Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Jak dla mnie Wiesiek 3 jest znacznie lepszą gra niż TLoU, jeśli w ogóle można porównywać te gry do siebie.

 

Gdyby któraś z tych gier miałaby się nigdy nie pojawić na rynku to wolałbym zrezygnować z TLoU, chociaż, rzecz jasna, byla by wieeelka szkoda. Mam nadzieje że U4 i TLoU2 będą ostatnimi grami w tej formie i Psiaki zaskoczą nas w końcu czymś nowym, świeżym i innowacyjnym. To, że robią genialne przygodówki TPP już wiemy.

Link to post
Share on other sites

Witam was.

 

Kupiłem dzisiaj PS4 ale niestety nawet nie pomyślałem, że mogę nie mieć HDMI w monitorze kupowanym rok temu...

 

Dell U2412M. Mam do niego podpiętego PC - przez DVI-D bodajże.

 

Da się coś wymyślić dosyć niskim kosztem, aby jedno i drugie było podpięte, a żeby nie tracić jakości na stosowaniu przejściówki ? 

Edytowane przez Ryushey
Link to post
Share on other sites

Niestety głośników chyba nie podłącze, nie mają wejścia optycznego.

 

Co do monitora, jak to zrobić, żeby w tym samym momencie był podłączony PC i PS4? Nie chce zmieniać kabla za każdym razem. Przejściówki HDMI - DP widziałem w rozsądnej cenie, ale chyba nie interesuje mnie podłączenie w tą stronę (przejściówka pasywna?) a aktywne to wydatek około 100zł ?

 

Dzięki za rady. 

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem iż nie idzie się połączyć na Imprezie ? Mam NAT typ 2 .. łącze się kablem .. kumpel też ma tak samo .. i za nic w świecie nie jesteśmy się w stanie połączyć ciągle wyskakuje że jest problem z NAT. Co ciekawe kiedyś mieliśmy problem tylko w jedną stronę a w drugą działało. Dziwne jest też to, że potrafimy wejść na czyjąś imprezę i słyszeć inne osoby ale siebie nawzajem nie słyszymy. Ostatnio miałem to samo z innymi kumplami ale zresetowałem konsolę i działało. Z tym kumplem choćbyśmy się próbowali po 20 razy połączyć to nie da rady. Jakieś sugestie ?

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Racja, nie mam.

 

Widziałem, że słuchawki można podpiąć do pada. 

Jeżeli chciał bym podpiąć konsolę do głośników Genius SP-HF1255A jaki kabel muszę kupić ? 

 

 

Można podpiąć słuchawki pod pada, potem zmieniasz w ustawieniach, żeby cały dźwięk z gry leciał przez kontroler i masz problem z głowy :)

Edytowane przez twistet
Link to post
Share on other sites

Pisywałem tu i tam. Ostatnio mam mało czasu na granie, zawsze jest coś ważniejszego. PS4 trochę się kurzy (może to kwestia gier, bo mam już tylko Killzone). Zakup sobie chwalę (mimo że kupiłem starą wersję), sprzęt jest świetny. Nie korzystam co prawda ani ze Spotify (używam na PC/streamuje z iPada) ani BR, więc część funkcjonalności przemyka obok, ale do grania jest super. Prosty system, bardzo wygodny pad, szczerze, nie zauważyłem aby coś mi doskwierało - może kwestia płatnego dostępu do online (PS+), ale patrząc na to ile gram i w co, to średnio mnie to dotyczy.

Link to post
Share on other sites

Na konsoli i TV to trochę inaczej wygląda, idzie się przyzwyczaić (bo i nie ma wyjścia), choć "najgorsze" są momenty jak włączam/gram w coś na PC/120fps*, wtedy momentalnie widać różnicę między TV i monitorem. Być może sytuacje ratuje fakt, że na PS4 grałem właściwie tylko w exclusivy pod konsolę stworzone więc działa to dość sensownie. Poza tym, jedna 670 już nie pozwala mi szaleć, więc cieszę się z czegokolwiek co płynnie wygląda (nie szarpie).

 

*pogrywam sobie w Mordora na PC pod TV (60fps, nie narzekając!) i pewnego razu przełączyłem na mniejszy ekran (ok. 80fps na moich ustawieniach) i już było widać/czuć fajniejszą, płynniejszą i czystszą animację oraz ruch postaci.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Nic nowego niż to co mamy na PC nie wymyślą, ale i tak rozbuduje to portfolio możliwości PS4 w miłym kierunku. Może i szarpną się na emulację PSX jeśli ten pomysł wypali. Ja z przyjemnością wróciłem do retro-gier z PS2 na PC, więc taka możliwość dla posiadaczy tylko konsoli może być interesująca.

Link to post
Share on other sites

PS4 ma jakieś większe/mniejsze wady, oprócz głośności? Zastanawiam się nad kupnem jakiejś używki po świętach, bo na XO nie miałem z kim grać, a tak to całkiem spora grupa znajomych ma ps4, a pożyczenie wieśka, czy uncharted byłoby miłe dla mnie i mojego portfela. 

Jeśli można spytać, ile średnio wytrzymuję pad po naładowaniu?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...