Skocz do zawartości

Jak Wam chodzi Far Cry 3?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

No właśnie napisałem to kilka postów wcześniej że między ultra a low nie ma przepaści i na low gra i tak wygląda świetnie, wiadomo że szczegóły są gorsze na low ale w normalnej rozgrywce tego nie zauważymy gdzie dużo się dzieję.

Link to post
Share on other sites

No właśnie napisałem to kilka postów wcześniej że między ultra a low nie ma przepaści i na low gra i tak wygląda świetnie, wiadomo że szczegóły są gorsze na low ale w normalnej rozgrywce tego nie zauważymy gdzie dużo się dzieję.

Byłem ostatnio u kumpla grałem w to na Xboxie 360 i tam grafika wygląda gorzej niż LOW na PC dramat z tymi konsolami już.
Link to post
Share on other sites

miałem konsolę :D widać, widać ... chyba , że monitor to jakaś 15' ;) Nie wiem jak z Far Cry'em ale w większości gier może nie jak między niebem a ziemią ale różnica była duuża ;P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Mi działa fajnie. Nie wiem ile mam fps, ale jestem zadowolony. Gra optymalnie wymaksowała wszystko co się dało. MSAAx4 (i tutaj w tej grze nie mogę dostrzec różnicy między off, MSAAx2 czy 4, a więcej nie daję bo mi szkoda na tej karcie), GPU coś tam x1, Vsync x1, HBAO (które wygląda dość dziwnie, zwłaszcza, że odnoszę wrażenie, iż wokół każdej postaci jest taka cienista obwódka). Czuję (bo nie zwykłem włączać programów i liczyć sobie ciągle fps), że czasem (dwa razy w ciągu 10 godzin zabawy), jak wszystko staje w płomieniach+duże eksplozje (też zależne od lokacji), są spadki w okolice 22 fps. Powodzenia w dalszej zabawie!

Link to post
Share on other sites

Powie mi ktoś, jak się prezentuje w tej grze Radeon 7950 ? Ogólnie - Ultra pociągnie, ale z MSAAx2, MSAAx2, OFF. I jak tam sprawa z klatkami na sekundę ? Duża jest różnica pomiędzy MSAAx2, MSAAx2, OFF ?

Bo po tym co czytam - trochę się boje, że nowy sprzęt przyjdzie do mnie w tym tygodniu, a już mogę mieć jakieś problemy.

Co do ustawień w grze, jest Low - Medium - High - Very High - Ultra, taa ?

Link to post
Share on other sites

Powie mi ktoś, jak się prezentuje w tej grze Radeon 7950 ? Ogólnie - Ultra pociągnie, ale z MSAAx2, MSAAx2, OFF. I jak tam sprawa z klatkami na sekundę ? Duża jest różnica pomiędzy MSAAx2, MSAAx2, OFF ?

Bo po tym co czytam - trochę się boje, że nowy sprzęt przyjdzie do mnie w tym tygodniu, a już mogę mieć jakieś problemy.

Co do ustawień w grze, jest Low - Medium - High - Very High - Ultra, taa ?

 

U mnie na asusie HD7950 tak to wygląda :)

Obraz: ultra, V-sync - wył, MSAA - 4, reszta max, fps 35-40

Link to post
Share on other sites

MSAA w tej grze oprócz kolosalnego spadku FPS nic nie robi więc nie widzę potrzeby aby go używać i dziwie się ludziom którzy mają go włączonego i męczą się na 30 czy 40 FPS jak bez MSAA mogą komfortowo grać przy 60+ na lepszych kartach..

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...