Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Gość effendi360
grafika nie byłaby dużo lepsza

 

No właśnie, a jest potrzebna ? Nie zadowala Cię poziom graficzny obecnych topowych produkcji ? Ja bym sobie jedynie życzył, żeby te światy były bardziej, żywe - lepsze IQ NPC, destrukcja otoczenia, zmienna pogoda i do tego 60 klatek - wiele wymagam ?

 

 

po chwili grania człowiek przyzwyczaja się do tego.

 

Jaaaaasne... szczególnie jak zaczyna się zadyma, trza celować padem i jeszcze z tych 30stu zjeżdża na 20 czy 15...

Daj spokój....

Link to post
Share on other sites

To że 8 generacja nie będzie taka "next" było wiadomo na długo przed zapowiedziami. Sony i MS wtopili kupę kasy w obecne konsole. Nie tylko przez fakt że długo do nich dokładano, ale także przez nawałnicę zgłoszeń RMA (zwłaszcza wśród modeli 2006-2009).

 

Dodatkowo tej drugiej firmie we znaki dali się piraci i w ten sposób, o ile 7-gen odniosła sukces - o tyle finansowo nie wygląda to jakoś świetnie dla producentów. 

 

Czas się "odkuć". Proste w programowaniu maszynki, w niskiej cenie (a i tak przynoszące zarobek na każdej szt.), przyjazne w przypadku przenoszenia gier z/na PC... czego więcej chcieć. +ten "ukłon" w stronę każuali - bo czym jest integracja z TV czy FB?

W przeciągu 2 lat cena PS4 powinna spaść do ok. 1000-1100zł -- zaleją tym rynek... a fanboje, których nie stać na porządny PC i tak będą fapować. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@szatkus

 

POWAŻNIE, gram w ten sposób OD WIELU LAT !!! Nawet, jedyna gra z którą się spotkałem - dziwnym trafem MW3 - nie mająca negatywnie obsługi pada - odpaliłem jakiś tam emulator i skończyłem ją na padzie od Xa... Nie mam już nawet skilla i nie potrafię już grać na tandemie mysz+klaw.

A tak w ogóle to przestań wchodzić znowu do tej rzeki, bo szybko się utopisz...


BTW, uważam że gorzej się celuje przy niskiej ilości klatek myszką...

Link to post
Share on other sites

 

 

Kto tu mówi o FPS? Ja sobie nowego TR nie wyobrażam na myszce. 

TR wiadomo, ale FPS na konsolach to już niezbyt optymalnie.

 

@, nie pojeżdżam Cię. Strzelanki na konsolach są dostosowane, żeby można je było przejść na padzie. Po prostu nie ma takiej celności, choćbyś nie wiem jak był dobry. Znam kolesia, co kiedyś ograł sporo ludzi na touchpadzie (2/7), ale nie miałby szans z naprawdę dobrymi graczami.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zrobione na padzie ! Idę patrzyć Dexterka, bo wątek nam tu ucieka.

 

http://imageshack.us/a/img831/667/crysis3mpopenbeta201302u.jpg


Moim zdaniem kwestia nie kto na czym gra, tylko kwestia skilla. Ładny artykulik na ten temat, skleciła Monika w nowym PSXE.

Link to post
Share on other sites

We wszystko się dobrze gra na klawiaturze, ale są tacy którzy wolą grać na padzie, wolancie czy kierownicy w co im się nawinie i się od nich odwalcie.
"Wojna o krzyż" się z tego robi.

(Sam gram na klawa+mysz, czasami sięgając po pada w przypadku platformówek, ścigałek i fify/pesa)

Link to post
Share on other sites

 

 

W przeciągu 2 lat cena PS4 powinna spaść do ok. 1000-1100zł -- zaleją tym rynek... a fanboje, których nie stać na porządny PC i tak będą fapować.

A PCet i tak szybko wychodzi tańszy, bo gry są tańsze.

 

A co do gry na padzie, to tylko używałem do Grida 1, F1 2012 i Dark Soulsa, reszta na klawiaturze, bo gra się bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Dla niewiedzących:

 

 

Umbra 3 to narzędzia deweloperskie, które, w wielkim skrócie, mają za zadanie odciążać grafików i programistów podczas tworzenia skomplikowanych poziomów. Tworzy je firma Umbra Software założona w 2007 roku w Finlandii. Aktualnie z technologii tej korzystają takie studia jak: CD Projekt RED, Eidos Montreal, Remedy czy Bungie.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77362

 

Link który podałeś jest świetny, ogarnijcie komentarze tamtejszych "ekspertów".

 

 

Nie oszukujmy się, gry na ps3 były ograniczane głównie przez ilość ramu a nie np. procesor bo tym to ps3 do dzisiaj można powiedzieć nie odstaje.

 

 

no wiesz, teraz bedzie bardziej pc-towa architektura więc nie można przeliczac mocy względem ps3. jak już coś to by bardziej miało 10 razy wiecej niz ps3 ale nie 16 :)

 

:o

:roll:

:menda:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

już się ten temat przewijał nie raz. sam nawet podawałem artykuł o próbie łączenia graczy konsolowych i pecetowcach. ludzie grający na padach nie mieli szans, a cały projekt został odstawiony do lamusa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...