Skocz do zawartości

e8400 - zaczął wyświetlać 1 rdzeń. Co się dzieje?


Recommended Posts

A więc mimo, że na Penie jest system plików FAT32, to klikając na Floppy B wyświetlana jest ilość miejsca na nim/miejsca zużytego, jednakowoż nie widać żadnego pliku :)

Głupie pytanie. A rozpakowałeś w ogóle tą paczkę czy wrzuciłeś tam całe archiwum?

 

P35S3G.F5 - taki plik w głównym katalogu pena powinien wykrywać. Sprawdziłem u siebie i wykrywa go.

Link to post
Share on other sites

Tak, rozpakowałem :P Dokładnie 3 pliki na niego wrzuciłem, które były w tym archiwum, usunąłem wszystko inne :)

 

Głupie pytanie w drugą stronę: jak długi czas on tych plików na penie szuka? bo czasem jest tak, że od razu mogę wejść i jest pusto, za innym wczytuje, wczytuje zawartość i wczytać nie może :) Dodam, że pliki wrzucam prosto na pena, nie umieszczam ich w żadnym folderze :)

 

Popróbuję w takim razie, skoro musi działać, sformatuję pena.

Link to post
Share on other sites

A jakiś pomysł odnośnie tego co z tym penem może być nie halo? :)

 

Jeśli ktoś ma działająca wersję @Bios mógłby mi ją shostować? :) (U mnie jest problem z załadowaniem pliku flash.dll - tak jakby uszkodzony był, może hosting tego 1 pliku wystarczy?)

 

EDIT: z tym flash.dll problem jest taki, że nie można go zarejestrować w systemie (błąd Regsvr32)

(dziś aby działał mi obraz z kamery narciarskiej musiałem ręcznie w "uruchom" rejestrować za pomocą regsvr32 plik WMP).

Link to post
Share on other sites

Jezeli masz mozliwosc, tj. kumpla z LGA775 lub takim samym procem... To sprawdz u niego, badz niech on przyniesie swojego i sprawdzcie u Ciebie. To pozwoli Ci najszybciej wykluczyc problemy systemowe i faktycznie czy procesor polegl, czy zwyczajnie XPek chory na glowe.

Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem, z 4 rdzeni robiły się 2 :) okazało się że kwestia jednego ustawienia w biosie. nie chce mi się teraz restartować kompa, ale jak nie dojdziesz o co chodzi to dawaj na maila m.jaskolski@benchmark.pl

Mail poszedł, albowiem niczego nie wymyśliłem :P dzięki za chęć pomocy:)

Link to post
Share on other sites

@Hookie, nie czytałem całego wątku ale spróbuj tego:

-Wejdź w msconfig

- Przejdź do zakładki 'Rozruch'

- Kliknij 'Opcje zaawansowane'

- Zaznacz pole 'Liczba procesorów' i z listy rozwijanej wybierz ilość jaka Cię interesuje

- Zresetuj komputer

Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że bez reinstalacji systemu się nie objedzie (XP się instaluje pół godziny :P). Możesz jeszcze spróbować resetu BIOSu - chyba, że już próbowałeś.

Jak coś mi wpadnie jeszcze do głowy to napiszę :)

PS. tak poza napisem '1 rdzeń' wszystko w porządku? Testy syntetyczne w normie? Jak wygląda SuperPi? Próbowałeś OCCT? Co pokazuje OCCT?

Link to post
Share on other sites

Niektórzy nie lubią formatować, mając sporo programów i zapisek gier. Dodać do tego mało miejsca na dysku - gdzie dane przenieść.

A nie możesz na instalować xp na xp?? nie da się?? tylko przy tym trzeba pamiętać żeby to zrobić bez format c:P Ale system po zabiegach i tak będzie zaśmiecony...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...