Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Drugiego takiego wariata jak Vaas to już nie będzie, FC 3 to był chyba najlepszy sandbox w jaki kiedykolwiek grałem i ciężko będzie to przebić, prawdę mówiąć myślałem, że Ubisoft się zepnie i będzie chciało wydać coś w 2015 roku, a tak trochę się boję, że każdy jeszcze będzie czuł tą magie "trójki" i nowy Far Cry poprostu będzie odgrzewanym kotletem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja się właśnie obawiam, że w FC4 gostek który widnieje na okładce będzie właśnie podobizną Vaasa. Zmienią tylko lokacje a psychol zostanie identyczny tylko w innej osobie. Bo jak dla mnie za szybko się to wszystko dzieje. Ubi w gruncie rzeczy przyzwyczaił nas do tego serią AC ale FC zawsze było świetną serią, wprowadzającą za każdym razem jakiś powiew świeżości. Mam nadzieję, że nie zepsują tej serii. 

Link to post
Share on other sites

Mysle ze ciezko bedzie  podnieść  ta poprzeczke  jeszzce wyzej.

Far Cry 3  fabularnie to dla mnie   gra roku,nieiwem  kim i co musial by wyczyniac  gl bohater i jego wróg w 4 zeby pobic 3-ke.

 

Czuje  ze bedzie  lot w dół,ale i tak warto bedzie zagrać :)

 

Byle  by nie bylo to co z Assasynem gdzie po genialnej dwojce  doslimy kotlet z  mikrofali w postaci Brotherhood.

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

http://playingdaily.pl/wp-content/uploads/2014/06/far-cry-4-listing-thumb-01-us-13may14.png

 

 

 

 

http://static9.cdn.ubi.com/resource/en-US/game/far-cry/fc4/box_fanned-02_142126.png

 

Far Cry 4 to kolejna odsłona cieszącego się niezwykłą popularnością cyklu pierwszoosobowych sandboksowych strzelanin. Pierwsza część serii została wyprodukowana przez firmę Crytek w 2004 roku. W rok później, francuski koncern Ubisoft przejął odpowiedzialność za stworzenie sequeli gry oraz jej konsolowych spin-offów. Czwarta część Far Cry powstawała głównie w montrealskim studiu deweloperskim Ubisoft, ale przy produkcji uczestniczyły, w mniejszym i większym stopniu, praktycznie wszystkie pozostałe oddziały spółki. Far Cry 4 to pierwszy tytuł z serii, który pojawił się na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

 

Akcja Far Cry 4 przenosi nas do Kyrat. Jest to leżący w Himalajach niewielki fikcyjny kraj, którego mieszkańcy przywiązani są do tradycji oraz prostego modelu życia. Państwem wstrząsa jednak wojna domowa, będąca wynikiem działań Pagana Mina, ekscentrycznego wojskowego watażki oraz samozwańczego władcy Kyrat. Wraz ze swoimi poplecznikami wprowadza rządy żelaznej ręki, nie zwracając uwagi na cywilne ofiary konfliktu. Opór niepohamowanym zapędom Mina stawiają rebelianci, próbujący odsunąć go od władzy i postawić tamę szalejącej przemocy. Główny bohater gry nazywa się Ajay Ghale. Udaje się on w podróż do Kyrat, by spełnić życzenie umierającej matki. Na miejscu zostaje wplątany w walkę pomiędzy zwolennikami dyktatora a partyzantami.

E3 2014 EXCLUSIVE MATERIAL

https://www.youtube.com/watch?v=Njn7rK6oLeM

 

WYGLĄDA BOSKO

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Kurcze w tym nadmiarze emocji nie zauważyłem, pomimo wcześniejszego przeszukania - no cóż spróbuje później usunąć temat :P Dzięki za info darkatraz - też wciąż oglądasz E3 ? :)

BTW. Ten pierwszy materiał, który wrzuciłem przedstawiał 7 minutowy gameplay, który nie pojawił się na E3 2014, ktoś prawdopodobnie się pomylił i wrzucił to co nie trzeba, a była tam przedstawiona bardzo ciekawa misja. Szkoda, że nie zdążyłem pobrać tego materiału, bo już jest usunięty...

Link to post
Share on other sites

Bomba!

 

Dla mnie dali troszeczkę ciała ze złym bohaterem. Taka kalka z Vaasa. Poszli na łatwiznę. Ja dałbym tym razem jakąś grupę świrów. Może dwóch braci, rodzinkę. No ale czepiam się na siłę. Zapowiada się gigantyczne farmienie już od jesieni.

 

Ludzie zbierajta na nowe kompy :D

Link to post
Share on other sites

Obym nie musiał myśleć o drugiej 780tce :) Chociaż aby uzyskać podobny efekt jak w przypadku PS4 nie będzie potrzeba nie wiadomo jakiego potwora ;) Czekam z niecierpliwością na jesienne hity,a tymczasem trzeba się cieszyć ze słoneczniej aury :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Far Cry 4 – EDYCJA KYRAT została stworzona dla wszystkich, którzy chcą jeszcze bardziej zagłębić się w świecie Kyratu. Edycja oferuje specjalne upominki dla kolekcjonerów oraz poszerza doświadczenia gracza za pomocą dodatków cyfrowych.

Zawartość to: 20cm figutka despoty Pagan Mina na tronie. Dziennik podróży, w którym możecie zapisywać własne przyody, Plakat propagandowy oraz mapa świata gry. Ponadto pakiet zawiera Odkupienie Hurka – 3 dodatkowe misje oraz nową broń – działko harpunnicze!

 

Zawarość:

  • 20 cm figurka Pagan Mina na tronie
  • Dziennik podróży
  • Plakat propagandowy
  • Mapa świata gry
  • Unikatowe opakowanie kolekcjonerskie

http://muve.pl/uploads/banners/FC4_Collector_KyratEdition_Mockup_POL.jpg

 

 

Misje “Odkupienie Hurka”

 

Dodatkowe 60 minut rozgrywki, 3 misje i jedna, wyjątkowa broń.

 

Trzy misje, w których występuje Wasz dobry znajomy Hurk (po 20 minut każda).
 

Misja 1: Walcz z wrogami w jaskiniach górskich aby zdobyć zagubiony artefakt

Misja 2: Walcz u boku Hurka z falami wrogów używających niezwykłego środka transportu

Misja 3: Rzuć się w pościg za nieprzyjacielskim konwojem i uratuj Hurka od pewnej śmierci.

Unikatowa broń: Działko harpunnicze “the Impaler”!

Nadziej wroga za pomocą zmodyfikowanego działka harpunniczego z pakietem skórek!

 

Cena: 269,90 zł - SZKIELET ZAMÓWIŁ !!!

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

FC3 był i jest nadal świetny, tylko żeby FC4 nie zrobili podobnej fabuły jak w poprzedniej części bo to już nie będzie to samo. Okolica fajna, pamiętam Himalaje z Uncharted 2 i pomimo iż było to PS3 widoki były fantastyczne więc tutaj pod tym względem może być tylko lepiej. Cała reszta okaże się w praniu ;)

Link to post
Share on other sites

Martwić może oczywiście fakt bardzo szybkiej premiery, co z góry nie wróży za dobrze, ale jak na razie zapowiada się całkiem w porządku. 

Mnie osobiście Far Cry 3 znudził po jakimś czasie. Wydaje mi się, że to przez te nieszczęsne posterunki. Sama wyspa nie była również bardzo zróżnicowana, dlatego jej eksploracja, jak dla mnie, po jakimś czasie stawała się monotonna. 

Mimo to trzymam kciuki za ten tytuł. Oby pracowali nad nim porządni pracownicy Ubisoftu, a szefostwo nie wtykało nosa w produkcję (marzenie ściętej głowy). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...