Skocz do zawartości

Geforce GTX 260 C216 VS ATI RADEON 5770..


Którą kartę wybrać?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą kartę wybrać?

    • GTX260
      19
    • 5770
      5
    • 4890
      17


Recommended Posts

HD 4890 jest mocniejszy od GTX260 ale na dzień dzisiejszy dla normalnego gracza podkręcony GTX260 core-216 jest w pełni wystarczalny. Za kilka miesięcy karty z obsługą DX 11 potanieją i będziesz mógł sprzedać GTX260, a w zamian kupić HD 5770 (albo nawet HD 58xx), bo będzie w przystępnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Sapphire Radeon HD5770 1024MB DDR5 /128bit_|_Asus GeForce GTX 260 896MB DDR3 /448bit

Zainstalowana pamięć wideo: 1024 MB________|_Zainstalowana pamięć wideo: 896 MB

Częstotliwość RAMDAC: 400 MHz_____________|_Częstotliwość RAMDAC: 400 MHz

Taktowanie rdzenia: 850 MHz_______________|_Taktowanie rdzenia: 576 MHz

Taktowanie pamięci: 4800 Mhz______________|_Taktowanie pamięci: 2000

-DirectX 11, CrossFireX, ATI Eyefinity...________ |_-DirectX 10, NVIDIA PhysX, 3D Vision

 

Polecam PODKRĘCONĄ Sapphire Radeon VAPOR-X HD5770 1GB DDR5

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Sapphire Radeon HD5770 1024MB DDR5 /128bit_|_Asus GeForce GTX 260 896MB DDR3 /448bit

Zainstalowana pamięć wideo: 1024 MB________|_Zainstalowana pamięć wideo: 896 MB

Częstotliwość RAMDAC: 400 MHz_____________|_Częstotliwość RAMDAC: 400 MHz

Taktowanie rdzenia: 850 MHz_______________|_Taktowanie rdzenia: 576 MHz

Taktowanie pamięci: 4800 Mhz______________|_Taktowanie pamięci: 2000

-DirectX 11, CrossFireX, ATI Eyefinity...________ |_-DirectX 10, NVIDIA PhysX, 3D Vision

Sorry ale co chciałeś tym pokazać?
Link to post
Share on other sites

No no widać że gtx 260 zmiażdżył radeona 5770 i 4890.NICK dzięki za ankietę ;).Dobra czyli bierzemy NVIDIA GAINWARD GTX 260 216.Dziękuję wszystkich użytkowników za szybkie i fachowe odpowiedzi oraz użytkownikowi nick pragnę podziękować za ankietę ;)^^ .Pozdrawiam całe www.benchmark.pl :P i życzę Wesołych Świąt :)

Link to post
Share on other sites

A ja myślę że ten kto nie poleca GTX260 jest fanboyem bo to chyba najbardziej opłacalna karta na rynku i szkoda było by jej nie polecić :D

oczywiście nie mówię że to jedyna karta na rynku ale np HD4870 odpada bo znikoma dostępność

a największy rywal GTX260 - HD4890 jest trochę droższy :P

Link to post
Share on other sites

Witam myśle że to forum powinno sie nazywać GTX260 funboy forum , to tyle w temacie.

Moim zdaniem forum się powinno nazywać "nie wiem jak się piszę niektóre wyrazy w języku obcym, ale ich używam myśląc, że jestem fajny". Kurdę, ileż można pisać fUnboy.

 

Masz tu definicję FUNBOYA:

 

A male with latent homosexual tendencies who enjoys the company of other males and listens to German techno music while wearing a button-down shirt with the sleeves rolled up, the collar popped, and sandals. This is adapted from the Simpsons episode "The Curse of the Flying Hellfish" where at the end, Bart and Grandpa are hugging, and the rich German guy calls out to them: "Hey fun boys, get a room." He then drives off listening to techno music.

 

Mam nadzieję, że ją zrozumiesz.

 

fAnboy.

 

Nic nie zmieni faktu, że GF 260 obok Radka 4890 to najbardziej opłacalna karta pod względem cena / jakość z wyższej półki.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem forum się powinno nazywać "nie wiem jak się piszę niektóre wyrazy w języku obcym, ale ich używam myśląc, że jestem fajny". Kurdę, ileż można pisać fUnboy.

Smieszysz mnie jak Tadeusz Kliś, żyjesz tym forum i doczepiasz sie o 1 litere, widać jestes fUnboy, szkoda że sie nie da zmienić nicka , bo by taki do ciebie pasował.

 

A odnośnie kart to zdaje sobie sprawe że gtx 260 jest dobrą kartą , ale ile jeszcze będzie wychwalana w niebiosa?, pozatym taki 4870 też jest b.dobry, i tańszy , tez mozna pisać ze zaoszczędzasz 150 zł to po ci ci gtx 260 skoro możesz miec 4870 i zbierać na nowości NV.

Link to post
Share on other sites

Gdyby to była literówka, to bym się nie doczepiał, ale to zwykła niewiedza. Jak już kochasz wbijać ludziom za to co lubią, bądź za to jakie mają przekonania, to chociaż wysławiaj się poprawnie. Nazywanie kogoś fanboyem z takiego powodu to argument podważający wiarygodność tej osoby na poziomie "żal.pl". Chcesz się wdać z nim w polemikę to argumenty przedstaw, a nie wyzywaj.

 

Czytać forum lubię, ale nie lubię jak ktoś kogoś wyzywa od fanboy'ów, dlatego, że ktoś akurat poleca konkretną kartę, która jakby nie było swoje zalety też ma.

 

Jak moim zdaniem dobrym wyborem jest karta X, to czasem dla odmiany mam polecać kartę Y, co do której mam jakieś tam zastrzeżenia? Jaki w tym sens?

 

Trochę osób poleca 260, trochę 4890 i nic w tym dziwnego, taka kolej rzeczy. Spójrz na ankietę - różnica niewielka. Może to jednak forum fanboyów 4890? Przecież jak więcej osób zagłosuje na tą właśnie opcję, to wg Twojego rozumowania tak będzie :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...