Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

Z takimi tekstami to do kumpla ze wsi, moder powinien na to zwrócić uwagę, bo nie dość że offtop, to jeszcze idiotyczne zachowanie jednego z użytkowników, żal patrzeć bo można zwrócić posiłek ...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No, już, daliście sobie po jednym a teraz nie róbcie bałaganu. 

A jak któryś zacznie podsycać nerwową atmosferę i szukać kolejnej spiny to będzie mieć ze mną do czynienia :>

Oj ja na waszym miejscu to bym z miesiąc żadnego posta ze strachu  nie napisał :)

Link to post
Share on other sites

Nie chce zakładać nowego tematu to spytam tutaj. Czy odczuje dużą różnice po przesiadce z Sapphire HD7850     2 GB na Gigabyte Geforce GTX 760 2GB? Chodzi mi głównie o wydajność w grach, ale także o głośność.

Edytowane przez Pieczarka_cal.PL
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Wiem, wiem Czesiu :)  Ja nie mam takich wymagań co do domowego PC jak Ty :)


-------------

 

Przeglądając zasoby sieciowe natknąłem się na artykuł poparty testami dający odpowiedź na pytanie: "czy warto instalować CCC"

 

Polecam przeczytać i wyciągnąć wnioski samemu ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Panowie jak z Gigabyte 7850 WF OC ? Wyszła jakaś rewizja, poprawka, cokolwiek? Jest na forum temat na 20 stron opisujący problem zacinania, czarny ekran etc. Kupił ktoś niedawno tą kartę? Proszę o zdanie relacji bo jestem na etapie wyboru karty graficznej. Budżet pozwala na Club3D RoyalKing lub ten Gigabyte WindForce OC

Link to post
Share on other sites

tak ja ją mam w swoich rękach xD, chwilowo tylko 

 

 

To jest odpowiedź na moje pytanie? Jeśli tak to relacjonuj, a najlepiej :

 

1. Gdzie kupiłeś

2. Jak by Ci się chciało walnąć jakiegoś bencha - byłbym bardzo wdzięczny

3. Bench to nie wszystko, przeważnie jeśli coś ma wywalić, to wywali w grze. Jak się sprawuje podczas grania

4. Kręciłeś go? Jeśli tak to jakie wartości na rdzeniu i pamięci osiąga i czy mozna coś zmienić w "voltarzu" w programach np. msi 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...