Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

Dlatego piszę, ten zasilacz to tykająca bomba i myślę, że powie to każdy z ekspertów. Wpisz sobie nawet w google "czarna lista zasilaczy" itp. i na większości o ile nie na każdej będzie Qolteck. 

Tym większe ryzyko skoro zasiłka ma 5 lat. Ja bym nie ryzykował na twoim miejscu bo 7950 nie kosztuje 200 zł tylko 1200, a to już większe pieniądze dla większości ludzi.

Link to post
Share on other sites

kupiłbym Corsaira 550 W a nie jakieś SilentiumPC ...

IMHO SilentiumPC zrobiło świetne zasilacze za niską cenę, mowa o Deus 500/600W. Wystarczy spojrzeć na opinie osób znających się na tego typu podzespołach. Zobacz jak te zasilacze wyglądają w środku, to nie jest tani chiński szrot. Zaryzykuję stwierdzenie, że jest lepiej wykonany od wielu zasilaczy rynkowych potentatów.

 

Izzack

Do 300 zł to tu masz taką ogólną listę http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/zasilacze-61/200.00,299.99,,,,44.780.801.334.656.233.17.1395,,p,1,6925O340512.340509.340530.340522.348765/1/#product_list

 

, ale ja polecam z opinii wielu znawców XFX 550W lub z własnego posiadania BQ L8 530W modularny

Link to post
Share on other sites

A mogę wiedzieć czemu nie chcesz XFX Core 550W? Zasilacz za 250 zł lub Corsair Gaming CS600

Jak chcesz modularny to masz do wyboru OCZ ModXstream Pro 600W, BeQuiet L8 530W, Corsair 600W za 276 zł

 

A z resztą po co offtopować temat o grafikach skoro jest tego pełno w dziale Obudowy i zasilacze.

http://forum.benchmark.pl/topic/85113-polecane-zasilacze-od-100z%C5%82-do-400z%C5%82-i-wy%C5%BCej/

 

http://forum.benchmark.pl/topic/3422-faq-zasilacze-polecane-modele/

 

http://forum.benchmark.pl/topic/85661-zasilacz-do-300z%C5%82-600w/

 

Resztę sobie sam znajdź, tu masz dwa przyklejone tematy i jeden użytkownika.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

Zobacz jak te zasilacze wyglądają w środku
, oglądałem go, i podobny budową do takiego Chefteca, ale czy chociaż działa to jak Szef, wątpię. Polacy robili kiedyś naprawdę super sprzęty grające, stare czasy, dziś raczej nie produkują niczego godnego uwagi, nawet ostatnio wybierałem sobie nowy fotel do biurka i polskie akurat były najbrzydsze z tych wszystkich a no i jakość tego też pozostawiała do życzenia, jedyna nadzieja w GoodRamie, bo firma ta się rozwija mimo że korzystają z kości innych producentów ;)
Link to post
Share on other sites

Wszyscy wieszali psy na Vertexie3D, a to X-Edition to całkiem udane chłodzenie. Max temp. jaką udało mi się osiągnąć podczas testów/grania to 65 st. C, w idlu jest 30-35 st. C. A wentylatory w obudowie ja spokojnie zagłuszają (obroty na auto ~30-40%). Więc jak ktoś nie ma zbyt dużo kasy to polecam.

A i spokojnie kręci się na 1200/1750. Później dam jakieś screen ;) 

Link to post
Share on other sites

Chche I po co ludzi wyprowadzasz z błogiego błednego  selekcjonowania sprzętu na gorszy ,lepszy uświadamiając im że wszystkie chłodzenia do hd78xx są wystarczające a różnią się jedynie inną mapa obr. went

 

 

A i spokojnie kręci się na 1200/1750

Daj screen :)

Link to post
Share on other sites

Nowości w sterownikach graficznych AMD Catalyst 13.4 WHQL:

  • dodano wsparcie dla kart graficznych Radeon HD 7790 i HD 7990
  • zwiększono wydajność w grach FarCry 3 i Crysis 3 oraz benchmarku 3DMark
  • zredukowano mikroprzycięcia w grach Skyrim, Boderlands 2, Guild Wars 2, Tomb Raider i Hitman Absolution
  • wzrost wydajności kart graficznych z serii Radeon HD 7000:
    • do 5% w grze Batman Arkham City (rozdzielczość 1920x1200)
    • do 10% w grze Borderlands 2 (rozdzielczość 2560x1600)
    • do 13% w grze Quake Wars (rozdzielczość 1920x1200)
    • do 11% w grze Hitman Absolution (rozdzielczość 2560x1600)
    • do 11% w grze Wolfenstein MP (rozdzielczość 1920x1080)
    • do 5% w grze Civilization V (rozdzielczość 2560x1600)
  • dodano wsparcie dla następujących funkcji OpenGL 4.3:
    • GL_ARB_compute_shader
    • GL_ARB_multi_draw_indirect
    • GL_ARB_shader_storage_buffer_object
    • GL_ARB_arrays_of_arrays
    • GL_ARB_clear_buffer_object
    • GL_ARB_ES3_compatibility
    • GL_ARB_explicit_uniform_location
    • GL_ARB_fragment_layer_viewport
    • GL_ARB_invalidate_subdata
    • GL_ARB_program_interface_query
    • GL_ARB_shader_image_size
    • GL_ARB_stencil_texturing
    • GL_ARB_texture_buffer_range
    • GL_ARB_texture_query_levels
    • GL_ARB_texture_storage_multisample

Poprawione błędy sterownikach graficznych AMD Catalyst 13.4 WHQL:

  • z działaniem technologii TressFX w grze Tomb Raider na karcie Radeon HD 7790
  • z migotaniem tekstur w grach wykorzystujących DirectX 9.0c
  • z przekłamaniami obrazu w grze w grze Tomb Raider z aktywnym TressFX (konfiguracje pojedyncze i CrossFire)
  • z przekłamaniami w teksturach i obiektach w grze Call of Duty – Black Ops 2
  • z przekłamaniami w grze Alan Wake (tryb DirectX 9), po ustawieniu stereoskopowego trybu 3D w aplikacji TriDef
  • z przekłamaniami tekstur w grze Battlefield: Bad Company 2 z wymuszonym antyaliasingiem
  • z migotaniem obrazu w aplikacji Adobe Photoshop CS6 w systemie operacyjnym Windows 8
  • z poziomą linią w grze Dishonored po wymuszeniu antyaliasingu
  • z zawieszaniem się systemu po przewijaniu menu gry DiRT 3
  • z zawieszaniem się systemu w grze F1 2012 z aktywną technologią AMD PowerXpress (Enduro)
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...