Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Tak z psem już byłem na spacerze, zrobiła swoje posprzątałem.

 

K woli wyjaśnienia: Przy użyciu pisma obrazkowego, chciałem jedynie podsumować kilka ostatnich postów. Do cholery jasnej to chyba miał być temat ku poprawie humoru / pośmianiu z samych siebie. Wylać żale i wypłakać można się w innych tematach....

Link to post
Share on other sites

Jutro to zapewne zniknie, ale zaraz pojawi się kolejna wojenka w innym zakątku forum.

Niestety moderacja nie banuje trolli - wszystkie posty/tematy pokazujące głupotę danego użytkownika usuwa. Za nazwanie debila debilem warnuje. Więc o co tutaj chodzi? A wystarczyłoby jednego czy drugiego zbanować i spokój... powróci na multikoncie, zacznie pisać te same bzdury to dostanie bana i tak do skutku... nie widzę tu innego rozwiązania.

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje, że zniknie... sam zgłosiłem swój post do kasacji łącznie z kilkoma poprzednimi, które udało Ci się popełnić w odpowiedzi na równie kretyńskie posty dam11111. Najgorsze jest to, że łykasz co ci podrzuci <---- spodziewałem się czegoś więcej.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mogę pozostawić bez komentarza jego wypocin.

 

 

Ciekawe porównanie, wiele osób tępi tutaj robactwo i według Twojej teorii wychodzi na to, że są niedorozwinięci. :->

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM:

 

Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty.

 

 

Ciekawe porównanie, wiele osób tępi tutaj robactwo i według Twojej teorii wychodzi na to, że są niedorozwinięci. :->

 

Jeśli strzępisz sobie język / zużywasz klawiaturę na Pana czy Panią bez nadziei na poprawę to tak, strata czasu ...

 

 

Dla mnie EOT

Edytowane przez TRG
Link to post
Share on other sites

Jeśli strzępisz sobie język / zużywasz klawiaturę na Pana czy Panią bez nadziei na poprawę to tak, strata czasu ...



Trochę racji w tym masz, ale jak nie będzie się mówić nic - to sytuacja nie ulegnie zmianie.
Znam na swoim przykładzie. Zrobili ze mnie aferzyste, krzykacza, chama, prostaka, ale przynajmniej za moim darciem ryja poszło kilku innych i mamy tutaj przynajmniej 8 jełopów mniej.

Generalnie taka droga nie jest dobra, bo moderatorzy powinni usuwać ten skrajny margines, o czym też już mówiłem, z miejsca - taki dam1111 ani nie jest przydatny, ani pomocny, ani się tutaj specjalnie niczego nie nauczy ani nie zrobi na nikim dobrego wrażenia - wszystko wprost przeciwnie.
I o ile okar daje się tutaj wplątać, tak przyczyną problemu jest ktoś inny - i zwalcza się przyczynę aby uniknąć skutków (kłótni na forum).

Tyle. 
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

w razie czego zawsze możesz poskarżyć sie mamie ;)

Mam 20 lat kretynie, nie muszę latać do mamy. Mój telefon jest w stanie zidentyfikować je****ą twarz i rozróżnić ją. Jaką mam gwarancję że nie potrafi jej przesłać? Ajfony robiły zdjecia użytkownikom bez polecenia, sam nie wiesz, na czym stoisz.

 

Dziwi mnie to, że zamiast iść poczytać regulamin Google to siedzisz na forum i płaczesz :) A tak naprawdę nawet nie wiesz jakie informacje o Tobie mają. Zainteresuj się tematem zamiast przeżywać. 

A co właśnie robię? Czy nie interesujęsię tematem. Zapewniam, ż Benchmark nie jest pierwszą stroną jaką odwiedziłęm w tym zakresie.

 

Temat do zamknięcia. Zostaję przy Szpiegoidzie na razie.

Link to post
Share on other sites

Sprowadzasz mnie do poziomu komentatorów onetu, nazywasz gówniarzem, a to wszystko ponad zwykłym wtrącaniem się i jeszcze śmiesz twierdzić, że mi nie ubliżasz?
Następny ku**a świeżo po rejestracji, co wie najlepiej co jest śmieszne, dozwolone, wskazane, kto jaki poziom reprezentuje, kto ile ma lat i w jaki sposób się kogoś poucza oraz poprawnie pisze.

Jak ci się coś tu nie podoba to idź być sztywnym gdzie indziej... albo dopasuję formę wypowiedzi do ów "wieku" i powiem krócej (łatwiej do przyswojenia!!) ***  ***.

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Raz, Twój PC jest gigantyczny, nie widzi mi się trzymania tak wielkiego pudła koło TV w salonie.

Dwa, do obsługi potrzebujesz Klawisze+Myszka, mi wystarcza sam PAD.

Trzy, wkładam płytę i gram, wyciągam płytę i wkładam film i leci, a w Twoim PC ? Klik, klik, klik.....

Cztery, ja odpalam sobie GT5, SoulCalibura i masę innych, a Ty na swoim PC oglądasz co najwyżej gameplaya :)

Pięć, mam zestaw z perkusją, gramy w cztery osoby, bez zbędnych konfiguracji i innych.

Sześć, podłączając konsole poprzez HDMI mogę nią sterować pilotem od TV, czyli mam odtwarzacz filmów bez klawiszy i myszki.

 

 

To właśnie lobby producentów konsol próbuje wmawiać ludziom marketingową ciemnotę że konsola to jedyny prosty sposób na granie a komputer to skomplikowana maszyna trudna w obsłudze

Bo konsola to jest najprostszy sposób na granie ! Nie istnieje w niej pojęcie wirus, system operacyjny, programy, biblioteki czy zależności.

I komputer w brew pozorom jest ciężki w obsłudze, a postawić porządny system to też w zasadzie zadanie banalne nie jest.

 

Ale w zasadzie możesz sobie dalej gadać że konsola to fuj i w ogóle, tyle że zauważ ile lat mają konsole już, i czy komputer w dniu premiery konsoli za 1200zł byłby w stanie cokolwiek pociągnąć teraz ?

Edytowane przez bullseye
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ale bzdury pieprzysz koleś. A poza tym pod moim tv stoi również xbox i ps3 więc mi tam żal dupska nie ciśnie.




Raz, Twój PC jest gigantyczny, nie widzi mi się trzymania tak wielkiego pudła koło TV w salonie.

 

Jakby ciebie było stać na dom, a w nim salon gdzie ewentualnie mógłbyś wstawić sprzęt do grania to byś takich bzdur nie pi*******ł.




Dwa, do obsługi potrzebujesz Klawisze+Myszka, mi wystarcza sam PAD.

 

Są skrypty na peceta, które umożliwiają całkowitą obsługę peceta padem, bez konieczności używania myszki jakbyś nie wiedział. :]

Link to post
Share on other sites

 

Jakby ciebie było stać na dom, a w nim salon gdzie ewentualnie mógłbyś wstawić sprzęt do grania to byś takich bzdur nie *******ił.

PC po prostu tam nie pasuje, Amplituner +Wzmacniacz i na tym PS3 wygląda o niebo lepiej niż na siłę jeszcze PC wpychać.

Jak chcesz to wstaw sobie jeszcze kuwetę kota koło telewizora, lodówkę i pralkę, mi takie rozwiązanie akurat nie pasuje.

Poza tym co Cię obchodzi na co mnie stać a na co nie ?

 

 

Są skrypty na peceta, które umożliwiają całkowitą obsługę peceta padem, bez konieczności używania myszki jakbyś nie wiedział.

Nie wiedziałem.

I w zasadzie koniec tematu bo i tak nie masz żadnych argumentów.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie, koleś to ty nie masz argumentów a te które podajesz jeżeli jeszcze nie zauważyłeś wyśmiewam, olewam i trolluję, bo jest to typowa gadka 12sto letniego dziecka, któremu mamusia kupiła konsolkę i ciśnie go żal po dupce bo sprzęt "trochę" już dziś w tyle jest nawet w porównaniu do telefonów i tabletów, a co dopiero wypasionego peceta. A kwestia wstawiania komputera w salonie czy nie to już totalnie śmieszne z twojej strony bo dla chcącego nic trudnego. Praktycznie każdy mój DOJRZAŁY kolega, jeżeli jest zapalonym graczem ma kompa podłączonego w głównym pokoju do gier, chyba że dysponuje osobnym pomieszczeniem tylko dla siebie. I z reguły jest to tak zorganizowane, że kompa ani nie widać ani nie słychać. Skoro ty jesteś tumanem, dla którego najmniejsza niedogodność stanowi problem nie do ogarnięcia to faktycznie skończ pi*******ć i wyjdź.

Link to post
Share on other sites

 

jest to typowa gadka 12sto letniego dziecka

Cieszę się że sam to widzisz, ale teraz pora to zmienić skoro tak dojrzały jesteś.

 

 

Skoro ty jesteś tumanem

O i tutaj ładnie przedstawiłeś sam siebie, no cóż, jak chcesz to obrażaj mnie jeszcze, może EGO choć trochę urośnie.

 

 

już dziś w tyle jest nawet w porównaniu do telefonów i tabletów

Niby które tablety są wydajniejsze ? Mam nadzieję że nie mówisz o Tegrze...

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zastanawia mnie tylko to, dlaczego wszyscy chcecie na siłę udowodnić, że komputer może być w salonie?

 

A nie może ???

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Widzisz ty nadal nie rozumiesz, że mi żal du*y nie ciśnie bo mam konsole i peceta. wk****a mnie jedynie twoje ograniczenie w myśleniu i wciskanie gówna w oczy innym ludziom.

Link to post
Share on other sites

Idz matiza zatankuj lepiej, lpg potanialo. Z laikiem hahhah. Pracowalem przy samochodach kawal czasu, jestem kierowca zawodowym, jezdzilem takimi furami ze na oczy takich nie widziales i to ja jestem laikiem :) To kwestia tego ze Ty razem z Johnym mnie nie zrozumieliscie. 156 i 159 ma ze soba wspolnego tyle co golf 3 i 4. Jezeli dla ciebie sa to dwa zupelnie inne auta okej, bo pod wzgledem technicznym tak, ale pod wzgledem marketingowym i sprzedazy, to jest ciagle golf.



Cała strona o tym, że gość nie potrafi się wysłowić :rotfl:

 

Raczej ze idiota nie potrafi zrozumiec. Poza tym jak czytam czasem to forum, to przy niektorych wyslawiam sie jak poeta.

 

Prawda jest taka ze 60% z Was nie zna sie na samochodach, i udowodniliscie to juz nie raz w tym temacie. A 70% jezdzi samochodami tatusia/mamusi (albo wcale nie jezdzi, ciekawe czy prawko B chociaz ma), wchodzi w temat wkleja zdjecia i udaje znawcow. Wkoncu to forum komputerowcow... A i oceniacie pupy przez internet...  Jak w tych kawalach o informatykach... pewnie nigdy zadnej na zywo nie widzieliscie :P

Edytowane przez herbatkowy
Link to post
Share on other sites

Piszesz o sobie bo ty tu najwięcej zdjęć wklejasz i puszysz się jakbyś zjadł wszystkie rozumy - znawco. Jak ci się tu nie podoba to idź błyszczeć swoją erudycją na jakimś forum "dzerman stajl", tam przynajmniej znajdziesz równych tobie.

Edytowane przez currahee
Link to post
Share on other sites

Kogo nazywasz idiotą buraku? Alfa 159 nie miała nic "wsadzane" i jakbyś się nie wysilał, to co napisałeś dokładnie to oznacza. Po drugie piszesz wierutne bzdury o 300% wzroście sprzedaży względnym poprzedniej wersji, a sprzedano ich o 20 tys. mniej. Skoro to forum dla "komputerowców" to co na nim robi zawodowy kierowca twojego pokroju? :]

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...