Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Up.

 

To co mówisz nie ma sensu. Bo i tak grę trzeba kupić, A że jest dostępna na większej ilości platform to już zaleta. Gram na ps3 to kupuję na ps3, podobnie jest z ps4. Po co mi wsteczna kompatybilność skoro mam wersję na ps4. A wersje HD to fajna sprawa. Kto nie grał ma okazję się zaznajomić. A kto ogrywał na ps2 pewnie nie sięgnie. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że wbijam między wódkę i zakąskę, ale wsteczna kompatybilność ma się tak do TLoU i ps4, że jako posiadacz wersji na ps3 chętnie odpaliłbym ją na ps4, razem ze sporą liczba innych gier z ps3 i ps2, dzięki czemu mógłbym sprzedać chlebak, np. jakiemuś kumplowi, będącemu zawsze niewiele nad kreską. Ale nie mogę, żeby pograć sobie na ps4 musze kupić ją jeszcze raz (czego nie zrobie, bo aż tak mnie TLoU nie zachwyciło). Niby nowsze ps3 nie miały Emotion Engine a tylko programową emulację, kogoś to bolało i wywalili, jak Tommy-T zauważył.

 

Dostanę kapitana oczywistego?

Link to post
Share on other sites

 

 

Ponoć sony pracuje nad emu ps1/2 dla ps4.

:>

 

nie wiem czy wiesz lecz KAŻDA ps3 ma tą opcję... :menda: Tak każda :menda:  co ewidentnie widać po zainstalowaniu na np Slim-ie 2xxx CFW - gry z PS2 śmigają jak głupie co oznacza jedno - Blokowanie z premedytacją wstecznej kompatybilności

Jak ps3 robi to z palcem w D. to co ma tutaj Sony do pracy przy Ps4 jak to podobno sprzęt KILKA razy mocniejszy...

Link to post
Share on other sites

:>

 

nie wiem czy wiesz lecz KAŻDA ps3 ma tą opcję... :menda: Tak każda :menda:  co ewidentnie widać po zainstalowaniu na np Slim-ie 2xxx CFW - gry z PS2 śmigają jak głupie co oznacza jedno - Blokowanie z premedytacją wstecznej kompatybilności

Jak ps3 robi to z palcem w D. to co ma tutaj Sony do pracy przy Ps4 jak to podobno sprzęt KILKA razy mocniejszy...

 

A nie pomyślałeś, że przeportowanie emulacji z PS3 na PS4 zajmuje trochę czasu? Poza tym zwykle to wygląda tak, że muszą przetestować próbkę setek gier z PS1/2, żeby puścić to do produkcji.

 

Chyba że znasz jakiś logiczny powód dlaczego mieliby to blokować...

Edytowane przez szatkus
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szczerze mówiąc, nie spodziewajcie się jakiegoś graficznego WOW w GTAV na PS4.
To nadal jest ten sam silnik RAGE co w GTA4, więc nastawiałbym się raczej na podkręcenie gry świateł i efektów świetlnych, ewentualnie większa szczegółowosć niektórych tekstur :) Dadzą większy draw distance, więcej obiektów poruszających się w danym momencie. Nie liczcie na FULL HD, raczej 720p w 60k/s

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, nie spodziewajcie się jakiegoś graficznego WOW w GTAV na PS4.

To nadal jest ten sam silnik RAGE co w GTA4, więc nastawiałbym się raczej na podkręcenie gry świateł i efektów świetlnych, ewentualnie większa szczegółowosć niektórych tekstur :) Dadzą większy draw distance, więcej obiektów poruszających się w danym momencie. Nie liczcie na FULL HD, raczej 720p w 60k/s

 

Na trailerach widać, że skok jakości i ilości oświetlenia jest gigantyczny. Podobnie z teksturami. Grałem już na ps3 i nie moge sie doczekać wersji na ps4. Niestety PC nie posiadam do gier, tylko lapek.

Edytowane przez areknn
Link to post
Share on other sites

Przynajmniej oficjalnie to przyznają, a nie mydlą oczów jakimiś wypowiedziami w stylu, "Oczywiście, że (grafika) nie uległa pogorszeniu", czy "specjalnie robimy grę w 30 fps'ach, bo to bardziej filmowe odczucie" (to akurat nie Ubi, ale ewidentne robienie z graczy debili, nawet jeśli są to 'casualowi' konsolowcy).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...