Skocz do zawartości

kupowanie podzespołów w hurtowni lub od producenta czy to możliwe


Recommended Posts

Radwys chłopie, jak fajnie tłumaczysz te podatki, tak zasuwaj do odpowiedniego tematu o języku polskim (na tym forum!) i naucz się stawiać przecinki.

 

A świeżak niech podrośnie ze 4 lata i nauczy się obcować w świecie, bo z tymi mopsami to plecie jeszcze większe farmazony niż ja kiedykolwiek słyszałem. (A kruczki systemu edukacyjnego mam w jednym palcu)

Link to post
Share on other sites

z jednej strony: nikt nie lubi płacić podatków, a i owszem. no ale z drugiej... jedziesz po drodze (fakt, dziurawej, ale jednak drodze) której sam nie wybudowałeś, pie*&*niesz się w łeb o chodnik (chodnik też jest za free?)- jedziesz do szpitala (fakt, nędznego, ale jednak) i połatają Cię za darmo. spłodzisz potomstwo a ono idzie do szkoły (fakt, chorej, ale jednak) a nie płacisz nauczycielowi. itp itp itd. no coś nie do końca się te podatki marnują... a przynajmniej nie całe.

NIestety mieszkam w panstwie w ktorym nie moge liczyc na zlobki dla mojej dwojki synow przez co jeden jezdzi do opikunki a rugi do babci 20km dalej... tak samo na mieszkanie za ktore chetnie bym placil nawet podwojny czynsz i musze wynajmowac za abstrakcyjne pieniadze.Tak samo opieka zdrowotna za ktora niestety musze placic prywatnie bo moj jeden syn dawno by stracil wzrok zanim by sie doczekal w kolejsce na miejsce z NFZ...Bitch please...Socjal w tym kraju jest na takim poziomie ze az szkoda gadac a sie dziwisz ze ludzie robia jak robia bo niestety sa do tego zmuszeani sytuacja jaka stworzyl ten sam kraj ktory wymaga pod grozba wiezienia bys oddawal mu swoje pieniadze...Ceizko zarobione

Zobacz

Mieszkasz w kraju w ktorym nawet za odsprzedawanie dalej swojego uzywanego sprzetu komputerowego na allegro liczac na upgrade najprostsza forma czyli - Szprzedam-doloze-kupie nowe jest tak naprawde zgodnie z prawem nie mozliwe gdyz zgodnie z prawem od sumy sprzedanego komputera powyzej 1000zł musisz odprowadzic ten zasrany podatek od takich bzdetow co juz sie nie oplaca i zostajesz w ciemnej du**e...

 

A co do tematu hurtowni to nie majac podpisanego partnerstwa z takowymi nie liczyl bym na cuda gdyz przy normalnej wspolpracy zostaje tobie przydzielony Handlowiec z ktorym msz codziennie osobisty tylefoniczny kontakt i mozesz smialo windowac ceny do dolou przy kazdej ilosci...

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Heh ... Vacious mówię tylko jaka była sytuacja u mojego kumpla z tym mops-em ...

Z tymi żłobkami też jest niezła jazda ;) trzeba dziecko zapisywać podobno zaraz po urodzeniu aby miało ,,zarezerwowane'' miejsce. niewiem jak to działa więc sie nie wypowiadam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

 

sorry, ze odkopuje temat, ale znalazlem go w wyszukiwarce, z ciekawosci przeczytalem i to co tu wyczytalem sklonilo mnie do zalozenia konta, zeby sie wypowiedziec. Vicious czy ty myslisz w ogóle o tym co piszesz? Najpierw cisniesz chlopaka, ze probuje zgodnie z prawem kupic taniej kompa (bo odliczanie naleznego podatku jest jak najbardziej legalne) i starasz sie wykazac aspolecznosc jego postawy, a potem wysmiewasz sie z niego, ze kupuje oryginalne ksiazki i kazesz mu je kserowac czyli piracic (bo czym kserowanie ksiazki rozni sie od kopiowania gry czy filmu?), bo twierdzisz ze inaczej sie nie wyzyje. Ty jestes pieprzonym królem hipokrytów i zwyklym frustratem! Twierdzisz ze mamy slaby socjal bo wszyscy kombinuja, a potem sam starasz sie udowodnic ze bez kombinowania nie da sie studiowac. Pewnie marnujesz czas na jakims uniwersytecie na jakims hobbistycznym kierunku, ktory nie da Ci w zyciu zadnego dobrego zawodu i drzy Ci du*a na mysl o tym ze sam bedziesz "beneficjentem" tego systemu, stojac w kolejce do posredniaka. Przestan wylewac swoje zale i cisnac dzieciaka za to, ze chce byc troche do przodu... swiezak dobrze odczytuje realia i przynajmniej sie stara cos zyskac, i tylko tacy ludzie do czegos dojda w tym kraju i beda potem mogli naprawde wspomagac budzet tego panstwa. Teraz chce sobie kupic taniej kompa a moze kiedys zalozy firemke i majac ograniczony budzet uda mu sie kupic taniej sprzet, ktory pozwoli sie jego firmie rozwinac i zarabiac tyle, zeby budzet odczul chociaz troszeczke wplywy z jego podatkow, i dzieki temu panstwo dolozy Ci pare groszy Vicious zeby bylo cie stac na kupno sobie werapamilu na twoje zbolale z zazdrosci i frustracji serce.

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...