Skocz do zawartości

Jak Wam chodzi Far Cry 3?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

Nie wiem o co chodzić może effendiemu bo pokazane na tacy, widać na tym filmie ze jest 100% plynnie. Jak masz to możesz bf3 na multi odpalić i z render.perfoverlayvisible 1 w konsoli, pokazuje czas generowania ramki

nagraj telefonem i dowiemy się czy płynnie generuje obraz, tylko vsync odpal

Link to post
Share on other sites
Nie wiem o co chodzić może effendiemu bo pokazane na tacy, widać na tym filmie ze jest 100% plynnie. Jak masz to możesz bf3 na multi odpalić i z render.perfoverlayvisible 1 w konsoli, pokazuje czas generowania ramki

nagraj telefonem i dowiemy się czy płynnie generuje obraz, tylko vsync odpal

Przykro mi ale nie mam bf3.
Link to post
Share on other sites
Dla mnie żyleta to stałe 60 fps, nic więcej nie potrzebuję ;)  

 

 

Dokładnie kolego przy 60 FPS z V-sync ON obraz jest żyleta i jest mega płynny i takie granie mnie i pewnie większości z Was zadowala bo nic więcej nie potrzeba a jak ktoś mi piszę że gra na ultra i mu gra za********e chodzi bo ma 25 / 30 FPS to ja boki zrywam bo dla mnie 30 fps to tak jak ktoś wcześniej wspomniał szybki pokaz slajdów. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP

Dałeś tyle za samą grafikę co ja za całego kompa, a też gram na ultra 8)

 

 

i3 3220 + 2x4gb ddr3 patriot viper xmp 1600mhz + Saaphire 7850 2gb 1120/1400mhz

Far Cry 3 1920x1080p wszystko na ultra procz msaa średnio 35-50fps, wyłącznie przy lataniu na lotni spada do jakichś 20-30 fps poza tym wszystko jak najbardziej płynnie śmiga

Edytowane przez herbatkowy
Link to post
Share on other sites

@Herbatkowy

 

Tak, zgadzam się ale sprzętu nie wykorzystuje tylko do grania ;-)

Mój kumpel kupił 7850 i również gra w wszystko w Ultra:>
Co do FC3,  odpaliłem x 8xMSAA i waha się pomiędzy 45, a 60 FPS czyli całkiem nieźle, wyłączyłem Vsync.

Ja często gram z winampem : D 

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam to co kolega wyżej napisał :) z i7 4.2GHz + Gigabyte GTX680 po mocnym OC nawet na MSAAx4 są spadki poniżej progu grywalności w zależności od miejsca a takowych jest dużo ;) Na MSAAx4-8 można sobie pozwolić przy MultiGPU :)

 

A tak BTW. nowe sterowniki 310.90 - u mnie zanotowałem Boost! +15fps :) Co wydaje się być jak dla mnie fenomenalnym wzrostem wydajności :)

 

 

@Herbatkowy

 

Tak, zgadzam się ale sprzętu nie wykorzystuje tylko do grania ;-)

Mój kumpel kupił 7850 i również gra w wszystko w Ultra:>
Co do FC3,  odpaliłem x 8xMSAA i waha się pomiędzy 45, a 60 FPS czyli całkiem nieźle, wyłączyłem Vsync.

Ja często gram z winampem : D 

 

 

To chyba panie Majster nie używasz MSI Afterburnera i wmawiasz sobie że jest to 45-60fps :rotfl:  Padłem... po prostu padłem.. Myślałem że tylko na PCLabie można osiągnąć szczyt niewiedzy i robienie z siebie głupka bądź udawanie go i wypisywanie bajeczek ale i tutaj widzę też można trafić :P

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Nowi ludzie na forum jeszcze czasem maja wrazenie ze nikt nie ma pojecia o czym mowia i przejdzie taka bajera. Chyba ze zapomnial wspomniec ze ma dwie 7970 bo tacy tez juz tu byli.

 

Brak PL znakow- uniwersytecki komp :(

Link to post
Share on other sites

Ultra ustawienia to nie problem. Jedyne co zabija wydajnosc to ten idiotyczny msaa. Przy pojedynczej karcie nie ma szans pograc na ustawieniu 8x wiec jak widze deklaracje ze ktos ma z 8x msaa 60 klatek to mi sie wlacza bullshit alert.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

To chyba kolega majster ostro przyćpany grał że tyle fpsów przy 8xMSAA miał ;)

Gra jest dosyć fajnie zoptymalizowana, chodzi płynnie bez jakiś mega spadków. Osobiśćie MSAA mam ustawione gdyż wyżej nie ma sensu karty męczyć.  

 

 

 

@Edit

Poprawa literówek :)

Edytowane przez buck1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...