Skocz do zawartości

Zmiana telefonu oraz ... wojna systemów i producentów.


Recommended Posts

Nie no to był dobry żarcik. iP4 robiący lepsze zdjęcia od S2. Kolego aparat w Galaxy S2 do tej pory jest jednym z najlepszych kamer montowanych w telefonach. Aparat z iP4 to nieco zmodyfikowana kamera z Galaxy S.

Udowodnij proszę, ja testowałem oba bo brat kiedyś miał SII a ja wtedy iphone'a 4 i wiem o czym piszę

 

Teraz mam 4S więc jak ktoś chcę mogę podesłać próbki foto, są tylko nieco lepsze od tych z iP4

 

 

Ps. Moje pytanie może zabrzmieć lekko głupio, ale chciałbym się dowiedzieć jak to jest z promieniowaniem (szkodliwym dla organizmu) w iPhonie? Na internecie przeczytałem kilka artykułów, gdzie pisali że iPhone strasznie promieniują. Czy to prawda? Czy jest czego się obawiać?

hmm nie mam pojęcia, pierwszy raz o tym słyszę ale sprawdzić to się chyba da tylko jakimś specjalnym miernikiem którego nie posiadam

Link to post
Share on other sites

Udowodnij proszę, ja testowałem oba bo brat kiedyś miał SII a ja wtedy iphone'a 4 i wiem o czym piszę

 

Teraz mam 4S więc jak ktoś chcę mogę podesłać próbki foto, są tylko nieco lepsze od tych z iP4

 

 

 

 

hmm nie mam pojęcia, pierwszy raz o tym słyszę ale sprawdzić to się chyba da tylko jakimś specjalnym miernikiem którego nie posiadam

 

 

dziękuję do widzenia

Link to post
Share on other sites

dziękuję do widzenia

mówiłem o jakości zdjęć z aparatu nie kręceniu filmów w której rozdzielczości full HD nie zastąpi 720p

 

Może wrzucić jakieś zdjęcia? Byłoby miło

 

Wieczorem powrzucam do dropboxa i podam tutaj linka (będą z exifem aby każdy wiedział iż pochodzą od iphone'a) teraz niestety muszę wracać do pracy

 

Zamieszczam zdjęcia:

https://www.dropbox.com/sh/mfo76deb4jlgspt/YNZmq00YXJ

jest to zlepek zdjęć z głównie iphone'a 4S ale jest kilka z iphone4 i jedno chyba edytowane w PS CS6 reszta oryginalna ewentualnie HDR i inne opcje oferowane przez telefon

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

a ja kolego polecam ci lumie 900 lub 920 chodź bardziej 920, dlaczego to odp: wygląd, stabilność systemu, szybkość systemu, wytrzymała bateria, aparat świetne zdjęcia, jakość rozmów nieskazitelnie czysta, oraz wyjątkowość bo lumia a i bym zapomniał ekran tak czytelny jak amoledy czy jak im tam w samsungach ;) polecam sam mam i nie zamienię na żaden inny 

Link to post
Share on other sites
Czyli mówisz, że aparat 5 mega w iPhonie robi ładniejsze zdjęcia od 8 mega i galaxy S2? Jeżeli tak to coraz bardziej się przekonuję do dziecka Apple

 

Kuba ty to bijesz rekordy w czasie spędzonym na szukaniu telefonu...

Co do iphone4 to  ja i wiele innych osób mówiło już nie raz,że ten model to już przeżytek!

Kompletnie nie opłacalny zakup !

Beznadziejny aparat (dobry był w czasach HTC HD2),wybrakowany ios,słaby jak na dzień dzisiejszy procesor.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...