Skocz do zawartości

Prezent dla młodego chłopaka do 100 zł max.


Recommended Posts

Witam. Potrzebuję znowu waszej pomocy. Potrzebuję kupić prezent młodemu chłopakowi (16 lat) do 100 zł i kompletnie nie wiem, co mu kupić. Piłkę? Perfum? Koszule? Naprawdę nie wiem. Proszę Was o porady i opowieści co wy chcecie dostać/dostaliście ostatnia. Wszystkie fajne odpowiedzi będę nagradzał plusikami.

Link to post
Share on other sites

Perfumy to raczej nie, bo przecież nie będzie ich używał skoro ma dezodorant (chyba, że nie ma :D).

Piłka to trochę jak dla młodszego, koszulka z klubu tak samo. Jeśli już to stawiałbym na grę (jeśli go jakieś interesują - btw. homefront za 10zł jest w marketach szukaj :P) lub słuchawki (sennheiser hd201 [?]).

Link to post
Share on other sites

nie opłaca się kupować pendriva, już lepiej kartę pamięci MSD + czytnik kart pamięci - to będzie lepsze rozwiązanie.

 

(Karta MSD posłuży jako "pendriv" i nada się do telefonu czy smartfonu też, nada wielofunkcyjność)

Link to post
Share on other sites

Talon na ****ę i balon.

Facetowi nie kupuj pierdół, zarzuć mu coś powiązanego z zainteresowaniami albo generalnie przydatnego.

 

Może oryginalna Zippo, nawet jak nie pali to zawsze może w eleganckim stylu odpalać papierosa jakiejś lafiryndzie, albo wyróżnić się wśród hispterskiej burżuazji z zapalniczkami z CPN'u.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Tak jak kolega wyżej. Również polecam ci , abyś po prostu dał mu te 100 zł. Osobiście wole sam spożytkować dostane pieniądze na to co jest mi potrzebne , niż dostać prezent w ogóle nieprzydatny. Większość moich znajomych też woli dostać kasę do ręki , a potem sobie coś kupić.

Link to post
Share on other sites

Z jednaj strony zawsze lepiej dać gotówkę w kopercie, z drugiej w 90% przypadków młodociani solenizanci otrzymując taką gotówkę wydadzą ją w części (albo i całości) na alkohol hehehe. Nie mówię że akurat ten solenizant tak postąpi, chodzi mi po prostu o to iż może Pan kubaset97 chciałby dać od siebie jakiś oryginalny prezent niż iść na łatwiznę i dać po prostu dzieciakowi gotówkę.

 

Niestety gdybać sobie możemy na różne tematy, tak jak i strzelać z pomysłami na prezent ;)

Link to post
Share on other sites

Łatwiznę? Teraz "młodzieży" coś kupić za 100 zł to jak w "Killerze":

http://youtu.be/6u_XTrKFJmU

 

Lepiej dać mu niech się nachla czy nawet na panie lekkich obyczajów idzie (a może zbiera na jakieś fajne buty za 400zł czy kij wie co i mu ta stówa pomoże), ale przynajmniej "dostałem stówę" niż trafić kulą w płot i potem dostać to co mu dałeś na swoje urodziny. Równie dobrze możesz zrobić jak w "Świat wg. Bundych" - zapiernicz mu kompa i daj mu go w prezencie.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...