje za Odpowiedzi 

Ramu myślę chwilę że chciałbym do przesady na przyszłość dlatego szybki i dlatego dużo 
teraz wystarczające jest 8 GB ale za 2 lata ?

dzięki a zna Ktoś jeszcze jakiś Link do Msi z dwoma Wentylami w dobrej cenie ?
i czy wydajnościowo sięga możliwie wysoko ?

Oc to na Phenomie bajka i wiem to ale zacznę się mocno bawić gdy będzie gotowe WC wtedy założę na kartę i na połowę płyty z Prockiem i wydajność wraz z chwilowym ogrzewaniem wzrośnie 
 

Link to post
Share on other sites

Na nieszczęście Brak towaru 
więc nadal się rozglądam 
http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7870-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-556221.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=556221

 

lub

 

http://www.ontech.pl/product-pol-190957-Radeon-HD7870-GHZ-2GB-DDR5-256BIT-HDMI-2DVI-DP-FULL-111199-16-20G-.html

tylko pewnie gwarancja na 24 miesiące wiec moje minimum ale dwa DVI rekompensują

 

to samo tu 

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-111199-16-20g-534193/#

 

 

ciężko z dobrą gwarancją His z wersją Turbo znalazłem tylko za Granicą (chłodzenie Black Hole)

ale wysyłka w Euro i już opłacalność spada

Link to post
Share on other sites

ja ci polecę kartę którą sam posiadam, czyli teraz najtańszą 7870 na rynku:

 

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-hd7870-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express-ver-oc,34448.html

 

Największa temp jaką odnotowałem to 62 stopnie(wiedzmin 2, na ultra bez umberpróbkowania, czy jak to się tam nazywa), a wiatraki to 41%, czyli niesłyszalna, ale ja mam dość dobrze wentylowaną obudowę więc nie wiem czy to miarodajne jest... po za tym dobre oc, 3 lata gwarancji i jakość wykonania też ok.

 

Trochę Ci będzie procek tę kartę ograniczał, ten 1100t pewnie też, ale skoro masz kaskę to czemu nie...

 

ps. W Szafirze mogą słabo kręcić się pamięci, nie zawsze są tam Hynixy, nie wiem w których modelach są Elpidy ale podobno się zdarzają... zresztą tego Dual ktoś miał i narzekał, że dość słabo mu się kręci jak na 7870.

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites

patrze i szukam jeszcze 
z Prockiem to tak zę jak na przyszłość pójdę trochę wyżej to żebym nie był związany grafiką 
OC w przyszłości będzie ale na WC by się nic nie grzało
szukam nadal mozę się uda znaleźć fabryczne 1100GPu i gwarancję 36 miesięcy 

i szczerze myślałęm zę jeszce coś innego w cenie ktoś poradzi np GF
ale sam jestem za AMD

szukam jeszcze Hisa czy można u nas kupić 

Link to post
Share on other sites

ale po co Ci fabryczne 1100mhz?? Moja na stocku robi 1200mhz, wątpię, że trafi Ci się karta, która nie zrobi 1100......

 

Nvidia nie ma nic ciekawego w tej cenie, tak samo HIS nie było jakoś super chwalone za serie 7xxx, więc nie wiem po co Ci ten producent......

Edytowane przez Barsa
Link to post
Share on other sites
ja ci polecę kartę którą sam posiadam, czyli teraz najtańszą 7870 na rynku:

 

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-hd7870-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express-ver-oc,34448.html

 

Największa temp jaką odnotowałem to 62 stopnie(wiedzmin 2, na ultra bez umberpróbkowania, czy jak to się tam nazywa), a wiatraki to 41%, czyli niesłyszalna, ale ja mam dość dobrze wentylowaną obudowę więc nie wiem czy to miarodajne jest... po za tym dobre oc, 3 lata gwarancji i jakość wykonania też ok.

 

Trochę Ci będzie procek tę kartę ograniczał, ten 1100t pewnie też, ale skoro masz kaskę to czemu nie...

 

ps. W Szafirze mogą słabo kręcić się pamięci, nie zawsze są tam Hynixy, nie wiem w których modelach są Elpidy ale podobno się zdarzają... zresztą tego Dual ktoś miał i narzekał, że dość słabo mu się kręci jak na 7870.

Zrób tak jak proponuje Barsa. Ten MSI jest super i w tej cenie nie ma lepszego 7870.

Link to post
Share on other sites

Dobrze 
Temat do Zamknięcia 
Dziękuję Bardzo za Liczne Podpowiedzi szczególnie za wyprowadzenie mnie z Uroku HISa 
Pozdrawiam szczególnie Barsa i Rezerwuara za kilka wpisów w tym temacie.

Postaram się odpisać jak wrażenia gdy dostanę i przetestuję



Karta Doszła 
Przesyłka kurierem trwała od Poniedziałku o godzinie 14 miałem już potwierdzenie że kasa jest u nich na Koncie 
http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-hd7870-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express-ver-oc,34448.htmlhttp://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/msi-ati-radeon-hd7870-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express-ver-oc,34448.html

 

kartę wysłano kurierem i dostałem ją dziś o 18 (kurierzy uwinęli się jak trzeba) czyli realizacja 2 dni i dostawa kurierem 1 dzień 

Pobawię się zabawką i dam znać ... a ktoś potrzebuje żebym się dzielił szczegółami ?


 

Link to post
Share on other sites

Dobra to szykuje jakieś testy 
Ram Dobry w tej cenię  lecz kości 8 GB moja płyta nie obsłuży :) 

GPU-z  i kilka testów na programach jakie znajdę wykonam i wrzucę ,ale 
czy ktoś poleca czym przetestować by wszystkim się wyniki przydały ? 

(próbowałem połączyć w CF z innym radeonem ale zapomniałem że musi być ten sam procesor Graficzny żęby CF zadziałało więc daje sobie spokój [4890 do dyspozycji chwilowo niebawem 7770])

Link to post
Share on other sites

mam 3 tygodniowego MSI 7870 HAWK (najlepsza wersja do OC z chyba najlepszym wykonaniem) na gwarancji z proline za tyle moge Ci oddac a chodza ponad 1000zł


Nie do końca Rozumiem bo już swojego 7870 Kupiłem Dzięki Poradom Kolegów wyżej więc o co ci chodzi zę mi go oddasz  za Tyle ?.

Teraz tylko chcę przekazać wyniki testów z dobrym opisem tego co u mnie w Budzie siedzi

By innym się to jakoś przydało.

Podajcie proszę przez jakie programy zrobić testy 
Moje Programy to

-GPU-z
-3D Mark 11
-3D Mark Vintage 
-PC Mark 

 

Przetestować Czymś jeszcze i wrzucić  screeny ? (procka specjalnie podciągne jeśli ktos da mi bezpieczne ustawienia Vcore mnożnik i podstawy MHz, Mugen 2 z dwoma wentylami działa i strzeże by się nie grzało zbytnio)
Płyta to 

-Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P

Procesor 
-AMD Phenom II X4 Black Edition 955 DENEB

Link to post
Share on other sites

Ja polecam tego 7870 Zrobiłem kilka testów, ale nie wiem czy rzetelne (dlatego jeszcze nie wrzucam) i względem 4890 którego używałem(a ten był dobry w np: GTA 4 ( zasięgiem i detalami 996mb z karty brał)  działał płynnie) 
testy wykazują prawie dwukrotny wzrost wydajności

 

 Dołożyć musiałbyś 45 zł chyba że szukasz używki 
To masz jeszcze lepsze pole do popisu i myślę ze bez problemu znajdziesz coś jeszcze lepszego  , Ale to juz znawcy tematu powinni bardziej pomagać niż ja...  
ja Nadal proszę o podanie programów w których robić testy oraz konfiguracji do OC (by testy były rozbudowane)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...