Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

No troszke mnie to zaskoczyło też, z jednej strony nie chcialem pachnieć cebulą .. z drugiej widze, że faktycznie za 1600 - 1650 by poszła z pocałowaniem ręki :). No nie jest źle, 210 zł za 3 miesiące zabawy - jakieś 60h gry. Wiadomo ps plus jeszcze itp .. ale generalnie całkiem ok. Teraz 5 lat bez grania ... to będą trudne lata coś czuje pełne pokus :D

Link to post
Share on other sites

Hahahaha :D dobre:). No niestety mi się za dużo obowiązów i zainteresowań zebrało w jednym czasie i chwilowo muszę z czegoś zrezygnować a najmniej istotne w tych pasjach jest granie. Poza tym już na prawdę dawno się jakoś wyjątkowo dobrze nie bawiłem przy graniu .. koledzy też widzę trochę słomiany zapał, w Destiny pograliśmy z miesiąc, w BF1 ze 2 tygodnie .. w Overwatcha nikt ze mną grać nie chciał, także stwierdziłem, że też potrzebuję odpoczynku i to konkretnego. W 5 lat trochę się przetasuje na rynku, zobaczymy w co wtedy będzie dobrze wejść, planuję raczej PC ale kto wie.

Link to post
Share on other sites

No nie wiem. Ja bym się nie zarzekał na te pięć lat, i w klauzuli umieścił punkt odnośnie gier Indie czy cuś :D

A co do PC. Od zawsze prawie byłem człowiek laptop. Im lżejszy, tym lepiej dla mnie , ale tym samym był słaby. Na PC nie grałem już z 5-7 lat, może więcej. Przez ten czas bawiłem się świetnie na X360, a potem na PS4. Wręcz gardziłem PCtem.

Jakiś czas temu byłem zmuszony do kupienia mocniejszego laptopa. Ale jako, że przez 99% ten laptop by stał stacjonarnie na biurku, uznałem, że za te same pieniądze złoże 5x krotnie mocniejszego PC.

Monitor już był(podłączony pod laptop), pozostała buda.

Pomyślałem, że spróbuje w coś zagrać. W dobrej cenie wyrwałem Rocket League oraz Resident Evil 7.

I teraz nie widzę najmniejszego sensu odpalać konsoli. Wszystkie gry działają lepiej, płynniej, do tego są nieporównywalnie tańsze. Do tego podłączyłem pada DS4. Marzenie :) Jedyne do czego trzymam konsolę teraz, to exy. Grier multiplatform na konsoli już nie tknę.

Dlatego myślę, że PC to dobry kierunek, patrząc na to co Xbox robi ze swoimi grami, PS nie bedzie długo czekać na podobną decyzje chyba

Link to post
Share on other sites

Na pewno będzie mi trochę żal The Last of Us 2, Red Dead Redemption 2 i .. Crasha Bandicoota :) to będzie gorzka pigułka ale resztę myślę, że przeżyje. Kryzys urodzaju w tym trochę pomaga. Smutne tylko, że 39 miesiąc mija i nadal brak Gran Turismo ... niech się wypchają :/

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, ma ktoś może dobre źródło (może być w języku angielskim) gdzie ktoś opisuje hardware,zasadzie działania -  szczegółowo, ps3,xbox360, ps4 ? Wiem że pytanie z tyłka, ale ciekawi mnie ten temat - zwłaszcza poprzedniej generacji dlaczego taka architektura zapewniała powiedzmy kilkuletni byt itp. 

 

http://www.anandtech.com/show/1719/4

Edytowane przez annakowalewska
Link to post
Share on other sites

Niestety musisz czekać na jakąś dostawę, bo póki co wyprzedane wszędzie. Najlepiej popytaj w MM/Saturnie czy wiedzą coś o dostawie najbliższej. Ostatnio była 9-10 lutego i po kilku dniach się rozeszły konsole. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli kupujesz konsole tylko do grania w exclusive Sony- to jak dla mnie nie ma co dopłacać. Natomiast jeśli będziesz używać tylko konsoli do gier to jak najbardziej. Stabilniejszy framrate + wyższa rozdzielczość, czasem lepsze detale. Wszystko zależy od wydawcy. 

 

Sam kupiłem pro posiadając tv tylko 1080p.  :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Porównania trochę nie mają sensu, konsola jest to zamknięty w pełni system. Kazda gra optymalizowana jest na tą konkretną generacje więc dla deweloperów stworzenie gry na konsole jest dużo łatwiejsze niż na PC gdzie wystepują tysiące kombinacji podzespołów. Warto sobie przypomnieć choćby przypadek gier na PS2 gdzie taki God of War2 wyglądał świetnie na tak starej konsoli.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Pytanie, jak wygląda pad w wersji Playstation 4 Pro, a Slimie - ciągle się zastanawiam którą konsolkę sobie kupić, mam zwykły monitor 1080p - Pro wydaję się troszkę bardziej przyszłościowe, ale wracając brat ma fata PS4 i 2 pady. Jeden który dostał oryginalnie z fatem, a drugi nowy - stary szczerze bardziej mi się podoba, ładnie zalaminowane przyciski, przyjemne w dotyku analogi, nowy pad wg mnie ma słabszej jakości przyciski i analogi są jakieś takie szorstkawe, nie wiem czy ma to pomóc temu żeby nie ślizgały się palce, nie mniej jednak pad od fata lepiej leży mi w rękach - pytanie jak bardzo zdziwię się kupując Slima albo Pro w kwestii pada?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...