Skocz do zawartości

HD 7950/7970 jaką firmę i model brać?


Recommended Posts

1. Wiem, że jest na 3 sloty - nie wiem czy to plus czy minus na MOBO MSI Z77A-G45.

2. Na tym Guru3D karta ma dobre opinie i ich rekomendację.

3. Wezmę tego Asusa, bo jest tańszy, wydajność ta sama, myślę, że mi wystarczy, jest ładny i wkomponuje mi się w środek.

4. Jaką kupić przejściówkę VGA - DVI? W najbliższym czasie nie zmieniam monitora - może za 3 miesiące więc tyle ma ta przejściówka wytrzymać.

5. Dobrze zrobię łącząc tego Asusa z Sapphire HD 4730 w CF? I czy na tej płycie obie karty się zmieszczą?

6. Dobrze wygląda wydajnościowo ten zestaw? 

i5 3570K

HDD: WD10EZEX

Be Quiet Pure Power 530W L8 (starczy mu mocy na CF tych dwóch kart?)

Macho 120mm

Asus HD 7970 DCII Top

MSI Z77A-G45

Kingston HyperX 1600 CL9 2x4Gb

Gladius M40

 

Jednakże planuję chwilowo wsadzić w niego HDD WD Green 1Tb i nie kupować chłodzenia CPU. Chłodzenie kupię za miesiąc-dwa, a dysk jeśli ktoś kupi mojego kompa lub jeśli będzie za wolny.

 

To jak brać Asusa? Właśnie zaczynam zamawiać części. Zasilacz starczy ta 530W od Be Quiet prawda?

 

Dobra temat do zamknięcia bo już zamówiłem tego Asusa, głównie przez jakość wykonania i gwarancję na 3 lata. Kupiłem w techplanet.pl bo ma najlepsze opinie o gwarancji i często sami z siebie dają nowe części. Zapłaciłem 1690zł. Prawie tyle co za GHz, ale myślę, że nie będę żałował. Z resztą na takim sprzęcie to wątpie - tyle lat żyłem ze średnimi/słabymi kompami to myślę, że będzie OK.

 

Dzięki wszystkim za porady :) We wtorek prawdopodobnie jadę odebrać części.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...