Skocz do zawartości

Problem z Grami


Recommended Posts

Witam,

mam problem i nie wiem co robić, mam kilka gier : Call of Duty 2, Stalker Czyste Niebo, Far Cry 2 itp, i jest taki problem że jak chce pograć to powiedzmy komp robi automatyczny Restart, pytałem sie kumpli i powiedzieli że to może wina zasilacza a zasilacz ma 650W i wydaje mi sie że powinna wydalac na tym a grafa też jest super. I co mam teraz robić? :D

Link to post
Share on other sites

ciężko będzie pożyczyć zasilacz od kumpli bo moja grafa ma 2 wejścia na zasilanie i kompletnie nie bedzie działało.

A jaki zasilacz powinien być? 700 W ? a może 1000 W? Ja sporo wydałem na całego kompa i teraz mam 0 kasy na kompa

 

Chocby na takim Filmiku xD A Komputer taki jak Moj http://www.youtube.com/watch?v=s5jwj4OwzjM

Link to post
Share on other sites

no do Gainawrd to troche za mały zasilacz. Cała grafa u mnie zajmuje 3/4 kompa

 

zresztą ten zasilacz doradził mi gościu z proline a wcześniej miałem kupic inny ale sie okazało że tamten nei będzie gdziałał z pamięcią a ten co mam jest idealny do tego zestawu

Link to post
Share on other sites

zresztą ten zasilacz doradził mi gościu z proline a wcześniej miałem kupic inny ale sie okazało że tamten nei będzie gdziałał z pamięcią a ten co mam jest idealny do tego zestawu

:wariat: dałeś zrobić się w balona :D

co ma zasilacz do pamięci ?

 

dobra a teraz bez żartów :P

jak masz gwarancje to odeślij ten zasilacz. Kup nowy np: http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=10363 następnie jak przyślą ci go z gwarancji sprzedaj go na allegro:)

Radze sprawdzenie najpierw twojego zasilacza na innym kompie albo zasilacza kolegi na twoim kompie :sciana: dla upewnienia.

Link to post
Share on other sites

Dobry zasilacz to podstawa, od tego należy zaczynać składanie kompa i nie ma co oszczędzać,

bo potem pojawiają się różne problemy, albo co gorsza awarie sprzętowe.

Ten zasilacz w Proline kosztuje 379,- :wariat:

wiele markowych zasiłek jak OCZ, Chieftec, Corsair przy podobnej mocy jest tańszych.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...