Skocz do zawartości

[MULTI] Far Cry - seria


  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość darkatraz

Co ma ta linijka do zwykłych ludzi :roll: :roll:

 

Fixed issues for machines that have more than 32 cores

 

Kto normalny ma w kompie więcej niż 32 rdzenie. Może inaczej kto w ogóle ma więcej niż 4 rdzenie w kompie. Modułowość FX co innego.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

I gra skończona :) Ogólnie świetna gra, niesamowicie rozbudowana, po zakończeniu można jeszcze grać, grać i jeszcze raz grać. Troche zawiodłem się na drugiej wyspie. Głównie na braku craftingu, myślałem że dadzą nowe rzeczy do robienia a tu lipa. Zabrakło mi też jakiegoś samolotu albo lotni żeby można było szybko podróżować po wyspie. Po dłuższej grze robienie tego samego na kolejnej wyspie stawało się trochę monotonne i przynudzało lekko ale jakoś poszło. Pod koniec gry odkryłem że jest umiejętność do odblokowania na zabicie tych napakowanych gości za pomocą eliminacji. :wariat: Parę razy dało się zauważyć oskryptowanie gry, np. z bardzo dalekiej odległości zabiłem gości w bazie a momo to jej nie zaliczyło, dopiero po bliższym podejściu do bazy wyszło że zaliczona. Kolejna sytuacja miała miejsce przy końcówce gdy

niszczyliśmy te zbiorniki z paliwem. Zamiast tam jechać autem, wparowałem sam niezauważenie i po całej akcji biegnę w wyznaczony punkt a tam co, niespodzianka. Zamiast auta stoi jego cień :wariat: Musiałem się wracać po Sama i dojechać z nim do wyznaczonego punktu.

Jako zakończenie wybrałem wersje z

uratowaniem przyjaciół, szkoda Citry bo fajna laska :ups:

Szkoda że nie zrobiłem wcześniej save, bym zobaczył drugą wersję. Nie chce mi się wracać spory kawałek....

Link to post
Share on other sites

Gra bardzo mi sie spodobała. Poprawili te elementy, które mi nie pasowały w 2 (nie ukończyłem jej), mianowicie:

-nieodradzanie się złych chłopców przy posterunkach

-ganianie z "radarem" w poszukiwaniu diamentów

-interakcja z fauną- hell yeah :D

Link to post
Share on other sites

Również ukończyłem grę w dniu dzisiejszym i muszę przyznać, że to bardzo dobra produkcja. Mimo, że biegania było dosyć sporo to w żaden sposób nie doznałem efektu znużenia. Uratowałem rzecz jasna przyjaciół. Oprawa graficzna w wielu momentach była naprawdę bardzo zacna, dlatego też myślę, że grzechem byłoby nie docenić tak dobrej produkcji.

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

W sobotę zacząłem grę i masakrycznie mi się spodobała! ~~~~SPOILER: Początek wymiata, ucieczka przed tymi psycholami(zdziwilem się, gdy nasz bohater ratował swojego brata, a ja myślałem, że go dusi, bo się boi tamtych xD), ale głupi byłem:D Szczególnie mi się podobają zwierzątka:D BARDZO przypadł mi także do gustu model jazdy, bardzo fajnie się jeździ pojazdami, a jechałem na razie tylko jednym. Ogólnie gra jest bardzo grywalna i wciągająca, chociaż dużo jeszcze na wyspie nie narobiłem:D Gram na low, a wygląda niesamowicie, może fps gdzieś srednio z 32 klatki? na moim potworq GT 440 ddr3:D Mi wystarcza:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...