Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Gość effendi360

Thanx mr obvious. A jak nie chcę żadnego z tych rozwiązań ? Prosiłem Speeda wieki temu. Na innych forach dostajesz jeden mail i następnego nie, dopóki nie wejdziesz. Mam 99% skrzynki na o2 zapchane benchmark.pl

Link to post
Share on other sites

Boże kochany.... czy na tym forum nie może być choć jednego tematu, w którym rozmowa prowadzona byłaby na temat?

 

Shaco chcesz prowadzić dialog o gównianym Win 8 to załóż sobie taki temat. Czy Ty zawsze musisz walić OT i ciągnąć dyskusje tam gdzie nie trzeba!?

Link to post
Share on other sites

A teraz cos Ci napisze, raportowalem post od ktorego zaczela sie dyskusja i prosilem o przeniesienie do odpowiedniego dzialu. Zrobilem to wczoraj wieczorem. Czy to moja wina ze nie jest to przeniesione? Wypraszam sobie takie uwagi.

 

p.s jak nie umiesz obslugiwac w ogole kafelkow to faktycznie, win8 jest go*****y.

 

p.s2 jakbys nie widzial zapytalem wylacznie o argumentacje dlaczego win8, bo ktos tylko wspomnial produkcie. Nie moja wina, ze pociagnelo to za soba dyskusje.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Wiele osób przyzna mi rację, że dosłownie jak Troll wbijasz w temat, zaczynasz i ciągniesz niepotrzebne dyskusje.

 

Nie moja wina

 

Właśnie Twoja wina, bo Ty zadałeś głupie pytanie w jeszcze głupszym temacie, które to skutkowało rozpoczęciem bezsensownej dyskusji nie zawierającej wartości merytorycznych powiązanych z tematem.

Link to post
Share on other sites

W takim razie inaczej, jak mialem zapytac zebys sie nie oburzyl? Chyba normalne jest, ze ja, jak i inni maja prawo znac argumenty?

 

p.s piszemy w dziale "na luzie", czaisz? "na luzie".

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Już gadacie głupoty. Oryginalnie ta rozmowa była w temacie o najidiotyczniejszej rzeczy z 2012 roku. Ktoś napisał windows 8. Shaco spytał czemu. Dlatego że oczywiste było, że większość osób które ma krytyczną opinię na temat tego systemu nie miała szansy go używać. I pieprzy głupoty. Takie same jak cyklicznie oglądamy przy premierach nowych windowsów. Będzie wielkie grono przeciwników wytykających jaki to ten system beznadziejny po czym i tak za jakiś czas się na niego przesiądzie. Jako że wywiązała się dyskusja, została ona przeniesiona do tego tematu. A o co teraz się tu czepiacie to już nie pojmę. 

Link to post
Share on other sites

@Biafra1987

Spójrz na punkciki przy postach wtedy zauważysz o co tutaj biega.. Większość postów przeciwko mnie punktują ciągle jedne i te same osoby.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

@Shaco

 

Nie, chodzi tu o to że nazbierałeś sobie ludzie którzy za Tobą nie przepadają.  W tym mnie. I spisków tu wietrzyć nie musisz. Macierewicza nie przebijesz. Jedni potrafią się do tego zdystansować i zgodzić się z Tobą gdy masz rację. Inni będą się z Tobą spierać tylko żeby się nie zgodzić. Bo to taka forma sportu bez podnoszenia du*y z krzesła. A te plusiki to widzę bolą Cię najbardziej. Olej to.

Link to post
Share on other sites

@Biafra1978

Nie tyle bolą, co zwyczajnie pokazują to kolesiostwo o które ja byłem oskarżany tak niedawno.

@up

No pokaż kogo tak często plusuję, bo rzucasz słowa na wiatr bez potwierdzenia.

 

Cóż, Panowie róbcie jak uważacie, jedynie nie życzę sobie ciągłych ataków o byle co, bo potem są płacze że to ja zawsze trolluje, ja zawsze zaczynam i to ja nie mam o niczym pojęcia. EOT z mojej strony.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Byłeś oskarżony bo robiłeś dokładnie to samo. Plusowałeś każdą osobę która napisała nawet najbzdurniejszy post skierowany przeciw Sidowi. Nie będę Ci szukał przykładów bo mam lepsze rzeczy do roboty. W du**e to mam bo te plusy i tak od dawna używane są jako wskaźnik "zgadzam się z tym postem". 

Dorośnijcie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...